אז די

Slow Cheetah

New member
זה סיילר, ולאח של פיטר קוראים ניית'ן. ../images/Emo3.gif

ולאמא של פיטר קוראים אנג'לה.

Slow Cheetah

New member
זה סיילר, ולאח של פיטר קוראים ניית'ן. ../images/Emo3.gif

ולאמא של פיטר קוראים אנג'לה.

RoXaS

New member
כן היא דיי מעצבנת...

יש קטעים שאני פשוט מקווה שהיא תראה לכולם:"תראו אני קופצת ואני לא מתה!" ואז היא קופצת והכוח שלה לא יעבוד...כמו שקרה להירו...

olik האחת

New member
אני הכי שונאת את אנדו

הוא כזה מעצבן וגם את קלייר למרות שהיא מתוקה אבל כשהיא פותחת את הפה היא מתחילה לעצבן

Elad07

New member
קלייר בכיינית אבל היא סקסית!!!../images/Emo98.gif

ואנדו בסדר..אהבתי את הקטע שהוא מדבר עם הירו בפרק האחרון על סטאר טרק סופר מן....חחחחח המבטא שלו שם מצחיק..סטאר טרק חחחח

shirki3

New member
אל תרביצו לי אבל מייקה.

הילד הזה כל כך מעצבןןן!! דעמט, לתקוע לו נעל בפרצוף!

thewish

New member
סיילר - הוא כזה emo drama queen שעיר

בלי כישרון משחק. וכל הבנות בנות ה-15 שיתחילו עם ה " פחחחחחחחח סיילר הוא מלך! " לא איכפת לי, הדעה שלי ורק שלי. אני שונאת את השחקן ואת הדמות. דיי גרוע שהוא שיחק בקומדיה המבוססת על טורי ספלינג.... זה צריכה להיות סיבה מספקת להראות את יכולות המשחק שלוץ

Slow Cheetah

New member
אני לא כל כך אוהבת את הדמות שלו..

בכל זאת, הוא חושב שזה שהוא חותך לאנשים את המוח ולוקח להם את המוח זה הופך אותו למיוחד, וחושב שזה בסדר לרצוח כי "זה לא מגיע להם" [הכוחות], אז זה ממש דפוק. והוא גם לא כל כך יפה.
אבל בכל זאת, בלי סיילר הסידרה הייתה פחות מעניינת. והוא בכל זאת, דיי מגניב.

RNaon

New member
פחחחחחחחחחחחח סיילר הוא מלך!!

אני לא מאמינה, כאילוו איך בןןן אדם עליי האדמות לא אוהב את סיילר ה100מם!!11 הוא כהזה שקסייי !!!111 יאוווווווווווווווו זה פשוטפשוטפשוט לא ננתפסס!!11 אני בת 15 וגם אם הייתי אוהבת את סיילר, לא הייתי מתבטאת ככה. אז די להכליל!

נעה666

New member
בדיוק!

למרות שסילאר בהחלט שווה. כלומר, הוא ח ו ת ך ל א נ ש ים א ת ה ר א ש. איך אפשר לא לאהוב אותו??? בסדר זה שהשחקן שיחק בטורי די עיצבן אותי (וגם זה שהוא אמר בראיון שסילאר אוכל מחות), אבל למה לשנוא את הדמות בגלל השחקן?

למעלה