אז ככה....

afro dita

New member
אז ככה....../images/Emo23.gif

ממש לאחרונה נתגלה בפני העולם המופלא של הבובות והליבוד, אני מודה- נשבתי בקסם, כמה מתוק ויצירתי הנושא הזה. וחוץ מזה קבלת הפנים החמימה שלכם היתה דחיפה מזמינה.... אני מאוד להוטה לנסות את כוחי למרות שאין לי אפילו לא טיפ טיפונת של ניסיון בתפירה וכיוצא בכך...אבל באהבה כמו באהבה - צריך ללכת עם הרגש, לא ככה? נטיית הלב שלי הינה לכיוון בובות מלבד עם מילוי,צרפתי תמונה, רציתי לבקש את עזרתכן כלהלן: 1. איזה חומרים נדרשים לי [לבד(יש סוגים שונים?), מחט מסויימת?, איזה סוגי מילוי מומלצים? ואיזה סוג חוט מומלץ ליצירת אף ופה? וכו'] 2. היכן מומלץ לקנות חומרים באזור המרכז 3. אני קצת מסתבכת עם הקטע של יצירת פרטי תווי פנים (אף, פה), יש אפשרות לקבל הסבר קצר על טכניקה, אולי יש סדנה מצולמת שמישהי מכירה... 4. וכל טיפ של איך לעשות ומה הטכניקה המומלצת- יתקבלו בברכה

אור224

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

נמתין לבנות העוסקות בתפירת בובות מלבד, לתשובות לשאלותייך. שוב, ברוכה הבאה.

smady a

New member
ברוכה הבאה אלינו.ואנסה קצת לעזור

אז בובות ותפירה. ישנו את הלבד שנמכר כמעט בכל חנות יצירה חתיכה אחת עולה כ2.5 שקל ויש מגוון צבעים רחב. תרשימים לבובות יש בהרבה אתרים. ואפילו מאוד כיף להמציא לבד בובה בעיקר מפלצות חמודות. מילוי גם נמכר בכל חנות יצירה לרוב ממלאים באקרילן זה זול ונעים. תווי פנים הכל עניין של התאמה לבובה ולך. אפשר עם חוטי רקמה לרקום אף כנקודה ועיניים אפשר להדביק גם זוג עיניים תלוי למי הבובה ובאיזה גיל. אפשר להדביק מבד תוספות על הבובה כמו עיניים פה כיסים קישוטים ועוד. את יכולה לתפור במכונה את רוב הבובה והכי כיף ביד. ומצד שמאל של הפורום יש לך קישור לקומונה נחמדה של עינבלית שעוסקת בתפירה ועוד. ואנחנו בקשר.

afro dita

New member
תודה../images/Emo140.gif

על קבלת הפנים. לגבי הלבד, רציתי לדעת אם יש חנות שמוכרת בדי לבד, הבנתי שיש סוגים שונים (צמרי, אקרילי....) ולאו דווקא ביריעות הקטנות של חנויות היצירה. ובאופן כללי, יש לכן המלצה על חנויות יצירה שחשבות לזולות באזור המרכז?

הלבד המוכן שנמכר בחנויות הוא

זה שסמדי דיברה עליו, והוא אינו עשוי מחומרים טבעיים. (אולי מישהי מכירה סוג נוסף שנמכר בחנויות) משטחי לבד מצמר כבשים טבעי אנחנו מכינות לבד. ברוכה הבאה

שרונאל

New member
את הלבד הסינטטי ניתן גם למצוא בחנוי

בחנויות בדים לפי מטרים. לבד מצמר אני חושבת שהוא יקר יותר וניתן למצוא אותו בחנויות בסגנון עומר בטבעון (שעושות משלוחים). וכמובן שקיימת האופציה שהרבנית הציעה להכין את הלבד לבד ואז את יכולה להכין גם בדים בצבעים משתנים וכד'

afro dita

New member
חומרים טבעיים

אה יופי שמחתי לדעת שאפשר לקנות לבד טבעי, אני אבדוק לגבי זה באינטרנט. ומה לגבי מילוי מחומר טבעי (אולי אפילו היפואלרגני ) במקום אקרילן, יש כזה דבר?

למעלה