אוקיי אוקיי

pokegirl

New member
כן, שמעתי תנין

יש להם נהימות כאלה בקול נמוך מאד, משהו מגניב, מזכיר צ`אריזרד... לטוטודייל הם יכלו לעשות קול של תנין שרק בקע, נהימה בקול גבוה יותר משל תנין בוגר ולא קול של כלב נחנק! לצ`יקוריטה וסינדקוויל נתנו איזה קול שהם רוצים כי קיפוד נדמה לי לא עושה הרבה קולות, וגם לא אגס רקוב, אלא אם מועכים אותו... זה כמו שלשלדר נתנו לעשות ``שלדר``... הפוקמון היחיד שעושה קול חמוד (מבחינת חמוד) זה רייצ`ו. האחרים שעושים קול חמוד זה צ`אריזרד, בלסטויז והחבר`ה הגדולים...

mr. man

New member
לא ברור? ;-)

יש סיפורים על אנשים שכאשר הם לוקחים טריפ אז הם מדמיינים שהם דברים אחרים... עוד הוכחה חותכת לכך שטוטודייל על כימיקלים! :)

אחלה

New member
מה אני אגיד? אתה צודק

טוטי שבסידרה מסומם! אז אתם חברס לא יכולים לעשות שום הכללות על סמך טוטי מהסידרה

אחלה

New member
את מושפעת מהסידרה!

חביבית, זה כבר כמה ימים שלא יצא לי לראות פוקימון אז אני לא יודעת איך טוטודייל פתאום מתקשר לכם לכל הסיפור אבל ממה שידוע לי על טוטי מלפני זה , הוא הפוקימון הכי שווה מבין סינדקוויל או צ`יקוריטה לא שאני לא אוהבת אותם הם חמודים, זה רק שהם ברמה אחרת לגמרי מטוטודייל... אם יגידו לי לבחור בין סינדקוויל, צ`יקוריטה או טוטי ברור שהייתי בוחרת בטוטי שלי כי לו יש את המתקפות הכי טובות ועוד מהתחלה. no disreacepect צ`יקה או קוויייייייל - אבל הם לא מתחרים בשביל טוטי בכלל ואם היינו חיים בעולם של פוקימונים אני הייתי מוכנה להתערב איתך שאת היית בוחרת או צ`יקה או סינדו ואני הייתי בוחרת בטוטי והיה לכל אחת שבוע לאמן אותם ואז היינו נפגשות, אני מבטיחה לך שאני הייתי מנצחת! אני לא יודעת איך הוא בסידרה אבל לפי תמונות שמסתכלים עליו - הוא הפוקימון הכי חמוד. אפילו יותר חמוד מצ`יקוריטה - שלפי מה שהבנתי פוקימון רחושני שזה משהו... וגם מסינדוקוויל שנראה כמו מברשת לניקוי נעליים... ותחשבי על זה מאחלה B-) ושיהיה לכם אחלה יום

Pikachuit!

New member
טוטודייל לשלטון !

אני מתה עליו! הוא כל כך חמוד! ואם שואלים למה .. אז אי אפשר כל כך להסביר .. הוא מדליק כזה, חמוד, וקופצני! איך אפשר שלא לאהוב אותו? :)) וגם סידנקוויל חמוד!!! הוא מאמי לאללה! (לא יותר מטוטודייל .. אבל בכל זאת) ומוות לצ`יקוריטה! מישהו צריך להרוג אותה, ואני מוכנה להתנדב לניסוי .. :) Pikachuit

pokegirl

New member
מה ז``א ההתקפות הכי טובות...

עוד מההתחלה?! הכל יחסי!!! ואל תתערבי ואל תבטיחי שאת תנצחי עם טוטודייל שלך צ`יקוריטה או סינדקוויל שלי, you can never know! הפכתי למאמנת טובה עם השנים... נכון, לטוטודייל יש יותר סיכוי לנצח סינדקוויל, מן הסתם מים נגד אש, אבל לצ`יקוריטה יש יותר סיכוי לנצח את טוטודייל... טוטודייל גורם לי לרצות לשפד אותו ולצלות! למישהו בא טוטודייל על האש? תנינים נחשבים למעדן בתרבויות מסויימות!

אחלה

New member
אם היו פוקימונים היינו מתערבות...

טוטי הוא הכי הכי שיש! אל תתווכחי איתי! אני אמרתי אז ככה זה! ותסתכלו על סידו`לה שלנו, את האמת, הוא לא נראה כמו מברשת נעליים עם האש הזאת מהגב שלו? זה מזכיר לי את המצחצח נעליים שראיתי פעם בתורכייה... שילמנו לו כמה אגורות...

למעלה