אזהרה.. קצת ארוך..

lizush

New member
אזהרה.. קצת ארוך..

כן כן... שוב פעם מעלה תהיות... היום הסתכלתי במראה.. היה קצת שקט. לפני כמה ימים שהסתכלתי במראה היא צרחה עלי: "את לא בסדר, תראי איך השמנת, תראי מה את עושה לעצמך, כל היום יושבת בעבודה ולא מפסיקה לטחון ג'בטות, מי יתחתן איתך יא דבה?" כמה צרחות וכמה עלבונות יכולה מראה אחת להעביר... בשיחה שלי (או הסרטים שהרצתי עלי אם תרצו) יצרתי דאגה. זאת לא היתה המראה שצעקה עלי. המילים שלי צעקו עלי. המילים שלי נולדו מתוך הקונטקסט החברתי שבו אני חיה ש"רזה זה יפה ובריא". ברגע שיצרתי דאגה כלפי המראה שלי, פתחתי את הנושא והגדרתי אותו כ"בעיה" כמו כל בעיה אחרת: מצב כלכלי, זוגיות וכו'. אני רק דיברתי. המראה שתקה. אז מה? אני לא שמנה? אני כן... אבל ברגע שקלטתי שאני יכולה לתת משמעות לגוף שלי, משמעות של: איך אני נראית - כבעייתית, בידי גם הכח לשנות מציאות חדשה - אפשרות חדשה.. ואולי.. יש לי את האף של אבא שלי. כשהייתי קטנה קראו לי דן-דין (קרוב משפחה של טוב טוב הגמד) וזה לא בגלל שחוש הצדק שלי היה מאוד גבוה (הוא היה שופט), אלא בגלל שיש לנו את אותו אף. כשכל הכיתה צחקה על האף שלי, אני החלטתי שהאף שלי זה האיבר שאני הכי אוהבת בגוף שלי. לא נתתי לאף אחד לגעת בו, רק במקרים מאוד אינטימיים והתגאתי בכך שיש לי אף מיוחד, אף של דן - דין. לקחתי משהו שלא היה מושלם והפכתי אותו לדבר הכי מושלם בגופי - יצרתי שפה חדשה והפכתי את ה"בעיה" הזו לדבר שגורם לי הכי להתגאות במראה שלי. אז נורא קל להיסתכל במראה ולהגיד: וואלה כוסית.. אבל איך משתיקים את הראש.. ולמה כ"כ קשה לי היום, כמו בבה"ס היסודי, להמציא לי שיחה אחרת שתגרום לי להרגיש יותר טוב? תודה ששמעתם, ליזוש (דן-דין)

אני חושבת שהאף שלי מתוקי../images/Emo13.gif

מילים לשיר פתיחה של דן דין השופט אני שופט וגר אני ביער חוק מביא לכל שוכני היערות שמי דן דין שמי דן דין אם פתאום זקוקים לי שאופיע על ברבור לבן אני מגיע יש משפט יש בית דין בית דין לא אשקוט, לרגע לא אנוח לעצה אני ביתית אני פתוח חוק לכל גם לטרול .....אההממ בסוף האושר עוד יגבר ונשכח כל צער אם יש צער ומוסר יש שופט ביער

