אור יקרה

סיאמית

New member
אור יקרה ../images/Emo78.gif

תודה על השיר!!! לא יכלתי לבחור אז אימצתי את כולו
גרגרנית שכמוני... שוב, אשמח לשמוע מנסיונכם בנושא "אבא מוגבל" כאשר נתפנה מכל הגפילטע
למה הפיצה? סתם... אני מה-זה רעבה ולאהוב שלי יש כאבי בטן אז הכנתי לו אורז לבן + ירקות וזה גם מה שאני אוכל לאות הזדהות. בלבב פנימה אני מפנטזת על משהו שמנוני ועתיר פחממות. אבל בערב, בארוחת החג - שום סנטימנטים!!! אני אוכל הכול!!!!

אלוןן

New member
ערב חג..

איפה את בערב חג? בין לבין בישולים נקיונות ואירגונים לקראת הערב חיפשתי את תגובתך... קראי את הברכה האישית שכתבתי לך [עברה לדף קודם] להתראות עם סיום ארוחת החג חג שמח

סיאמית

New member
אור ../images/Emo66.gif

היינו אצל אחיו הגדול של החבר שלי... עם כל הנספחים והמשפחות מכל מיני כיוונים
אי לכך ובהתאם לזאת, היום נלך לאכול צהריים אצל הורי. כי אמי (הידועה בין שלל כנוייה גם כ"זו אשר אינה מוותרת ולו על דקה במחיצת ילדיה/נכדיה") הודיעה לנו שחבל"ז לנו אם לא נגיע. לא מצאתי את הברכה שכתבת לי!!! מה כתבת?!?! פשוט יש המון "פתילים" ארוכים בדף הקודם ומשום מה התוכנה נופלת לי כל פעם... בכל מקרה, שנה מצויינת! הלך על הדיאטה.

אור/2

New member
דיאטה...חג? דבש| ../images/Emo75.gif ../images/Emo48.gif

את רוצה דיאטה באמצע החג.הרי החגים זו בד"כ ארוחה אחת גדולה. חכי ליום חמישי או כמו שכולם מחכים ליום ראשון.אז מתחילים... סיאמית, מה שלום החבר שלך עם הבטן? איך עבר את יום החג? המשך חג עם הרבה

סיאמית

New member
כן... אני יודעת ... ../images/Emo9.gif

אכלתי אתמול והיום כל כך הרבה שזו ממש שערוריה... אתמול - מילא! האוכל לא היה מעורר במיוחד... אבל היום אצל הההורים שלי? פרקתי כל עול!!! וזה היה לי כיף!!!!!!!! החבר שלי מרגיש הרבה יותר טוב עם הבטן, תודה ששאלת! אמא שלי עשתה לו במיוחד מרק עוף היום בצהריים ואת שאר הדברים הוא אכל ב"דוגמיות". האחינית שלי (בת חצי שנה, מתוקה כל כך שזה עושה לי פרפרים ברחם) ישבה איתנו לשולחן בפעם הראשונה וטינפה בעליזות את סביבותיה. פירגנו לה את זה
אנחנו הרי אנשים נאורים המכירים בזכותו של התינוק לעשות בלאגן ולצפות למחיאות כפיים על זה. חזרנו הביתה, נחנו קצת, קמנו להזריק קופאקסון ועכשיו נראה מה יש בטלוויזיה. זהו! עוד חג עבר... איך היה אצלכם?

למעלה