אוקי, זה הפך להיות פורום של פרסומות

shir828

New member
אוקי, זה הפך להיות פורום של פרסומות../images/Emo122.gif

יש פה מישהו בכלל?... שקשור לבני המושבים? אם כן, תשמיעו קול. הי, זה יכול להיות נחמד... נהפוך את זה לשירשור התפקדות
שם: מועצה: כיתה: מושב:

shir828

New member
טוב, אז אני בנתיים אזרום עם עצמי... ../images/Emo3.gif

שם: שיר מועצה: דרום שרון
כיתה: ט'
מושב: נווה ירק [מתוך נגי"עD:
]

las2

New member
היי שיר !!

היי זה אורי ! חחחח חיפשתי בני המושבים , הגעתי לאתר החטב"מ ראיתי שיש פורום , לחצתי ..חיפשתי נגי"ע (שליטה !! ) והנה ! רעוין מעולה לעשות שימוש בפורום הזה (הוא נראה מנוון) שם: אורי מועצה אזורית : דרום השרון כיתה : ט' מושב : ירקונה קן נגי"ע שליטה !!

HILLA581

New member
אני פה! ושני אנשים זה כבר יכול להיות שרשור!

שם:הילה מועצה:מטה יהודה (אימפריה וזה...) כיתה: י"א מדמית שחוקה מושב: נס הרים מה נשמע?

kiggg

New member
האאהאעאהאע .. סופפסוףףףףף:D:D:D!!!

שם: איתמר לוי מועצה: אשכול !!!! D: כיתה: יא' מושב: תלמי יוסף :p וווווווו יש לי משו ..... ב 20-21.3.2009 אני עושה אצלי בבית באשכול מסיבת יומולדת ישנים אצלי בצימרים ועושים מלא מלא כיףףף!!!!! ככככככווווולללללםםםםםם מוזמניםםםםםםםםםם!!!!!!!!!! דברו איתי - 0524343430- איתמר לוי :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Taina12

New member
למרות שלא הייתי פה שנים

שם: יעל פריגת מועצה: ברנרר כיתה: י"ב מושב: בית אלעזרי

ronpos

New member
:)

שם: רון מועצה: עמק יזרעאל
כיתה:ט' מושב: כפר יהושע

charmed1992

New member
../images/Emo140.gif

שם: יערה מועצה: לב שרון כיתה: י"א מושב: בני דרור

אחרי בערך חצי שנה....

חזרתי... שם: ניבה הרשקוביץ מועצה: מטה אשר!!! כיתה י', מד"צית כזאת, אתם יודעים.... מושב: חניתה. קיבוץ חניתה.

shkedem

New member
תפתחי עוד דברים!

אל תעצרי עם התפקדות, יבואו עוד אנשים וישארו!! שי מעמק חפר/ מרום גליל/ מטה אשר היום גר בבית חרות אחרי צבא

shkedem

New member
כן, סוג של....

כמו שבני דרור זה ליד קניון דרורים.... (אני יודע שאת לא מבני דרור)

mi kajitsu

New member
מתפקדת :]

שם: סמדר. מועצה: חוף אשקלון D: כיתה: י'א מושב: גיאה (ולא,זה לא ליד הכביש ולא הבית משוגעים.)

aylee

New member
מתפקדת XD

שם: אליס מועצה: יזרעאל
:) כיתה: ט' מושב: אלון הגליל

למעלה