polegra

New member
ואוווו...מחפשת מה לומר

טוב...זה עוד לא ממש מגובש לי בראש...אבל אני אנסה. בתקופות כאלה של חוסר מממ...איך אני אקרא לזה...חוסר שלמות עצמית אנחנו נוהגים להטפל לעצמו כמו זקניה פולניה על הילד ששם רגל על הכיסא באוטובוס למה? למה לא?? הרי בתכלס זה לא גורם שום נזק...זה הכי נוח שבעולם וזה משוחרר וזה כיפי...אבל גם לנו עם כמה שננסה להשאר שלמים עם עצמנו אוהבים ומחבקים גם לנו לפעמים מתפלקת הפולניה הזו שעומדת מול המראה מצקצקת בלשונה עושה נונונו עם האצבע ומתחילה לצווח עלינו כעורב שלא ראה נצנצים מימיו תוך שהיא פועה מידי פעם...אני???? אני בקושי אוכלתתתתת אנ יאוכלת כמו ציפור נשבעת לך ואנחנו במקום לשלוח אותה לכרסם דורה בשדות נותנים לה לחלחל לתוכנו לגופנו למוחנו....כשהיא מתיכה כל חלקה של הגיון בריא וגורמת לנו לחזור כמנטרה על המשפטים שלה עצמה ולזרוק כלפי עצמו כמה אנחנו לא בסדר תוך שאנחנו ממלמלים למה אני לא אוכלת כמו ציפורררררררררר?? למה? כי ליזוש את אישה וככה לדעתי לפחות אישה צריכה להראות..חמה נשית עם חמוקיים שמקרינה חום רכות ואהבה תנסי לפעמים כשאת מסתכלת במראה לנדוד עם המבט הצידה...לראות כיצד אחרים רואים אותך ולא אותה פולניה... יקירתי...בדיוק כמו האף את כולך מיוחדת כי כמוך אין עוד אף אחד!!! לטוב ולרע את וגופך אחד הם ועוד שנים רבות לפניכם וכמו בכל זוגיות טובה...תחבקי תאהבי לפעמים תתפשרי...אבל לעולם לעולם לצרוח ולהעליחב...כי אולי זה נראה משהו רגעי אבל זה צורב ופוער פצעים בנפש...לא חבל? לא חבל על אותה נפש רכה ורגישה??? לו מישהו אחר היה צורח ככה על מישהו אחר היית מרשה לו??? קחי נבוט....ותגידי לפולניה בקול מאיים...עוד פעם אחת..עוד פעם אחת ואת בגלות בסיביר ושם אפילו דורה לא תקבלי!!! ויקרתי...כשאני ראיתי אותך כל מה שחשבתי זה..וואלה!! כוסית!!!! טלי

polegra

New member
אמאאאא זה יצא הזוי לחלוטין ../images/Emo6.gif

אבל מקווה שהכוונה ברורה.... אני לא הכי מאופסת על עצמי היום :) טלי

lizush

New member
הרוב ברור...

אני רק חוששת לקבל את הנבוט הזה בפרצוף.. תודה על התגובה (אני חושבת שאת הרוב הבנתי)...

matyc

New member
זה לא קל להשתיק את הראש

לירז מותק תסתכלי על עצמך במראה ותחפשי את הדברים שאת הכי אוהבת תרשמי את הדברים האלו על דף וכל יום תעמדי מול המראה ותקריאי את הרשימה הזו ולאט לאט תראי שהראש שותק ותהיי הרבה יותר שלמה עם עצמך. אין אדם מושלם לכל אחד יש את הדבר שהוא הכי שונה , אבל זה לא צריך להשפיע על החיים שלך. שולחת

קלריסה

New member
תשמעי, ילדה חכמה היית

וגם גדלת לעלמה לא פחות חכמה. זה מאוד נבון, אני מורידה את הכובע בפנייך אין לי עצות בשבילך אבל מודה שאשתדל לקבל השראה ממך

מעולם לא שמתי לב למשהו "מוזר" באפך

לא ממש מבינה על מה את מדברת... האמת היא שלי בכלל אין בעיה עם אפים, זה הדבר האחרון שמונע ממני מלהימשך למישהו... קודם העיניים והחיוך- אלו הדברים שהכי עושים לי את זה! ויש לי קטע מטורף עם אפים גדולים ושבורים- זה עושה לי את זה בטירוף!!! שלא לדבר על אפים סטייל ללי... האף הכי מאמי בעולם!
והתזוזות שלו כשהיא מדברת או שרה...
טוב נסחפתי, אני שותקת... (אבל לא מול המראה...
) לאחרונה גם עליי היא צורחת...

../images/Emo2.gif אני הוזה או ש.....

לאחרונה כל מיני איברים בגופי, עולים לדיון בפורום חחחחחחח

האמת,אני מודה...גם אני נמשכת

לאף של ללי. משום מה הוא נראה כאילו יש לו אישיות משלו,נכון? ללי,קחי ממני נשיקה על האף החמוד.

אי אפשר להשתיק את הראש

זה כמו להגיד לעצמך "אל תחשבי על פיל כחול, אל תחשבי על פיל כחול" וכל מה שתראי בדמיונך זה פיל כחול. אבל אפשר להפסיק לראות פיל כחול אם את אומרת לעצמך "תראי ארנבת סגולה". קיצר - להחליף את הדיסק, יש לך רמ"ח איברים להתגאות בהם.

אני פשוט מטורפת על הראש הזה שלך!

אוף איתךךךך!!!! "מטורפת על הראש הזה שלך, מטורפת על הראש הזה שלך..." נו איפה הראש הזה שלך??? אנ'לא רואה אותו...

למעלה