אז איפה איפה הם...

שאנל

New member
אז איפה איפה הם...

shotgun tiltil / לופוס same same Miki1 shilgy שדמה פוטון (כן גם אתה) אלה שצופים וחוששים להיכנס (אני יודעת שאתם קיימים) נורא שמחתי שגאיה פתחה את הפרום הזה ושמדי פעם מיצטרפים חדשים. אז תשמיעו קול, סתם על כול דבר.

gaia20

New member
כן, די חלש כאן...

אני מקווה שהקוראים ישמיעו קול. אשמח על כל מצטרף ישן\חדש.... גאיה.

לופוס

New member
למרות ......./images/Emo39.gif../images/Emo41.gif

אהלן לכולם , קצת נעלמתי לא באשמתי הייתי צריכה לעבור כמה טיפולים לא נעימים(מתי טיפולים הם נעימים?)בגלל ההמוגלובין נמוך שלי 7.5 נאלצי לקבל טיפולי ברזל לתוך הוריד וההאמת שאצלי זה הרבה יותר מסובך בגלל שלא מוצאים לי ורידים ואז הרופאים שאני מאוד "אוהבת"דוקרים ודוקרים כאילו שאין בן אדם מאחורי המחלה, זאת בעיה בפני עצמה שאני ממש נילחמת בה בכול פעם שאני מגיעה לרופא מסויים אני מזכירה לא שקודם כול אני דניאלה ואחר כך אני חולת לופוס , עכשיו אני בבית נחה , עם כול הסימנים הכחולים ומחר זה יום חדש....... דניאלה.

gaia20

New member
היי לכולם, שמחה שאתם כאן../images/Emo24.gif

אתם באמת נעלמתם לנו קצת אבל אני שמחה שגם אם אתן לא כותבות אתן קוראות ומתעדכנות בפורום, למרות שהיתי רוצה שתהיו יותר פעילות...
דניאלה- בקשר להומוגלובין- עברתי בדיוק את מה שאתה עברת... קבלתי 5 טיפולי ברזל תוך ורידי+סימנים כחולים...
נראה לי שההומוגלובין שלך עוד במצב טוב, אני התחלתי את הטיפולים עם הומוגלובין 6.4, הרופאה כמעט התעלפה לי... בכל מקרה, שתדעי לך שאחרי טיפולים כאלה, ההומוגלובין עולה פלאים ונשאר כך לאורך זמן!! לפני הטיפולים האלה היו מעלים לי את ההומוגלובין עם כדורי ברזל (שאותם אני לוקחת עד היום...) ועם כל מחזור חודשי ההומוגלובין היה צונח בחזרה לערך מאוד נמוך. בכל מקרה- זה עבר לי וזה יעבור גם לך, למזלינו הסימנים הכחולים הם עיניין זמני בלבד... ועכשיו בקשה קטנה- בכל עמוד נכנסות רק 20 הודעות ראשיות (מסומנות בעיגול כתום), כל הודעה חדשה דוחקת לדף הקודם הודעות ישנות ולכן אבקש לשרשר (כלומר לפתוח הודעה כתגובה להודעה קיימת ולא לפתוח בהודעה חדשה) את הודעותכם. סופשבוע נעים לכולם, גאיה.

miki 1

New member
הי כולם ../images/Emo25.gif

קודם כל שאנל ראיתי שהבעת דאגה שאינני משתתפת פעילה בפורום... אל דאגה אני תמיד פה מתעדכנת מה קורה עם כולכם. חוץ מזה ראיתי שחברתי היקרה לאה נכנסה לה על שם המשתמש שלי וניהלה איתכם שיחות אז אני לא ממש נעדרתי
- וקוקי יקרה שלי - תשיגי לך שם משתמש משלך סתאםםם. והכי חשוב לאה יקירתי - פה בפורום הזה אני אומרת בריש גלי שאני מאושרת ומודה לאלוהים שיש לי חברה כמוך שעוזרת ותומכת בי תמיד גם שאני בדאון וקרציה כזו קוטרית (אע"פ שבדרך כלל יש לי על מה לקטר) פשוט אוהבת אותך. ואמנם טיפל´ה באיחור.. חג שמח לכולכם ושנדע רק בריאות
מיקי

שאנל

New member
לא שכחתי אותך

את כאן ציינתי רק את אלו שנעלמו (מקווה שלא שכחתי איש)

שאנל

New member
שאני יפספס?!../images/Emo8.gif

התכוונתי להעיר את אלו שהיצטרפו, כתבו פעם ונעלומו. את, נועה, כוכי וכמובן גאיה משתתפות פעילות אז אותכן לא ציינתי. אבלללל...... למען הסר ספק.... אני פונה לכוללללם
יום נפלא

למעלה