אז איך עבר היום?...

אז איך עבר היום?...

אצלנו היה טקס מקסים ומרגש
בשמונה ורבע בבוקר
הוא מצא ילד שהוא מכיר מהחוג
הוא איתו בשכבה
ויחד הם חיכו עד לצלצול בבוקר
אני הייתי באיזור בגלל הטקס
הלימודים הסתיימו ברבע ל12
אספתי אותו
הוא אכל ונרדם
שהתעורר
הכין את התיק למחר
כן..כן..לבד
ונראה שהוא מתרגש מאד מאד

kramerkaren

New member
היה טוב

הטקס היה כבר אתמול בערב, יחד עם החלוקה לכיתות ופגישה עם המחנכת.
היא עם 6 בנות מהגן, כל כולן החברות הטובות שלה. אם היו אומרים לי לבחור מבין כל ילדות הגן אם ה- 6, זו החבורה שהייתה יוצאת לי. המון חיבוקים בקרב האמהות שפתאום נשמו לרווחה. אני עדיין לא סולחת לבי"ס על הקטע הזה של לחכות עד ל 6 בערב ב 31.8 בשביל לגלות (או זה ששלחו את רשימת הציוד המפורטת של מחברת קשר בירוק ושפה באדום וכו) רק היום. לפני שבוע היה לי הרבה יורת זמן ורוגע להתעסק עם הדרישות המעיקות, מה שגם - הרשימה של היום לא תואמת את רשימת הציוד הראשונית שקבלנו. מחרפן. ומזלזל בכסף ובזמן שלנו.
אבל לענייננו
היא חזרה שמחה, הסבירה לי איך מצביעים לתשובה, לפיפי, למים.
היה משבר סביב זה שסרבתי שתכין שיעורים מול הטלוויזיה. שעה של בכי (לדעתי פורקן כללי) על 2 דקות של ש"ב סמליים לחלוטין.
אחרי זה התעשטה ונהייתה שוב חמודה. ארגנה תיק למחר ובחרה בגדים.
שתהיה שנה נפלאה!

מאוד בקטנה, לדעתי רק כדי להתחיל לרגיל לקונספט
ביום הראשון של הלימודים ש"ב היו לצבוע "אותיות חלולות" של המילה שלום.
ביום השני - לכתוב 3 שורות של הספרה 1
ביום השלישי - לכתוב 3 שורות של הספרה 2.
לא ממש רציני...

איזה יופי שכל החברות יחד!!

תענוג גדול
לגבי הזמן שבית הספר לוקח עם הודעת הודעות
גם אותי זה מרתיח
נקרא כאילו הבונבונה תהנה מאד מבית הספר

גם אצלנו, כצפוי, יש בכי סביב ש"ב. שבסוף הרי לוקחים דקה וחצי
בקושי...
גם אצלו זה לדעתי מנקז התרגשות, התאפקויות מבכי של כל היום וסתם חלק מתהליך הסתגלות רגיל ושגרתי לשינוי. כל זה היה זכור לי מהבכור (ואצלו היה חמור עוד יותר), אז לגמרי ציפיתי לזה ולא ממש התרגשתי. מה שכן ריגש אותי, זה שאתמול דווקא הבכור הוא זה שהצליח להביא את הקטן להכין את ש"ב (לכתוב 3 שורות של הספרה 2
), אחרי שכל ניסיונות השכנוע והצעות העזרה שלי ושל בן זוגי לא עזרו. מכולנו הוא היה זה שמצא את הדרך לליבו, וזה כל כך ריגש ושימח אותי

מאוד. והוא עוד כותב את האותיות/ספרות צפוף צפוף צפוף
מה שעוד יותר מקשה עליו את העבודה, כי במקום לרווח 7 אותיות/ספרות בשורה, יוצא לו שהוא כותב לפחות 20
ניסינו לשכנע אותו שהוא סתם יוצר לעצמו עבודה קשה, אבל הוא הסביר ש"ככה זה יפה!!" ולא הסכים לשמוע כלום

בקיצור - עוד פרפקציוניסט מעצבן גדל לי בבית. הבעיה היא שהוא גם פרפקציוניסט עצלן, בניגוד לאחיו הבכור שהוא טיפה יותר חרוץ ממנו
שילוב לא משהו האמת

רlנית

New member
מאד מרגש

אצלנו במקביל לזה שהבכור התחיל כיתה א' הקטן התחיל גן. האמצעית חזרה לאותו גן. כך שהיה יום מאתגר והייתי מתוחה מאד לפני.
הוא אמר שהיה כייף וקצת משעמם בסוף.
היום העיר אותי בחמישה לשבע, לבוש מדוגם עם חולצה אחידה ונעלי ספורט (יש להם טקוונדו) ושאל מתי הולכים כבר לבית ספר...
כל החברים שלו מהגן איתו בכיתה. ממש כל הקבוצה. המחנכת נראית מקסימה.
חיי היום יום שלי הפכו להיות יותר מאתגרים (שאלתי אתמול את בעלי למה היה לנו דחוף להביא שלושה ילדים בהפרשים קטנים).
אבל לפחות זה קורה בהדרגה.
בהצלחה לכולם!

איזה יופי שכל החברים שלו איתו

אנחנו עברנו דירה
ועם כל המאמצים שעשיתי
הוא לבד בכיתה

למעלה