אותי זה קרע...שיהיה שבוע מעולה

ד נ י ת3

New member
../images/Emo12.gif

שאוזניי הפולניות תצלנה. את הבנת את כל המושגים שאני כתבתי שם? כי אני לא הבנתי את כולם...

ד נ י ת3

New member
good girl.

אין שום אהבה שווה ביטול עצמי. ולא משנה איפה הקווים האדומים שלך נמצאים. אצל אחת זה אנאלי אצל שניה מקלחות צהובות. יש מבין? נשיקות

magenta73

New member
קשירות

דווקא יכולות להיות סבבה.... הכל קשור כמובן לרמת הפתיחות ולרמת האמון שיש לך בבן זוג...

תשוקית

New member
צודק..זה הכל תלוי בבנזוג ובתאמה

המינית ביניכם....עם אח זזה כו להיות סבבא ועם אחר לא..... לי אים כלום נגד...כל התנוחות יתקבלו בברכה מהבנזוג המתאים.... חוקים בסקס?השתגעתן....

אני לא מוצאת שום קשר

בין לרצות לספק בן זוג מתוך אהבה לבין לבטל את עצמי כשאני יודעת שיש משהו שהוא רוצה וביכלתי לתת לו,אני אתן לו אני לרגע לא מרגישה פראיירית או מנוצלת או מבוטלת אני לא סובלת מזה וכמובן שאעשה זאת רק אם אני יודעת שאותו גבר יהיה מוכן לעשות גם בשבילי.. נראה לי לגיטימי לחלוטין

ד נ י ת3

New member
בטח שיש קשר.

אם מתוך רצון לספק את בן הזוג (אהבה או לא אהבה) את מוותרת על משהו, או עושה משהו שאת לא רוצה או לא נהנת ממנו. ועוד איך זה ביטול עצמי.

אם הוא רוצה

וזה יעשה לו טוב אז גם אני רוצה! כמובן שלא תמיד ולא בכל דבר,אבל בהרבה מקרים כשהוא נהנה אז אני באופן אוטומטי נהנית ככה זה אצלי ביטול עצמי לא קיים אצלי,אני מי שאני ,אני לא משתנה,אני הכי טבעית ואמיתית

ואוו.....

את בדרך הנכונה להשיג את האידיליה של החיים. אל תסבלי, את תבטלי, אל תתני שיעלו עלייך, אל תוותרי, תעמדי על העקרונות שלך, אל תעלימי את עצמך...צודקת, אין זוגיות או גבר ששווה את ההקרבה הזו שנקראת - נכונות ומוכנות לפשרות לזוגיות בריאה ומוצלחת. אמר חכם תנאי.. ההתפשרות בחיים, היא מנת חלקנו להשיג שלווה וכל שנחפוץ לליבנו.. ועל זה יאמר... היידה פמניסטית, יש לך חיים מאושרים בכונכיה של עצמך. שום גבר לא יעז להשלות אותך.

לדעתי קצת יצא מפרופורציות

הקטע הראשי אמור להיות הומוריסטי משהו, וכך גם תגובתי א ב ל : לדעתי אין קשר בין הסכמה להתנסויות לבין ביטול עצמי, ביטול עצמי בעיני זה לעשות משהו שלא גורם לך עונג או שממש (אבל ממש) סותר כל חוק טבעי וכיו"ב. Never say Never - בטוחה שמכירה, וזה הרעיון בסקס עם פרטנר קבוע (רצוי). באותה מידה שתשימי אנאלי תחת קטגוריית קו אדום, יכולת לשים גם מין אוראלי, מקלחת משותפת ומסג' בכפות רגליים. אני בעד התנסות של לפחות פעם כדי שיהיה ביסוס לקו האדום או לשלילת האקט, ואומרת את זה מתוך נסיון. אני זוכרת את עצמי כאישה בעלת יותר קוים אדומים מלאינדיאני מסורתי, אבל עם השנים, ההתבגרות הנפשית והמינית הסכמתי להתנסות בדברים חדשים, כמובן עם פרטנר ראוי, חלק אימצתי וחלק דחיתי, אבל לפחות יש לי בסיס להגיד - ניסיתי מין אנאלי, לא מתאים לי (לא משנה הסיבה). לגבי ביטול עצמי? תחשבי על זה אחרת - נגיד ואת אוהבת הכי בעולם שירדו לך, אבל בנזוגך - אצלו זה קו אדום. אבל את נורא רוצה... רק מזה את גומרת.. אז מה? יש לנו שתי אופציות לפי מה שהבנתי ממך - האחת - לא לקבל ראש, להתבאס ולגמור את מערכת היחסים הזאת, שתיים - שהוא יעשה מאמץ יתן לך ראש את תהיי מרוצה ואוהבת, אבל רגע - האם זה אומר שהוא ביטל את עצמו למענך? ואם כן - אז על מה התבססה התיאוריה ....? זו דעתי, ואני מקווה שלא תמצאי/ו אותה פוגעת או בוטה מדי, ואם כן מתנצלת מראש.

magenta73

New member
ככה אנחנו...

מה תעשה??? סתםם סתם... כל השרשור הזה קצת יצא מפרופורציות, בכל מקרה... אני לא אעשה פירסינג בלשון/פטמות/דגדגן...

זה באמת כואב

בסקס אני עושה רק דברים שגורמים לי עונג. חלק מהדברים האחרים שציינת אני בוחרת לעשות, את זה אני בוחרת שלא לעשות.

F BarBarosa

New member
הערה עקרונית וברצינות

האם לא הגיע הזמן שנפסיק כבר להשתמש במושג "נשים" או לחלופין "גברים". כל הזמן זה יוצר לי תחושה שאנחנו פה באיזה מאבק לא ברור ולא פתור בין המינים, שלא לדבר על ההכללות המטופשות שלא מובילות לכל מקום. בכלל אני מוצא את עצמי ביותר ויותר דברים "נשים" מאשר "גברים" (אולי אני באמת קוקסינל סמוי?) מה עוד שלפחות על פי ההגדרה זה פורום של היכרויות, כך שמן הסתם חלקנו לפחות מחפשים "אישה" ולא "נשים" ו"גבר" ולא "גברים". יש לנו כל כך הרבה חסרונות ושריטות ודפקטים כאינדיוידואלים, אז לשם מה להעמיס עלינו עוד סטריאוטופים מגדריים? הסתדרתי ואהבתי אישה! בגלל מה שהיא ולא בגלל המכנה המשותף שלה עם "נשים". לא הסתדרתי ורבתי עם אישה! לא בגלל המכנה המשותף שלה עם "נשים". על זה אמרו חכמים - "מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחקוך". זוהי דעתי בכל אופן. לא מסכימים? לא נורא. קורה.

למעלה