אוקיי...כמה שאלות...

Rocketshipper

New member
אוקיי...כמה שאלות...

1- למה כשפיקאצ`ו הפסיד ברוק אמר שיש לאש רק אפשרות אחת- סינדיקוויל. לאן בלבאזור וסקווירטל נעלמו?!?! 2- מתי כבר יגיע קריוקימון?!?! לא היה צריך להיות כבר??? 3- מה עושה מכון של פוקימוני חרק, בעיר שבה סוגדים לסלופוקים!? הייתי הולכת על מכון מים, ככה לפחות היה מים!!! אף אחד לא חשב על זה?!!

אוקיי...כמה תשובות...

1- בתחילת הקרב השופט הכריז שלכל מאמן יהיה מותר להשתמש בשלושה פוקימונים. צ`יקוריטה ופיקאצ`ו הפסידו ומכיוון שהוא כבר הוציא את סינדיקוויל והחזיר אותו מקודם אז הוא היה חייב להשתמש בו. 2- קריוקימון היה אמור להיות כבר בפרק הראשון אבל המדובבים קמצנים מדי תדיגי תודה שבכלל יש פרקים חדשים. 3- כבר יש מכון מים אחד (בסרולין דההה) ולא יכולים להיות שניים מאותו סוג כי אז תהיה בעייה במשחקי גיימבוי או שהבאגסי הזה השתלט על העיר עם החרקים הדוחים שלו.

Rocketshipper

New member
טוב..

אני חשבתי שבגלל שזה ג`וטו אז יכול להיות אותם מכונים נו טוב.... מה זאת אומרת זה היה צריך להיות מהפרק הראשון!!!!! איזה לא מקצועיים הם!!!! אני דורשת את הקריוקימון עכשיו!!!!!!!!

Fearligtar

New member
תדרשי עוד הרבה...

הם בטח יכניסו את זה (אם בכלל) בסוף העונה כמו שעשו אם הפתיחה של העונה השנייה...שמו אותה בתחילת השלישית!!

mr. man

New member
קריוקימון?

זה נשמע לי כמו שם של אחד מהדיג`ימונים!

ממש לא

קריוקימון זה ממש לא דיג`ימון!!! זה פשוט מה שהיה אמור להחליף את תיבת הנגינה של פיקאצ`ו בסוף כל פרק של ליגת ג`וטו. אני מכיר רק את השיר הראשון אז הנה הוא להנאתכם: the magic feeling never left me down I`ve got the greatest friends that ever could be found across every river behind every tree on top of every mountain they`re a part of you and me one world X2 now and forever best friends X2 loyal and true we live X2 that`s side by side there`s nothing we can`t do we live X2 always together sharing the same bright sun you and me and pokemon בטח היו לי מלא טעויות בדרך אז פשוט תתעלמו

yoo

New member
עוד דבר שנלס הקמצנים לא תרגמו

היתה אמורה להיות מהפרק השני בערך עד היום פינה שנקראת מי זה הפוקימון?? שמראים צללית ושואלים מי הוא הפוקימון ולאחר הפסקת פרסומות ``חושפים`` את הפוקימון המוצלל.... אז אני ראיתי וגיליתי שאפילו הירדנים בפוקימון בערבית תרגמו את הפינה הזו אפילו שאין להם פרסומות באמצע אז מה זה צריך להיות?!?!?! למה לא מתרגמים כמו שצריך אוף למה הם עושים עבודה של חובבנים?!?! היה יותר טוב אם היו משאירים את זה באנגלית עם תרגום לילדים הקטנים שלא מבינים

למעלה