אזרחות

היום אישתי התיילנדית קיבלה אזרחות ישראלית . ביגלל הקורונה לא נערך טקס . אלה נישבע ליד הדגל נאמנות לישראל . בקרוב אצל כול אחד מיכם . לא הייתה בעייה הכול עבר חלק במשך השנים בחיפה. ביבי מישרד הפנים .

הבאתי אותם אחרי שנה עוד פעם . בחידוש הויזה . וזה סיפק אותם. הפעם. לא האריכו את הויזה נתנו מיד אזרחות . בפעם הראשונה חשבתי שלא צריך אותם. או לא ידעתי מיהם . . הם ביקשו הסבר על
1. רכוש משותף
2 חשבון בנק משותף
זה מה שעניין אותם. שבמיקרה של פרוד . אישתי לא תהייה נטל על רשיות הרווחה . סיפקתי הכול. לבד ללא עורך דין. חבל על הכסף עבור עורך דין
התחתנו ב08/14 . במשך כול השנים הכול עבר חלק . וההפרש ביני לבינה הוא 26 שנים

אפשר . בפורמט אחר . שאני לא מבין . הדרכון . ותעודת האזרחות שמחזיקה בידה . יגיעו בעוד שבועיים בדואר . נצלם עם סורק . האתר כתב . שצריך רק בפורמט זה או כזה או כזה . אין לי סבלנות להיתעמק בזה

sigma8

Member
מזל טוב!
בשעה טובה!
אגב אני הוא plastikman7 (לא מצליח להתחבר לפורום עם השם הישן...)

GoldenEyes

Well-known member
מזל טוב!
בשעה טובה!
אגב אני הוא plastikman7 (לא מצליח להתחבר לפורום עם השם הישן...)
תפנה במייל לתמיכה שיסדרו לך את הגישה לניק המבוקש
תרשום מייל שלך.
המערכת הזאת לא מאפשרת כמה ניקים תחת אותו מייל

LA2015

New member
בשעה טובה מר קרמר היקר
למרות חיכוכים לא מעטים בינינו על רק התנהלותך והתנהגותך בפורום- שמייח לשמוע שלמרות התנהלות לא מסודרת מול משה"פ הסתדרת בסוף!
כמובן שנמשיך ל"שמוח" לראותך פה בפורום נוזף, שוצף וקוצף על החברים . בהצלחה

הסיפר הוא כזה . ליפני כשנה לא היגשתי מיסמכים חדשים . חשבתי מה שנתתי במשך 5 שנים זה מספים לכן דחו את הבקשה . בעירעור שהיגשתי תוך 21 יום. שאלתי מה חסר שאדע להביא בשנה הבא . בין השאר כתבו
1 אין לכם רכוש משותף
2. אין לכם חשבון משותף
3. אמרתי להם שאישתי לא מדברת עיברית ואנגלית כימעט. אז שאלו איך אתם מתקשרים . עניתי בידיים . ענו זה תמוה
אז להפעם עשיתי שעורי בית טוב מאוד . והבאתי מיסמכים על הרכוש המשותף שיש לנו . ונימוקים למה אסור לנו להחזיק חשבון משותף . לפי פקודת מס הכנסה . הבאתי ציטוטים . גם פסק דין הדן במיקרה דומה של זוג מבוגר . במחוזי בת"א . רק הגינו ביום חמישי מיד אמרה הפקידה . קיבלה אזרחות
ביגלל הקורונה . היא מיד הישביע אותה ליד דגל ישראל נאמנות למדינה . באותו החדר . וביום א יגיע כבר הדרכון הבייתה
זהו תם ונישלם פרק של 6 שנים מול מישרד הפנים . בהצלחה . לא עשו קשיים ביכלל . אים לא הייתי מפוזר . אז שנה שעברה הייתה מקבלת אזרחות . בגדול. לא עשו קשיים לאורך כול הדרך מישרד הפנים
בהצלחה לכולם ביי

LA2015

New member
עם הראשונה הייתי 50 שנה . התחתנתי בשנת 1968 בקזינו בחיפה. אים אלוהים לא הייה לוקח אותה לשמיים. היינו מגיעים עד 120 . מקווה שעים השנייה נגיע ל120 שנה . שיתפוצצו הקנאים .
כולנו אכולי קינאה.. מתפוצצים מקינאה.. אתה לא מבין איך אנחנו מקנאים בך . אני .. דעתי נטרפה עליי מרוב קינאה אליך..

למעלה