אז לחלוקה המסודרת:

אז לחלוקה המסודרת:

פשוט בכדי שלא תשכחו.... אז קודם תודה לכולכם צדיקים וצדיקות על ההיענות, מרוב היענות יש פרקים שאפילו יקראו פעמיים!!!- אשרינו עם ישראל ! רק להזכיר שהתהילים לרפואת הפצועים באסונות הפוקדים אותנו בימים האחרונים, ואם מישהו רוצה להוסיף בקשה אז בשמחה! <ולא לשכוח כמובן להתפלל גם לגאולה!!!> אז ככה: א-י: וונדר יא-כ: עמוס כא-ל: דפנה ואהלי <אויש צדיקות שכמותכן :) > לא-מ: פריק מא-נ: תרנגול נא-ס: אחות של דפנה סא-ע: מירב ווונדר עא-פ: איש הפח פא-צ:ינשול צא-ק: אמיתי ק-קכא: פריק קכב-קן: אמיתי אז תודה לכולכם, וגם מי שלא לקח על עצמו שיקרא כמה פרקים <כמה שיותר> המצב מצריך את זה...... אוהבת את כולכם ולא מפסיקה לצפות לרגע לגאולה שלימה וונדר

ראיתי את זה רק אחרי זה

אז אני מצרפת : תרנגול : קכב-קלה <נו אולי נצליח בדקות המעטות שנותרו עוד ספר..... אוי אשרינו פורום של צדיקים אני מרגישה זכות ענקית להיות פה

התרנגול

New member
זאת כבר הפעם השלישית...

ואני יכול לכתוב את זה גם עוד 10 פעמים... את ענקית!!! שכוייח ככככככזזזזזזזזההההההה ענק על היוזמה, ועל עבודת הקודש!!! שבת שלום וגאולה לך ולכל עמ``י... התרנגול

טוב,וכדי שנצליח לסיים עוד ספר....

בס``ד ילד מקבל על עצמו להתחיל מ-א`.. אני מקבלת על עצמי להתחיל מ י` עד נ`..(ילד,חילקתי לך 10 פרקים...) (בנוסף לספר שאני בל``נ אסיים בשבת.)

רק שתדעו:

סיימנו תהילים פעמיים!!!! <את כל הספר> אז שיהיה לנו רק בשורות טובות ושבוע טוב ושנזכה לגאולה שלימה בקרוב ממש וונדר

אהליבמה

New member
שבוע טוב לכולכם...

יישר כח על היוזמה!!!!!! (אם הייתי שמה לב שכבר לקחו את הפרקים, הייתי לוקחת פרקים אחרים, אבל... אם ממילא סיימו פעמיים, אני לא מרגישה רע.. ) מקווה שהמצב ישתפר..

לא יזיק להמשיך להגיד תהילים...

בס``ד גם בשאר ימות השבוע,שלא נתעורר רק כשקורים דברים רעים.. המדינה גם כך בצמוקה גדולה... אשרייכם! תחו`ש

תח - מסכימה לחלוטין

במיוחד כשהאסונות ממשיכים לפקוד אותנו.... בתקווה לבשורות טובות ולגאולה שלימה וונדר

ה-ת-מ-י-ם

New member
כמו שכבר כתבתי פה פעם ...

לכל אחד יש הרבה זמן פנוי שהוא לא מנצל, אם זה בתורים, אוטובוסים, נסיעות וכו`. זמן שבדר``כ לא מנצלים, ובוהים באנשיםשאחרים שמשתעממים בדיוק כמוך. זה אחלה זמן שבעולם שניתן לנצלו לקריאת תהילים. את חברה, תנצלו אותו (אפשר ללמוד גם דברים אחרים, אבל מה שחשוב - לנצל את הזמן ה``מת`` הזה), זה כדאי. אתם לא יודעים כמה זמן כזה אתם מבזבזים, וכמה אפשר להספיק באותו זמן. שבוע טוב וחג שמח לכווולם

אהלי

בספר השני לקחתי בחשבון את הפרקים שנקראו פעמיים וחילקתי רק את מה שנשאר כך שתרמת הרבה לספר השני!!!! תודה רבה לך בתקווה שיהיו לנו רק בשורות טובות ושבוע טוב ולגאולה שלימה וונדר

למעלה