אז הגחתי לעולם

soelistit

New member
אז הגחתי לעולם

בקולות וברקים........ הרעדתי את האדמה, ואולי זכיתי אף אני למנה גדושה של ריגושים - כאלה שייחלתי להם כל חיי........ הותרתי לא מעט פרצופים משתאים....... אבל נותרתי בודדה......... חיילת בודדה במערכה - שרפתי את כל הגשרים..... הבערתי הכל......... ועכשיו אני מוקפת הרבה אש....... וחסרים לי קצת מים - מרווים, מחיים, מרעננים,מלטפים, לא תובעניים.... הבנתי שככל הנראה אין לי בלעדיות על המצג החדש ...... הבנתי שלא מעט זוכים וזכו לחוש זאבים בודדים - סוליסטים נצחיים...... ואולי גם עם צריך להשלים - עם תחושת ה so lonely ...... להבין שזה חלק בלתי נפרד מהחיים.....
תכל'ס - הצורך שלנו בחיבור - הוא המניע החזק ביותר..... כן - גם רדיפת ממון - הינה לצורך קבלת אישורים כאלה ואחרים..... גם סקס - צורך מובהק בחיבור, במגע, בחום אנושי.......
והיום - כשאין לי שום שייכות לשום מעגל חברתי - וקצת תלושה - לא מפתיע שחווה את התחושה במלוא עצמתה...

uri80

New member
שלום לך, את מוזמנת להצטרף לכאן

יש כאן רבים שמצאו כאן את המעגל החברתי שהם זקוקים לו. ברוכה הבאה. מדוע שלא תציגי קצת את עצמך?

soelistit

New member
אוקיי........

הבנתי אותכם...... יענו - welcome to the real world
סבבה - רק סתם חבל שלא עדכנו אותי עם רכישת המערכת החדשה
אבל - בקטנה רק מבצעת סוויצ' או שניים או עשרה - ועוברת הילוך....
אז אם תראו מישיהי לידכם שעושה רושם שדוהרת במהירות מופרזת - תבינו שהיא פשוט בסוג של שינוי פאזה......

admor

New member
ברוכה הבאה

בזמן שאת טסה לידי, הנמיכי טוס. וגלי באוזני מאין באת, לאן את טסה ומי השוטר המנייק שמפריע לך.

למעלה