אז המשחק סוף סוף עובד

annavi

New member
אז המשחק סוף סוף עובד

אבל איך שומרים שלב? כדי לא להתחיל כל פעם מההתחלה

SophieT

New member
לא צריך לשמור... הוא שומר לבד

וזוכר לך את המקום.

smady a

New member
פשוט כשאת נכנסת שוב תלחצי המשך,

ולא משחק חדש. וסופי החצי השני שלי עצבן...... יש לנו 4 שורות של הסמיילי,ויש את הקוד שמוטי החמוד פיצח. אבל איפה רושמים אך כמה ולמה.......

אני בהגה הירוק

ואין לי מושג מה עושים איתו

את הגלגל הירוק

שלקחת מתוך ארון צריך לשים בצינור הימני (בחדר השני אם אני לא טועה) איפה ששמת את הגלגל הסגול/כחול

גלגל אדום

מגיעים לחדר שבו יש חלון - ריבוע שחור עם נקודות לבנות במגרת השולחן יש עט באחד החדרים (נראה לי שבצד ימין) יש דף חוזרים לחדר הראשון עם העיגול צבעים ועל השולחן כותבים מכתב את המכתב שמים בריבוע הכחול (תיבת MAIL) ואח"כ פותחים את התיבה ויוצא גלגל אדום

יש לך במכונה עיגול עם צבע

שכחתי איזה צבע ובצד יש לך 3 צבעים - ירוק, אדום וכחול נניח שהצבע שיש הוא צהוב - את צריכה ללחוץ על הצבעים שיובילו אותך לצהוב (במקרה הזה ירוק+אדום) וככה יהיו כמה אפשרויות עד שהעיגול יהפוך לאפור את לוחצת על המכונה ועוברת שלב

smady a

New member
כן יש לי את המספרים אבל על מה לרשום

אותם כי פעם זה סמיילי ופעם משהו אחר.

טוב אני בחדר שבע עם הצנורות

הצלחתי לפרק את הגלגל הסגול מהתמונה ולהרכיב אותו על הצינורות, עליתי לחדר למעלה אבל מה עושים עכשיו?

annavi

New member
שלב 009 ../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif

אחרי הכנסת הקוד הראשון למחשב, מה לעזאזל (סליחה, זה מרוב תיסכול) אני אמורה לעשות כאן........ ?

יעל :-)

New member
הממ...

לא יודעת אם יש משהו מיוחד. אבל הדלת מימין למחשב אמורה להפתח.

יעל :-)

New member
../images/Emo53.gif

לשם שינוי החלטתי לנסות לשחק במשחק הזה. דווקא חשבתי שזה טוב שהוא לא עבד. היה לי תירוץ לא להתחיל עם זה. בקיצור, לא מצליחה לעבור את שלב 4. סידרתי את החלקים ב-Security Panel, אבל הדלת עדיין נעולה. איך אני יוצאת משם?

למעלה