אוקי אז ככה

אושרה1

New member
אוקי אז ככה

בס"ד אני יודעת שזה קצת מאוחר אבל חפיףףףף שבוע שעבר לא ראיתי באפי(הייתי במסיבת הפתעה של חברה שלי, שהייתה די עצובה בגלל הפיגוע, אבל עזבו). ומחר יום ראשון ויש באפי אז רציתי לדעת מה היה שבוע שעבר. ואם אפשר לרשום תקציר ולא לעשות קישור, כי האינטרנט שלי די דפוק והוא לא נכנס לקישורים( אני מקווה שבקרוב זה יסתדר) אושרה

IDOffryn

New member
תקציר

הרמיוני חזרה לספייק.. ג´ויס התמוטטה במטבח נבדקה וחזרה לבית בשלום בבית חולים גילו שיש סיכון שריילי יקבל התקף לב היוזמה גילו השיגו לו רופא הוא התנגד אבל אחרי שיחה עם באפי הוא השתכנע להפגש עם הרופא בנתיים ספייק שמע על הרופא מהיוזמה ועם הרמיוני ניסה להוציא את השבב מהמוח אחרי שלא הצליח חזר לקריב שלו וריילי חזר לעצמו בסוףהפרק רואים את באפי מגיע לאחוזת הקבר של ספייק באה לדקור אותו אבל במקום זה הם מתנשקים ומודים אהבתם אחד לשני ואז ספיק מתעורר...

אושרה1

New member
מגניב! כאילו הכל היה חלום?

בס"ד והיוזמה עדיין לא התפרקה? אחרי העניין עם אדם?

dawn 14

New member
כן

היוזמה כן התפרקה אבל עכשיו הם עובדים בשביל משהו ממשלתי אחר אני לא ממש זוכרת, אבל אין יותר את היוזמה.

ANGEL N

New member
יש בינכם חוסר תקשורת...

הכל היה במציאות. רק הקטע האחרון היה חלום של ספייק. בסוף הפרק רואים את באפי וספייק מתנשקים וספייק אמר לבאפי שהוא אוהב אותה ואז הוא התעורר ואמר "רק לא זה" או משהוא בסגנון. רק הקטע הזה היה חלום. כל השאר היה בחיים. יכול להיות שבסוף הסידרה נראה את באפי בת ה16 מתעוררת ונגלה שכל הסידרה היתה חלום אחד גדולללללללללללללללללללל

Schnickelfritz

New member
זה יהיה

ממש lame

matanbu

New member
ניצלו"ש וילו וטארה ../images/Emo58.gif עונה 6

באחד הפרקים לפני החתונה של זאנדר ואניה, וילו אומרת לדאון "אבל אם כן הייתי מתקשרת אליה [לטארה] היא לא היתה מנתקת לי בפרצוף" "זו התקדמות" "ומכאן השמח" (תרגום חופשי מזיכרון, HENCE THE HAPPY או משו כזה). בכל מקרה. אתם באמת חושבים שטארה ניתקה לוילו?

Schnickelfritz

New member
מה פתאום! (../images/Emo58.gif6)

זה לא הרעיון. היא פשוט מתכוונת שהיא (טארה) תרצה לדבר איתה, לא כמו לפני שלא היה לה נעים אחרי כל מה שקרה.

אממ.. לא.. ../images/Emo58.gif 6

האמת, די קשה לי לדמיין את טארה עושה דבר כזה. אולי היא לא החזירה לה טלפונים פשוט?. ואל.

למעלה