אזרח תושב מודאג מאוד, חובה לקרוא..

אזרח תושב מודאג מאוד, חובה לקרוא..

"חובה לקרוא" חג שמח..!! אני מודאג לאחרונה מימה שקורה בשכונת הגבעה הצרפתית - ובכלל בכל צפון העיר.. מכל הפריצות לרכבים בתים, גניבות וכו'.. וסתם התנכלויות.. בחודש האחרון נשרפו המון מכוניות בגבעה הצרפתית הם ניסו לגנוב אותה אך משלא צלחו שרפו אותה,, בראש השנה גם שרפו רכב בשכונה.. וכל שבוע נשרף פה רכב אחר.... וכל זה בעניין של כמה דקות ועד שמגיעה המשטרה אין כלום... מה יהיה הסוף השבוע שרפו לי מתחת הבית שני רכבים חדשים... לפני חודש שרפו מזדה 6 חדשה.... וכל זה נוסף לגניבות הרכבים כל לילה, לשכנה שלי גנבו רכב לפני חמשה ימים.. וכן בנין לידי לפני שבועיים.. מכת מדינה - מכה שלא כתובה בתורה זה קרוב מאוד למחסומי ירושלים, או לשכונות עיסאוויה שועפאת בית חנינא, וכך שאחרי 5 דקות מהאירוע הם כבר נכנסים לשטחים... יש"ו.. מה יהיה הסוף.. המשטרה מנסה לעשות ככל שבאל ידה לעשות, אך כ"א היכולות התקציבים הזמן, עם על הפח"ע הפלילי והתרעות שיש לנו היום וכו'.. והעבודה שיש גם ככה.. מונעים אותם מלטפל בכל הבעיות האלו כראוי - בכלל לאחרונה כל החברים שלי צוחקים עלי ששכונת הגבעה זה סיפוח לעיסאוויה, מפחיד שם ללכת בלילה לבד מלא בני דודים הם מתחילים שם אם כל מי שזז מקניטים צועקים מקללים השבוע רדפו אחרי חבר שלי סתם הוא לא עשה כלום 4 חבר'ה התחילו איתו ורדפו אחריו.. הם יושבים ליד הסופר ובכלל מסתובבים בשכונה כבתוך שלהם - (חוץ מנבירת האשפה שהם נכנסים בגפה ועם כל גופם ומה שנותר זה רק לסגור עליהם את הפתח והם כולם בתוכו).. מה יהיה הסוף... ואם כבר מדברים ע"ז יכול אני להמליץ ולקרוא לכל מי שקורא את זה, וזה נוגע לליבו לבוא להתנדב למשמר האזרחי של השכונה והאיזור או בכלל בכל ירושלים או ליחידות מיוחדות של המשטרה.. וכך נמגר את התופעה הנוראה המזוויעה הזו.. ונוכל לתת הרגשה של בטחון לתושבים שמירה עלך הנפש והרכוש - מי שמעוניין יכול לפנות אלי בפרטי אשמח לעזור לו ולהפנות אותו לגורמים הרלוונטים.. זה כבר הגיע למצב שכל רשרוש בלילה רחש רעש קול ותזוזה מקפיצה אותי.. אזרח שכן מודאג מאוד.. חג שמח

למעלה