אז והיום

מצב
הנושא נעול.

ofer3333niv

New member
אורי

ברוך הבא לפורום, אורי!
אולי תוכל לפרט מעט על התמונה בה נגרר ה-SU מקו 222: היכן היא מצולמת וסיבת הגרירה.
אורי
אמרת אורי אמרת הכול זה הגרריסת הכי הכי בדן תמיד בשטח ואם לא אז תמיד יגיע גם על זמנו החפשי תמיד יש לו פתרונות גם בטלפון תנסו אותו כדאי לכם

אז ככה

ברוך הבא לפורום, אורי!
אולי תוכל לפרט מעט על התמונה בה נגרר ה-SU מקו 222: היכן היא מצולמת וסיבת הגרירה.
אז ככה
תודה על ברכותיך... קודם כל זה רכב של יונייטד טורס, והוא נתקע ברמת הגולן במגדל שמס. היה לו שם איזה נזילת מים...הנהג עלה על איזה משהו.

oren*

New member
ברוך הבא לפורום ../images/Emo20.gif

אז ככה
תודה על ברכותיך... קודם כל זה רכב של יונייטד טורס, והוא נתקע ברמת הגולן במגדל שמס. היה לו שם איזה נזילת מים...הנהג עלה על איזה משהו.
ברוך הבא לפורום

תוכל לספר קצת על התפקיד שלך? האם אתה שייך לסניף מסויים של דן? כמה גרירות בממוצע יש ביום? האם סוג מסויים של אוטובוס מועד לגרירה יותר מסוג אחר? כיצד הנהגים מודיעים לחברה שהאוטובוס נתקע? תודה ושבוע טוב.

יצחקA

New member
ברוך הבא לפורום

ברוך הבא לפורום

תוכל לספר קצת על התפקיד שלך? האם אתה שייך לסניף מסויים של דן? כמה גרירות בממוצע יש ביום? האם סוג מסויים של אוטובוס מועד לגרירה יותר מסוג אחר? כיצד הנהגים מודיעים לחברה שהאוטובוס נתקע? תודה ושבוע טוב.
ברוך הבא לפורום
מעניין אותי לדעת את סוגי הגררים שיש ב"דן" ואת מספרם בדן (כמה יש). יש ב"דן" מיכלית דלק כמו באגד? איציק

פיגוע בדן - 21.10.1973 ../images/Emo70.gif

אז ככה
פיגוע בדן - 21.10.1973

ביום 21.10.1973 נשרפו 2 אוטובוסים של דן מירי סורי ברמת הגולן. אחד הנהגים נוח רזניק אמר לי שהיו אלה אוטובוסים מסוג פורד F8. ברור שזו שטות כי בצילום רואים 2 טייגרים מהסדרה 336. האם אתה יודע את מספרי הרישוי החיצוניים של 2 אוטובוסים אלה ??? האם אחד מהם היה 336-191 ?? אביתר.

Carl Freeborne

New member
מה עשו אוטובוסי "דן" ברמת הגולן?

פיגוע בדן - 21.10.1973

ביום 21.10.1973 נשרפו 2 אוטובוסים של דן מירי סורי ברמת הגולן. אחד הנהגים נוח רזניק אמר לי שהיו אלה אוטובוסים מסוג פורד F8. ברור שזו שטות כי בצילום רואים 2 טייגרים מהסדרה 336. האם אתה יודע את מספרי הרישוי החיצוניים של 2 אוטובוסים אלה ??? האם אחד מהם היה 336-191 ?? אביתר.
מה עשו אוטובוסי "דן" ברמת הגולן?

מצב
הנושא נעול.
למעלה