אורי... משהו חשוב.... !!

glory21

New member
אורי... משהו חשוב.... !!

שלום לך אורי, אז רק רציתי להגיד כמו כולם מסתבר, שהתפקיד של ההקאר במסכים פשוט מושלם בשבילך ושאתה עושה אותו בצורה מקצועית ומדויקת אתה מביא איתך חוכמה לדמות והמון אישיות, אם זה בניואנסים הקטנים האינטונציה הגשת הטקסט, הכל... באמת שכישרון כמו שלך לא נראה על מסכינו זה המון זמן, והלוואי שכך זה ימשך.... בעולם של טלויזיה רדודה פלוס, כיף לראות שעוד נשאר כישרון. אז תודה לך אורי, אני צופה בסדרה מידי ערב ומחכה לקטעים שלך. אתה באמת ענק ! האמת היא, שאני סטודנטית למשחק עכשיו, בבית צבי. הלוואי ואגיע לרמה כמו שלך. אוהבת באמת, ולא סתם מעריצה. רני.

m i r u s h i

New member
אישית,לא יצא לי לצפות בסדרה הזו,../images/Emo108.gif

אבל אני בטוחה שאני אסכים איתך. למה? כי זה לא דבר חדש. :) אכן עולם של טלויזיה רדודה פלוס...וחבל שכך..

glory21

New member
זרוק איזה עצם.....

שתף אותי קצת.. איך זה לשחק את מוזס ? :)

כבר כתבתי על זה בשרשור קודם

היה קשה אבל חד פעמי בהזדמנות שנתנו לי. בעיקר בניית המסיכה והאיפור. יום שלם מאחורי מסכת הלייטקס וביישיבה מול מצלמה בלי לזוז. מצד שני זה מאתגר שכל מה שיש לך לשחק איתו זה הקול שלך ותנועות הפנים. מימיקה ואינטונציות. ומעל הכל הדמות של בנאדם מטורף ... ולא כ"כ שגרתי, דמות שאמורה להיות מפחידה או מסוכנת ובכל זאת לא לשחק משהו בנאלי של סתם מישהו רע, אלא מישהו מצחיק או משעשע. זה היה האתגר. הסקופ הוא שבהתחלה בכלל לא רצו אותי לתפקיד. באתי לאודישן ודני סירקין הבמאי אמר לי - מצטער אורי, אתה לא מתאים. הזמינו אותך בטעות. אז אמרתי שאם כבר באתי, אולי בכל זאת הוא יבחן אותי לתפקיד. הוא הסכים ו... כמובן אחרי איזה חודש, הודיעו לי שהתפקיד שלי.

glory21

New member
איזה כיף.... :)

אני באמת לא חושבת שמישהו היה יכול לבצע את זה יותר טוב ממך. (וזאת לא התחנפות !!) רואים שאתה מביא לדמות של ההקאר משהו שהוא רק שלך. וזה מקסים...

אתה תותח אורי

אתה עושה את התפקיד ממש מעולה ואני מאוד מבסוטית ממך הדמות מצחיקה ומותחת בו זמנית והטקסטים מאוד חכמים ומבריקים.אני צופה עם אמא שלי באופן קבוע בסידרה והיא ביקשה ממני למסור לך שאתה מצויין ומאוד מוכשר.היא מאוד אוהבת את המשחק שלך

חחחחח מתוק אחד

יום אחד אולי ייצא לכם להכיר אבל רק שתדע שמהסיפורים שלי עליך היא כבר מאוד מחבבת אותך

m i r u s h i

New member
[כל האמהות אוהבות אותו:p]../images/Emo108.gif

אמא שואלת בשלומך כל הזמן אורי

באחד באוקטובר אני מופיע בתיאטרון חולון

זה מחזמר שיעלה בפסטיבל צלילי ילדות באופן חד פעמי.

נראה לי שזה בגלל....

שאורי דורש צביטה בלחיים בגלל הגומות החמודות שלו וכידוע שאימהות אוהבות לעשות זאת בדרך כלל

../images/Emo4.gifצריכה לציין ש...

לפני מסכים לא ידעתי מי זה אורי אומנותי....כאילו..שמעתי את השם הרבה פעמים...והשם צלצל לי כשהבנתי במסכים שזה הוא. זכור לי השם שלו מכמה תוכניות.....כתוביות בסוף....זה שם שקל לזכור. וכשראיתי אותו פעם ראשונה במסכים מזההההה התאהבתי בדמות...שחקן כל כך מוכשררר... ואז כזה סיפרו לי על הפורום הזה שאורי אומנותי ממסכים כותב בו קבוע ,כמו הזמר בפורום שאני מנהלת (יפתי) אז כזה שאלתי איזו דמות הוא משחק,אמרו לי והיתי בשוק....הנה השם שתמיד שמעתי ולא ידעתי מי מאחורי זה... כשרון לא חסר ויופי גם

solomon9

New member
אחלה סידרה

מסכים זאת הסידרה, כל השחקנים האהובים עלי משחקים שם, אורי אתה משחק את התפקיד בצורה מושלמת, עוד תפקיד שהיה מתאים לך לשחק זה בן.

../images/Emo7.gifכמה מדכאאאאאא

למה אחרון,איך אחרון,..... אוח השבוע לא ראיתי את הפרק של יום ראשון ולא יצא לי לראות חוזר ככה ש...אני מחכה מחר אראה את של כל השבוע..לא אוהבת להפסיד פרקים ולראות את אלו שאחר כך,מפספסים הרבה...אז .אל תגלו מה היה הסוף..... אורי אתה ענק,אל תעזוב אותנו
מתי נראה אותך שוב על הטלוויזיה באיזו סדרה חדשה?

אומנם הסידרה נגמרה

אבל אורי ימשיך לעשות הרבה טלויזיה ותאטרון כי כישרון כמו שלו לא רואים כל יום
אורי יש לך מהיום מעריצה חדש- אמא שלי

למעלה