אז ככה..

tuchi

New member
אז ככה..

אני כבר עשיתי 3 טסטים (נכשלתי.. :) ) עכשיו, עד שאני מקבל טסט אצל המורה שלי זה יותר מחודש.. אז חשבתי לעבור מורה, מה אתם אומרים? יש בכלל מורים שיסכימו לקחת אותי כדי רק להגיש אותי? והאם בכלל מורה אחר יוכל להביא לי טסט בפחות זמן?.. תודה!

Krishi

New member
אל תעבור

סתם תעשה לעצמך בעיות נכשלת בטח לא בגלל טעויות של המורה אלא בגלל טעויות שלך תנסה עוד הפעם בהצלחה

Krishi

New member
אמממ

א. עם המורה הנוכחי שיכול לעשות בעיות בהעברה.. ב. מי אמר שהמורה החדש יהיה נהדר? אולי הוא יותר גרוע.. או שהוא רוצה לבחון אותך כמה שיעורים... ג. מי אמר שזה שתעבור מורה תעבור טסט? ואם תיכשל בו? תעבור שוב מורה?

tuchi

New member
לא הבנת אותי.

אני לא צריך מורה.. מה שאני צריך זה מישהו שיגיש אותי לטסט.. לכן זה לא משנה מי המורה. ולא אכפת לי שאפילו המורה לא ידע לנהוג.. ואני בטוח שהמורה ירצה לעשות כמה שיעורים וזה בסדר כי בכל מקרה הייתי עושה עוד שיעורים (גם בשביל להתאמן עוד וגם בשביל להתרגל לאוטו..) ואני לא אומר שאני אעבור.. הפוך, הצד היחיד שבגללו אני רוצה לעבור מורה זה אם אני לא יעבור.. (שככה אני צריך עוד טסט ולקבל אותו כמה שיותר מהר..) אם הייתי אצל מורה שמגיש כל שבועיים אז היה לי כבר בסביבות 7-8 טסטים.. ואז אני משאר שהייתי כבר עובר.. (וואי, יצא לי ארוך..) אבל איזה בעיות המורה שלי יכול לעשות?.. אני לוקח ממנו את התופס הירוק וזהו.. לא?

Krishi

New member
אמממממ

תשמע כל מורה מקבל תאריכים מסויימים שהוא יכול להגיש בהם לטסט זה לא משנה אם אתה עובר מורה.. אתה עדיין צריך לחכות שבועיים בין טסט לטסט... לא בטוח שלמורה החדש שלך יהיה תאריך מוקדם יותר להגשה לטסט מהמורה שלך..

8-AN

New member
גם לדעתי אל תעבור כי

תחשוב..להתרגל עכשיו לאוטו חדש פעם ראשונה בטסט, אני רק שיעור 10(מחר) ככה שאני לא יכול ללמד אותך אבל נראה לי מהיגיון שלוקח קצת זמן להתרגל לאוטו חדש

L i T a L 1

New member
ספר לי על זה... המורה שלי החליף

רכב והשיעור הראשון היה זוואתי הקלאק והברקס כל כך שונים בין הרכבים שזה פשוט נורא!!!!

למעלה