אז איך הולך לכם?

Night Light

New member
אז איך הולך לכם?

מזמן לא שאלתי אתכם:
כמה זמן אתם אחרי הניתוח?
כמה השלתם? צריכים להוריד עוד? אם לא - האם מצליחים לשמור?
האם אתם מרוצים?

אני 8 חודשים אחרי.
התחלתי ב-118 ק"ג.השבוע, אחרי שבועיים וחצי שהייתי תקועה בתוך 80 ק"ג, ירדתי סופסוף ל-79 ק"ג, מה שאומר שירדתי 39 קילו בינתיים.
אני אמורה להוריד עוד 10 ק"ג ועובדת על זה. השבוע חזרתי לעשות התעמלות אחרי 4 חודשים שלא הצלחתי לזוז כי הברזל שלי היה ברצפה (47 כשהמינימום הוא 60) והייתי סמרטוט. אבל יכולה לומר בכנות שהגעתי למקום שבו אני כל כך מרוצה מהגוף שלי, נהנית מאיך שאני נראית עכשיו ומנצחת את דימוי הגוף הנמוך שהיה לי - שאם אתקע במשקל הנוכחי שלי אני לא אתלונן.
לפני שבועיים התחלתי גם קבוצת תמיכה למשורוולות.
אז כן, אני מרוצה. זו המתנה הכי יפה שנתתי לעצמי עד היום.

מעיין א3

New member
הי

עברו 8 חודשים ושבוע ימים ואני מאוד מאוד מרוצה

סה"כ ירדתי 37 קילוגרם.
טרם הניתוח הייתי 99 קילוגרם בדיוק, ועכשיו אני שוקלת 62 קילו.
אני כמעט ולא מסתכלת על המשקל... נשקלת בפעם בשלושה שבועות עד חודש.
המספר מתחיל להיות משני ברגע שמרגישים טוב עם איך שנראים

&nbsp
אני מרגישה מצוין, פרופיל הוויטמינים שלי תקין, עושה 3-4 פעמים בשבוע ספורט בחדר כושר, ואוכלת את כל מה שמותר כחלק מניתוח מעקף קיבה.
האכילה עד כה חלקה ונעימה, ואין שום הקאות או בעיות בעיכול כאלה ואחרות.
&nbsp
מקווה להישאר באותה בריאות והרגשה לאורך כל הזמן

sant8

New member
איזה יופי לשמוע! איפה נמצא קבוצת התמיכה שלך?

מעיין א3

New member
אני בקבוצת תמיכה של מכבי בקריות

זה מסובך קצת עם קבוצות התמיכה של מכבי... הם פותחים קבוצה למשך 10 מפגשים בלבד ואחר כך היא נסגרת.
ולרוב הקבוצה הזאת נפתחת כחצי שנה לאחר הניתוח.....

Night Light

New member
גם אני התחלתי עכשיו קבוצה במכבי

וגיליתי שלא ממש מעניין אותי להקשיב להרצאות של הדיאטנית והעו"ס כמו שמענין לשמוע את הנשים האחרות. את לוקחת מזה הרבה ברמה של טיפים, של אנשים שעוברים את התהליך כמוך ואיך הם חווים אותי, וזה גם עוזר לי מאד להבין איפה אני עצמי בתוך התהליך שלי, ולעשות תיקונים בהתאמה.

לא משהו :/

אני 5 חודשים אחרי....
התחלתי מ106, אני עומדת כל 84.
&nbsp
קשה לי להודות בזה אבל אני מרגישה אכזבה, אפילו גדולה מאוד.
בחודשיים הראשונים המשקל ירד במהרה... הגעתי לפחות מ90 קילו.
בחודש השלישי ירדתי בערך 3-4 קילו.
החודש-חודשיים האחרונים, לא רק שלא ירדתי אלה עליתי. המשקל נע מעלה ומטה מ84 ל85.... וזה אחרי שהייתי כבר 83. אני מרגישה כישלון.....אני קוראת את המספרים של האנשים האחרים וזה עושה לי קווץ' בלב....
כולם מדברים על ההצלחה וקוראים לשנה הראשונה "ירח דבש"....ואני לא מרגישה ככה.
נאלצתי לוותר על ספורט החודש בגלל כאב ברכיים לא ברור...
אני מרגישה שאני רעבה וחסרת שובע....אני מנסה לחשב את הכמויות שאכלתי בהתחלה לעומת עכשיו וזה מרגיש לי כאילו חזרתי לאכול בכמויות גדולות כמו פעם :(
&nbsp
זה לא שאני מתחרטת או חלילה מזלזלת ב20 קילו שירדתי....אבל קצת קשה לי לאחרונה...וזה משפיע על ההרגשה הכללית.
לא יודעת....אני מקווה שזו רק תקופה שתעבור....
&nbsp

shanig22

New member
היי, מרגישה שאני חייבת לעודד אותך

אני 10 חודשים אחרי הניתוח ומבינה לליבך ומאמינה שעוד רבים פה לכולם זה לא בא בקלות והרבה פעמים נתקעים בדרך אבל כל עוד מתמידים וממשיכים ללכת בדרך שהצבנו לנו הירידה תחזור ותמשיך, אין מה לעשות לפעמים יש מצב כזה שבא לאכול יותר מהרגיל וגם אני חוויתי את זה תקופות כאלה מידי פעם וגם היו תקופות שאני לא יכולה לאכול בכלל הדיאטנית שלי המליצה לי ואני ממליצה לך לא להיות קשה עם עצמך אם קורה שהגוף דורש עוד אז תני לו בדרך כלל בימים כאלה שאני מרגישה רעבה יותר אז אני מוסיפה לי עוד פרי או ירק וזה עוזר בדרך כלל. אל תיהי קשה עם עצמך וגם לא כדאי להסתכל על אחרים ואני יודעת שקשה לא לעשות את ההשוואות האלה אבל אנחנו בני אדם שונים גבהים שונים משקלים שונים וכל גוף יורד אחרת הכי חשוב שאת תמשיכי לעשות מה שטוב לגוף שלך ותראי איך הירידה חוזרת, מקווה שלא חפרתי יותר מידי והתעודדת קצת:)

Night Light

New member

הכי חשוב - לתפוס את עצמך בנקודה הזו שבה התחלת להרגיש שאת עולה שוב. לדבר עם דיאטנית או להצטרף לקבוצה, ולמצוא מה את יכולה לעשות כדי לשפר לעצמך את החוויה.
לי ממש עוזר שיש לי טיימרים בשעון וכל 3 שעות אני אוכלת משהו.

למעלה