אז להגדיר את עצמי "פגועת אגו" מהיום

אז להגדיר את עצמי "פגועת אגו" מהיום

היי חבר'ה..חדשה כאן,וכנראה מהיום גם די תמימה.. אז שלחתי,לבקשתו וכמובן בלי בעיה,תמונה למייל אחרי שראיתי את שלו. שלחתי תמונה מעודכנת מתוך סדרת תמונות מבילוי שהייתי בו לפני שבועיים,ובאמת תמונה יפה(קיבלה תשבוחות בלי שום שמץ של שחצנות:),,ואם אפשר להעיד על עצמי כאחת שמרוצה לגמרי מעצמה,אבל קיבלה בוסט-שלילי לאגו עם ניתוק וירטואלי,ללא שום מילה,מצידו..אפילו לא "את לא בטעם שלי"...הייתי מעדיפה לקרוא טיפת כנות,ולא לקבל "ניתוק וירטואלי" מגעיל שכזה בלי קצת התייחסות נימוסית.. אז למה תמימה אתם שואלים? כי אולי הבחור נמצא בתקופת ספיד-דייטינג,ומבקש תמונות מעוד 10 אחרות,ונכון שזה עניין של טעם ועל זה אני לא מתווכחת,אבל לפחות לנתק בצורה יפה(?)זו לא נראית לי בקשה מוגזמת בכלל. אוףףף נהייה לי כזה כאב בטן אחרי הניתוק,כאילו שכמה מחמאות מהתמונות ההן כבר לא נחשבות,לא החיוך ולא הבגדים ולא התאורה והאיפור היפה,למרות שאני בטוחה באיך שאני נראית ואין לי שום תחושה של נחיתות מראה..זה עדיין פוגע.

דפדפי הלאה...

לא שווה את כאב הבטן שלך... אגב, אני לא רואה את היתרון של ספיד-דייטינג לעומת ברירה בפינצטה. הרי אנחנו צריכות דרך לסנן...

ברור שמסננים...אבל יש דרך לסנן,לא?

או שאני הכנה,הישירה והמנומסת היחידה שיודעת לסנן ולנתק עם קצת נימוס,להגיד שלא מתאים ולהמשיך הלאה.. ספיד דייטינג,בקטע של לראות 10-15 בחורות ולהחליט מי "הראשונה שתזכה במכרז",זה בסדר אבל היה עדיף שיגיד שאני מכוערת,או לא לטעמו לפחות,אבל לנתק בלי מילה?? הוא במסנגר שלי ואני תוהה אם לחכות אולי לאיזו תגובה בפעם הבאה שנתחבר כי אולי התנתק לו בטעות מה שבכלל לא נראה לי ,או להעיף אותו לקיבי*%&@

התכוונתי שאת צריכה להרגיש

פגועת אגו בגללו, להפך.. שהטכניקה שלך עדיפה על שלו, ושהוא דביל. כן, תעיפי קיבינימט... במכרזים כאלו אני מעדיפה לא להשתתף בכלל...

גם אני לא...אני לא מעבירה מכרזים

אבל חלק מההיכרות בנט היא לצערי להיות בשוק הבשר ובמכרזים האלו..

elena20

New member
מה זה משנה איזו דרך?

אז אם הוא היה אומר לך "את לא הטעם שלי, מצטער" זה היה עושה לך יותר טוב? אם הוא ניתק את הקשר, אחרי שראה את התמונה את כבר יכולה להסיק לבד את המסקנות. למה את צריכה שהוא יגיד לך בצורה מנומסת את לא לטעמו? במה זה יקל עליך?

כן.בכנות זה היה עושה לי יותר טוב

כי זה כמו שמתנקים לך טלפון בפרצוף בלי להגיד מילה,לבין "ביי,בהצלחה"..לפעמים ההבדל הוא במילה קטנה ולא במעשה גדול.

RichardSmith

New member
המשיכי הלאה...

הוא לא שווה את הכאב... (קחי לך תפוחים ו...
)

crystal method

New member
את בסדר גמור

לא פגועת אגו ולא תמימה ולא כלום, פשוט נפלת על קקה חסר נימוס אלמנטרי, ואין שום סיבה להסיק מזה מסקנות לגבי עצמך. את יודעת שאת שווה, אז גם אם זה קצת כואב לאגו לקבל כזה יחס, זה יעבור מהר :) תעשי עליו נקסט ואל תטרחי בכלל לנסות לחשוב מה עובר לו בראש. זה סתם מיותר ומתסכל.

אני מנסה לא להסיק כלום..אבל זה קצת מוריד

מהבטחון שלי..זה לא רצוני כי בשכל אני יודעת מה אני שווה.פתחתי את התמונה שלי אחרי ששלחתי,הסתכלתי עליה שוב....ומה??אני מחויכת וטוב לי ואני כ"כ מעבירה את זה בתמונה,אבל ממנו קיבלתי ההפך בגלל הניתוק..כאילו יש לי על מה להצטער

r a k a n i

New member
ברור שזה פוגע

אבל פשוט מדובר באפס וכמה שיותר מהר תפנימי את זה, ככה יותר טוב אל תבהי עכשו שעות בתמונה ותחפשי מה לא בסדר. אם היית אומרת לי שנפגעת כי מישהו כתב לך שאת לא לטעמו, הייתי אומרת לך שאת לא יכולה להיות הטעם של כולם ולא קרה כלום. במקרה הזה, פשוט מדובר במישהו שלא שווה התייחסות שמעתי על הרבה מקרים כאלה ( לי זה עדיין לא קרה אבל ברור לי שהייתי נפגעת) גם מבחורות שנראות טוב פלוס פלוס פלוס ככה שזה לא אומר כלום עלייך ועל איך שאת נראית. רק שנפלת על בחור חסר נימוס בסיסי וכנראה גם לא בוגר במיוחד שימי תמונה בכרטיס שלך. זה ישחרר אותך מכל מיני דפוקים כאלה

