אז זהו הצטרפתי ל....

kinley

New member
אז זהו הצטרפתי ל....

מעגל המובטלים. 5 שנים בחברה ביוטכנולוגית, ו-4 חודשי עבודה בשיווק ומכירות ותמיכה מדעית בחברה לציוד למעבדות.... מוכנה ורוצה לקבל הצעות בתחום המחקר אבל לא רק.יכולות אישיות גבוהות להובלת פרויקטים מדעיים. תודה מראש.

אורום

New member
2 משרות מחקר

חבר\ת צוות מחקר קליני ((CRA חבר הון אנושי-ביומד רחובות. תאריך עדכון: 23-10-2005. דואר אלקטרוני: [email protected] לחברה פרמצבטית מובילה בתחומה דרוש\ה CRA לעבודה זמנית לחצי שנה עם אופציה לקבועה. נכונות לעבודה במשרה מלאה ושעות נוספות. תואר ראשון במדעי החיים- חובה. תואר שני במדעי החיים- יתרון. נסיון בתחום של שנה לפחות- חובה. אנגלית ברמה גבוהה. יכולת עבודה עצמאית. מומחה\ית מחקר ופיתוח אלעד מערכות תל אביב. תאריך עדכון: 23-10-2005. איש קשר: טלי סגל, פקס: 03-6498944. דואר אלקטרוני: [email protected] * ליווי פרוייקטים בהם משולבים מודלים משלב כתיבת הדרישות ועד להטמעתם בתאום עם מע' המידע בארגון. * בחינת התאמת המודלים המתמטיים הקיימים בארץ ובעולם, לצורכי נציבות המים. * בחינת כלים לבניית מודלים והתאמתם לארגון. * סיוע בפיתוח ויישום מודלים תוך שימוש בבסיסי נתונים ומערכות המידע הקיימים בארגון. * ריכוז נתונים מגורמים פנימיים וחיצוניים לצורכי הפעלת המודלים. * תואר שני במדעי הטבע ו\או הנדסה (תואר III - יתרון) * ניסיון מעשי של 4 שנים ומעלה בבנייה ושימוש במגוון מודלים של זרימה, הסעה, אספקת מים וכד'. * ניסיון מוכח בכתיבת RFP בנושאים הרלוונטים * הכרות עם מגוון מודלים וכלים ליישום המודלים. * יכולת למידה גבוהה * הכרות עם בסיסי נתונים טבלאיים - יתרון. עבודה בת"א

kinley

New member
אורום תודה , אבל

ההצעות האלה אינם רלוונטיות כי אין זה התחום שלי. בשנים האחרונות,אשר נשאלתי ע"י הסביבה במה אני עובדת היה קשה להסביר וויתתי על הניסיון להסביר כי לא היו מבינים מה. באופן כללי אנסה לחדד את התפקיד ואומר כשמדובר בתפקיד הכולל עבודת מעבדה והשתלבות בצוות ניסוי קליני. אני לא CRA.אין לי הכשרה.

kinley

New member
בנוסף אציין שיש לי התמחות

בהפריה חוץ גופית. ושוב תודה מראש.

אורום

New member
תפקיד כזה יכול להתאים?

מהנדס\ת אפליקציה פארמה ג'וב ראשל''צ. תאריך עדכון: 20-10-2005. דואר אלקטרוני: [email protected] לחברה מצליחה בתחום המכשור הרפואי דרוש\ה מפתח\ת אפליקציות קליניות.התפקיד כולל: הגדרה ופיתוח של אפליקציות קליניות חדשות,הערכה קלינית של המוצרים בבתי חולים בארץ ובחו"ל. תואר שני במדעי החיים או הנדסה ביו רפואית תואר שלישי- יתרון נסיון של שנתיים לפחות בתחום- הכרחי בעל\ת ראיה מערכתית, יצירתיות,יוזמה

עדנעים

New member
מחפשת עבודה כסוכנת נסיעות

מתפנה סוכנת נסיעות מקצועית 8 שנים בענף פרילנס

למעלה