אורחת

אורחת

שלום שמי נועה ואני חדשה בפורום. יש לי שאלה שאולי תוכלו לעזור לי. אני אמא לעשרה ילדים מקסימים. מהקטן בן חודשיים והגדולה ביותר בת שבע (יש לי שני זוגות תאומים). לאחרונה שמעתי את בעלי אומר לאחד הילדים עד כמה הוא אוהב רק אותו ואילו שאר האחים אינם מעניינים אותו. בשיחה אחרת שמעתי אותו מבטיח לו "הרים וגבעות", אך ורק לו, (אין לי מושג אם התכוון לירושה, הרי הילד בן שש בלבד...) ובתנאי שיציית לו תמיד, ויעשה כדבריו בלי לשאול שאלות. ואם לא.... כל ההבטחות בטלות, והוא גם יקבל "מכות רצח" ומי כמוני יודעת על מה הוא מדבר..... -מה לעשות עם בעלי? הוא אבא טוב, דואג לפרנסה ולפעמים מכה את הילדים כשהם אשמים, הוא המחנך בבית. למישהו יש רעיון?

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifהיי גברת..אני לא יודעת למה בחרת

בפורום הזה דווקא..במיוחד שהעלית את ההודעה שלך לפחות בעוד כ10 פורומים אחרים קשורים ולא קשורים.. התנדנדת בין פורומי דתיים ללא דתיים לקבל לאתיאזם לנוצריים ומשיחיים
זה צריך להגיד משהו? אם המקרה שלך הוא אמיתי באמת..אז האם את נמצאת בפרשת דרכים הנוגעת לאמונה? האם את מחפשת תשובות הגיוניות לאיך להתייחס לבעל מכה ואולי..אולי.. עם יחס חשוד עם הבן..?.. יש לך בעל מקסים אבל הוא אלים אבא טוב אבל הוא מכה הוא המחנך.. אך מפלה בין הילדים.. ? אחותי..זהו פורום של אמונה וקשר רוחני עם האדון ישוע המשיח, בן האלוהים החי, המושיע שלנו.. נשמח לענות על שאלות שקשורות לעניין אמונתנו..אך לשאלה שלך..אני מקווה שתקבלי תשובות ענייניות במקומות הולמים את הבעייה שלך יותר..
כל טוב

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifתיקון מילה:

התנדנדת בין פורומי דתיים ללא דתיים לקבלה* לאתיאזם לנוצריים ומשיחיים

מבולבלת....

אתה באמת מאמין שיש לי בעל מקסים? גם אני מנסה לראות את הצד הזה שלו....וזה מבלבל אותי יותר.... איך אבא טוב מכה? האם זו הדרך היחידה לתת לילדים להבין שהוא אוהב אותם? ומה אתה חושב יצא מהם שיגדלו? האם יוכלו לקחת החלטות נכונות ממקום כ"כ פגיע ? האם יבינו ש"אהבה" זה לא אמור להכאיב? כיצד יוכלו לחנך את ילדיהם לאהבה ומידות טובות כשהם בטוחים שככה זה לאהוב? להפעיל כח על האחר כדי שיקבל את דבריך באהבה? ומחנך?????????????.......,,,,,.זו דמות שהיית רוצה שתחנך את ילדך????????????????....... אני, לא!!!!!!!!!!!!!!.......אבל.....אין לי ברירה.....

שלום גברת פלפלת

מעניין שאתמול בערב שרתי לעצמי את שיר הפתיחה של הסדרה המצוירת(זיכרונות ילדות שצפים?) My Sheperd ענתה לך בעקות דברים שאת עצמך כתבת. שהוא אבא טוב מצד אחד, ומצד שני עולה מסכת התעללות. בטח שהדרך בה בעלך מתנהג היא פסולה ויש לפעול להפסקת האלימות, ולחיים יותר טובים לך ולילדייך. מהדברים שאת מתארת עולים דברים קשים. אני בטוח שיש לך ברירה, כנראה שיש לעשות צעדים, אמנם כואבים וקשים, אך יש לעשות אותם בכדי שהאלימות תפסק. קל לדבר? אולי, אך יש המון נשים שעברו את מה שאת עברת ועוברת. הנה פורום שאולי תוכלי להיעזר בו
ייעוץ סוציאלי ותמיכה.

חוכמת בני אדם סכילות בעיניי האב שבשמיים

אמר שאול וצדק אני לא יודע אם זה נקבה או זכר אבל מדובר במתחכם ולא יותר לנצל מקרה של פי המציאות יכול להיות אמיתי ועצוב כשלעצמו והכל על מנת לצאת ציניקן אתאיסט מוצלח (כי זה הולך ביחד) במושב לצים לא תשב עדיף לכולנו..אתה לא כל כך חכם ובטח שלא צודק חיכת לתשובה רצינית בכדי להגיב בתשובה הפוכה לאלוהים כאב?! שקוף ומעליב את האינטלגנציה

למעלה