אני יודעת שהתמונה בסדר

אבל סתם רציתי לדעת על מה יכל לפסול אז הסתכלתי ובחנתי את עצמי שוב....והייתי מעדיפה שכן יגיד שאני לא לטעמו,זה היה הרבה יותר בסדר לכתוב את זה מאשר לא להגיב בכלל. חושבת שאפילו לא הייתי נפגעת כי זה כמו לצאת למסיבה שמתחילים בה עם חברה שלי ולא איתי,וההפך-אם מתחילים איתי ולא עם חברה שלי,זה אומר שאני מצאתי חן בעיני הבחור,וזה בסדר שלא כולם לעיני האחרים,אבל בנט זה מאוד שונה אז אני לא יכולה לדעת כמה אפגע כשמסננים אותי.

k e r e n m

New member
את באמת תמימה

ככל שתכירי את פן ההכרויות בנט תביני כמה אנשים נוטים להתנהג בגסות ובסוג של רובוטיות וקרירות - כי הרבה יותר קל להתנהג כך כשאתה מתחבא מאחורי מסך..אבל אני חושבת שאדם שמתנהג כך מגלה גם חלק מאישיותו המגעילה ושגם בחייו הוא נוטה להתנהג בצורה מגעילה ולא רגישה לאנשים, אז אל תקחי סוג של אדם כזה אל הלב. עוד משהו אני אייעץ לך כחדשה - אם את רוצה למעזר התנהגויות שכאלה אל תתני לאף גבר תמונה לפני שפיתחת איתו איזו שיחה קודם כדי לתהות על קנקנו. הרבה פעמים את תגלי בשלבי השיחה המוקדמת שהבחור סתם אידיוט. ואם הוא לא מוכן לשוחח כמה משפטים לפני תמונה זה גם אמור להגיד לך משהו באשר למה הוא מחפש ועל מה בעיקר הוא ישים דגש..

זה בדיוק העניין!

שדיברנו לפני,וראיתי תמונות שלו והאמת שהוא הטעם שלי לגמרי(לא אשקר לך שלא:)),אבל כמובן שלא אמרתי כלום על התמונות שלו,הוא גם לא שאל לדעתי על מה ששלח. דיברתי איתו קצת שלשום,וגם היום והוא נשמע\נקרא בחור אינטיליגנטי ומתעניין..שאל שאלות על העיסוקים שלי,על הצבא קצת..אין ספק שהרגשתי "בטוחה" לשלוח תמונה,והוא גם ביקש אז כמה אפשר לדחות את הקץ? אני מנסה לא לקחת ללב,לא להסיק מסקנות לא להגיד לעצמי שהג'ינס הזה לא יושב משהו(למרות שהוא כן;),אבל אין ספק שהתמונה לא היתה לטעמו

elena20

New member
אכמה זמן עבר מאז ששלחת את התמונה?

אולי פשוט לא היה לו זמן להגיב, או לא בדק את המיילים.

היו לו שעתיים שהיה מחובר בהן למסנגר,והתנתק

הוא גם חיכה לתמונה ואמרתי לו כששלחתי לו למייל את הקובץ.

k e r e n m

New member
אוקיי

את בדרך הנכונה להכרות ועדיין יש הפתעות בחיים מה לעשות?? את צריכה תמיד לזכור שלא הכל נשלט על ידינו ושלפעמים גם יפגעו לנו באגו (בכל התחומים אגב)למרות שלדעתנו אנחנו "הכי הכי"..ככל שתצברי יותר ביטחון ואמונה בעצמך תעלבי פחות ותשתחררי מהר..במילים אחרות זה ימוזער ככל "שתשתפשפי" יותר עם החיים בכלל.. וכמובן שאם את רוצה להתחשל תמשיכי לפטפט להכיר ולשלוח תמונות..חארות יש בכל מקום ואם קיבלת מחמאות ואת חושבת שאת נראית טוב אני בטוחה שזה רק עניין של זמן עד שימצא מישהו שאת תהיי כלבבו. עוד משהו אל תתני לנט לקלקל את התנהגותך המנומסת והרגישה.. גמני כזאת אף פעם לא אפגע באדם ללא סיבה..בהצלחה

תודה לך

כנראה שאני באמת צריכה להתחשל למול הההפתעות האלו,לפעמים אני נתקלת בסיטואציות שלאו דווקא קשורות אליי,אבל קורות לידי או בידיעתי-ואני צובטת את עצמי כדי להבין אם ואיך יש אנשים שיכולים להתנהג בצורה שהם מתנהגים. בעניין שלי זה כולל את אחד האקסים,אבל זה כבר סיפור(והפתעה:)לדיון אחר.. אם עד עכשיו נשארתי מנומסת אחרי מליון מקרים של התחככות במניאקים וחוצפנים,אז זה בינתיים גם בנט.

למעלה