אז בעצם זהו!

Tammie

New member
אז בעצם זהו!

נגמרה האולימפיאדה, לפחות בתחום הכי מעניין....
היה ארוך ומתיש גם לצופים :) ובעיקר מפתיע מאוד.
אני לא יכולה להחליט מה היה הכי מפתיע, הנפילה של מרוני, הערעור של יפן בקבוצתי, הערעור של רייזמן היום וזו רק רשימה חלקית..... מדהים.

trilliane

Well-known member
מנהל
חיפשתי בגוגל ונראה שאין...
לא הסתדר בלו"ז

http://gymnasticscoaching.com/new/2012/01/no-olympic-gala-2012/

NBI2

New member
הכי מפתיע?

שהבנות שלקחו את כל המדליות בקורה היו פשוט אלו שלא נפלו.

הייתי בהלם.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא מפתיע וזו גם לא הפעם הראשונה...

NBI2

New member
לא אמרתי שזו פעם ראשונה

פשוט קבוצה כזו של בנות איכותיות, בום! אחת אחרי השניה!

היחידה שלא הפתיע אותי שנפלה היתה קומובה...

trilliane

Well-known member
מנהל
נכון, אבל גם בגמרים אחרים היו בנות איכותיות

ועדיין נפלו לא מעט... אז לא נפלתי מהכיסא.

למעשה יותר הופתעתי שבמקבילים אף אחת לא נפלה. אני חושבת שזה הגמר הראשון שאני צופה בו שזה קורה...

ודווקא הופתעתי שקומובה נפלה; חשבתי שאולי תנצל את הזדמנות הפז כדי לזכות בזהב... אבל כנראה שגם העצבים שלה רופפים משהו והיא נראית חלשה מאוד מנטלית, אז בדיעבד לא כזה מפתע, אני מניחה.

לא בדיוק

הבנות שלא נפלו לא סתם זכו מן ההפקר, הן היו מצויינות. לדעתי גם אילו האחרות לא היו נופלות, עדין יכול להיות שהיו מנצחות אותן.
אנחנו מדברים על מתעמלות בעלות מוניטין רב ותרגיל מעולה ובלי מעידות או תזוזות גדולות. והנה, גם פונור לא נפלה והייתה מצויינת ולא זכתה. זה לא שהייתה כאן תחרות.

NBI2

New member
פונור כן נפלה, רק לא עד הרצפה

היו לה שם כ"כ הרבה צעדים והתייצבויות אחרי משהו (החצי פנייה? לא זוכרת) שהיו שווים הורדה כמו של נפילה..

אבל, הפרשן של יורוספורט התעקש להגיד לאורך כל התחרות שהיא נפלה מהקורה, היתי צריכה לראות את התרגיל שוב כדי להבין שהוא מחמיר.

אני ממש לא חושבת שהסיניות זכו מההפקר, הן עשו תרגיל מקסים. אבל אני כן חושבת שביום רגיל, הבנות האחרות לוקחות את רייזמן

רגע

קודם כל, עכשיו הזמן לעכל את כל הדברים, ולדון בהם. אני יכולה להמשיך בכך ארבע שנים.
לשלאתך, הנפילה של מרוני הייתה הכי מפתיעה מהכל.

למעלה