אוקי

lily kane

New member
אוקי

כמו שאמרנו הצילומים יהיו אצלי^^ ניאו.. ובכן השאלה מתי נוח יותר שבת הזו או שבת הבאה? ומי בא שימו לב זממנו מוגבל שבוע זה זמן קבלת ההחלטות ברגע שאני ידע מי בא או באיזה שבת נדבר כאן או במסרים על ערב הפאן גירל כל מי שרוצה לבוא לערב זה מוזמנת לשלוח לי מסר עם שאלות טענות מענות בקשות לכל מי שטועה למה בבית שלי 1. בריכה 2. דשא 3. ווילה 4. והסיבה הכי חשובה *אין לי כוח לגרור 2 תחפושות ומצלמה שוב* 5. יש אוטבוסים ברגע שיהיה לי ברור מה הולך ואם יש לנו בכלל על מה לדבר אני יוסיף מידע על דרכי הגעה למקום וכדומה אה ויום אהבה שמח^^ *אונסת אנשים רנדומלים בפורם או סתם עושה עליהם מולסטיןXD*

sasuke girl

New member
אם זה יהיה שבת הבאה איך

לעזאזל נגיע אליך?? אין רכבות בשבת. זה אומר שנצתרך כולנו לבוא אליך ביום שישי, ולהתנחל עד ערב שבת. וזה רעיון די טוב, אם אנחנו באמת נצלם את הסרט. נשתמש בערב של יום שישי לצלם מה שצריך לצלם בלילה או שלא צריך צילום נוף באור. ואת כל קטעי הבוקר לרקע נוף נעשה בשבת בבוקר. וגם!!! נעשה תוך כדי את ערב הפאנגיירלז! -הכל בגדר רעיון.נא לא לסקול את הפאקצה הג'ינג'ית/ורודה/ורודה עם ביצבוץ ג'ינג'י מהפאה Oo

lily kane

New member
כמובן שזה משישי

אוקי אז ככה ראשית כן הכוונה שתתנחלו אצלי שישי שבת!!! בואההאהאהאהא!!! שנית יש לי במצלמה מה שנקרא צילום לילה שלישית יש לי בחצר אור בסככה די גדול... הקיצר עניתי על הטענות עד כה?

lily kane

New member
באותו היום ...?

אני מניחה שכן אבל תצטרכי לעשות את עצמך יעילה ולעזור מידי פעם לאנשים^^

WTF???

את מודעת לזה שהוא בן?XDDD lol והוא שאל שאלה די טובה... ואני רוצה חדר לבד עם עומר ... ו..ו..ו.. ממממממ שכחתי מה רציתי להגיד..

lily kane

New member
אתה רוצה חדר לבד

איתו ואז אתם אומרים שאנחנו רומזות על יאוי לא הייתי מודעת מצד שני אני התועררתי ב 4 בבוקר...+_+ אין חדרים ...קרוב לוודאי שכלנו נשין למטה בשני הסלונים אם נישן בחוץ אני מוכנה להביא לך ולעומר לישון אצלי בחדר אבל אני רוצה שהוא ישאר מסודר באותה הצורה שנכנסתם עד לשביב הנייר\המגירה האחרון

מומייגי

New member
כן...

שיקה-מן ומתנחל-סאן sitting on a tree kissing!! חיחיחי --- אני בוגרת בצורה יוצאת דופן ---

Nora Shu

New member
הזמן של צלומי הלייב אקשן2 יתקיימו

בימים שישי ושבת ה-26/27.8. זאת אומרת, שישי-שבת הבא. לא הזה כרגע, בא~קות. :X מכיוון שאני רואה ששירלי בסדר עם זה שהכל יתרחש אצלה, אז הערב יתקיים אצל שירלי - lily kane. אם אתם רוצים לבוא לשני הימיים ולא רוצים שום ערב של פאנגירלז מטורפות תאמרו ואנחנו [הפאנגרילז] נדחה את הערב למועד אחר בשמחה. ונא לא לשכוח שזהו מאורע מרגש במיוחד מכיוון שיהיה לנו נג'י. :X [חן-סנסיי חזר~ חן-סנסיי חזר~!!!] תבואו. זה חשוב!

lily kane

New member
איזה תגובה רשמית!

^.^ חשבתי לתת לאנשים לבחור בין אממ השבת הקרובה לזו שאחריה אבל בזו שאחריה יש להרבה בית ספר אז זה נשמע הגיוני אוקי בבקשה כל מי שבטוח בא שיגיד אני צריכה לדעת מה להגיד להורים... ניאו מי שיכול להביא איתו איזה בקבוק שתייה או חטיף מוזמן בתפריט יש פיצריה מעולה שעובדת בשישי וחשבתי לבקש מסבתא להכין ראמן בשבת אם תרצו לעזור זה יהיה נחמד (ויקח הרבה פחות זמן אני חושבת) גל בבקשה תבוא זה ראמן! כן אני יכריח אותה להכין אז בקיצור כל מי שיודע שהוא בא שיגיד כי עם אני לא יקבל תגובות אני יגיד שניהיה בין 5-10 אנשים לצערי אין לי הרבה מזרנים יש אומנם הרבה ספות אבל מי שבאמת מתכון לישון ויש לו מקום בתיק שיביא שקס... או והאטרקציה האמתית יוצאים עם נגי והאסקי סבירי שלי לטיולXD

ליסאן

New member
אי אפשר לדחות את זה שבת אחת? ../images/Emo41.gif

ד"א חזרתי!!! (מישהו בכלל שם לב שלא הייתי?) ובבקשה אפשר לדחות את המפגש בשבת אחת כי אני סוגרת את השבת המדוברת ואני לא אוכל לבוא ואני ממש רוצה *פאפי פייס*

ashkeloni

New member
ליטלוש...

קחי בחשבון שיש ביצפר בשבוע שאחרי, יש כאלה שזה ייצור בעיות בשבילם

ליסאן

New member
נו אחרי בית ספר..ווקשה ../images/Emo7.gif../images/Emo41.gif

ו... ליטלוש????????.

Adi Chan

New member
מה כל כך בעייתי שיש ביצפר?:O

וליטל אם את נוסעת באוטו שלך...אפשר לבוא?*_*

lily kane

New member
כי אלא אם כן

בא לך ליסוע ישר במוצאי שבת בערב אז ביום רגיל תוכולו להשאר כל השבת ובראשון בבוקר ללכת...

למעלה