אוקיי אוקיי

pokegirl

New member
אוקיי אוקיי

שאלת למה אנשים אוהבים ושונאים את טוטודייל... יש את האנשים ששונאים את צ`יקוריטה, הם ממש נדירים! יש את אלה שאוהבים את טוטודייל, לא יודעת למה! כי הוא מחייך כזה? כי הוא קופצני? כי... למה לעזאזל?!?!?!?!?!!?!?! מה יש לאהוב בו?! הוא יצור קטן, כחול ומציק בצורת תנין שכל היום קופץ ורוקד! עם פה פתוח כזה בצורה מעצבנת! מה, לא נכנסים לו זבובים?! שיסתום ת`פה שלו כבר!!! ויש את הקול שלו, ש*במקרה* ממש דומה לקול של דונלד דאק, שאצל דונלד זה נשמע נורמלי, אבל אצל טוטודייל זה נשמע כמו החתול שלי שמנסה להקיא משהו כשהוא חולה!!!!!! הקול ששמו לטוטודייל ממש מגעיל, זה נשמע כמו משהו שנתקע בביוב!!!!!!! אז לסיכום זה תנין קטן ומעצבן שתמיד קופץ עם פה פתוח שעושה רעש של חפרפרת גוססת!!! שלא תבינו לא נכון, תנינים זה אחלה חיה, ואני אוהבת את ההתפתחויות של טוטודייל, אבל הוא קטן ומציק!!!

תראי...

זה לא שטוטודייל הוא הפוקימון האהוב עליי אבל מבין הפוקימונים שיש לאש אני חושב שהוא הכי מדליק שהיה לו אי פעם. אלא אם את מעדיפה את צ`יקוריטה שהיא בעצם אגס רקוב עם עלה תקוע בראש שאוהב להתחרמן על בני אדם. או אם את מעדיפה קיפוד עיוור ועצלן. או אולי את מעדיפה עכברוש שטני מזוכיסט וסדיסט? אם אלה האופציות שלי אז כן טוטודייל הכי חמוד והקול שלו רק עושה אותו יותר חמוד. דווקא ההתפתחויות של טוטודייל נראות כמו הצרות שלי ותתארי לעצמך את פרליגאטר (או איך שלא כותבים את זה) רוקד ושר ככה. כשאני חושב על זה תארו לעצמכם גם את בייליף שיהיה לאש מתמרח עליו ככה...

Rocketshipper

New member
הממ....

................................................................ ................................................................ ................................................................ אני אוהבת את ג`יימס! ^_^

pokegirl

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כולנו איתך!!! תודה על התמיכה... בקשר לפוקמונים החדשים של אש, אני הכי אוהבת את סינדקויל, כי הוא פוקמון אש והם, כאילו, מה זה מגניבים!!!!!! ולמה שפיראליגטור (ככה?) ירקוד ויפזז כשהוא מפותח? הוא צריך לעמוד שם, להראות חזק ומפחיד, וזה מה שהופך אותו לכזה חמוד!!! אבל המתפתחים של סינדקויל יותר חמודים!!!

סוף סוף

אני לא היחידה שחושבת שפוקמוני אש הם חמודים. ומי שאמר את זה-לא יפה ליקרוא לסינדקוויל קיפוד!!! {למרות שגם קיפוד זאת חיה חמודה}. לדעתי סינדיקוויל הכי חמוד, אחר-כך טוטודייל ואז כל השאר. צ`יקוריטה הכי בסוף!!!!!!! צ`או בנתייייים פרינסס---,--`-{@

The Genius

New member
מה קרה לך?

ברור שצ`רמנדר, צ`רמיליון, צ`אריזרד, סינדקוויל, קווילבה, טייפלוז`ן, וולפיקס, ניינטיילס, גראוליט, ארקניין, פלריאון, מולטרס, אנטיי, הו-או, האונדור, האונדום, סלאגמה, מגקרגו, מגבי ומגמר שולטים!!!!!!!!!!!!!!!! שכחתי מישהו?

**פרינסס

New member
שכחת את טאז!!!

חחח, מה עם פוניתה ורפידש?????????????????????? יצאו לפגרה???????????????? רשימה יפה!!! כמה שמות לא מזוהים, אבל יפה!!! פרינסס---,--`-{@

The Genius

New member
מי לא מזוהה?

אני יכול להביא תמונות אם את רוצה, למרות שאת כל הטובים את בטח מכירה...

**פרינסס

New member
הלא מזוהים הם..........

האונדור, האונדום, סלאגמה, מגקרגו ומגבי . בקיצור החדשים :) יש לך תמונות של כולם? any way... אתה ממש לא חייב, אם אתה רוצה- סבבה.... פרינסס---,--`-{@

**פרינסס

New member
איו כאילו....

האש קצת ממיסה אותו הייתי אומרת... החילזון נמס- הצילו הצילו !!! ;-)

The Genius

New member
הם השניים הכי גרועים לדעתי..

התמונות שששמת הם של מגקרגו וסלאגמה הנה האונדאור, או כמו שקוראים לו בסדרה - האונדוור

אחלה

New member
כן.... סקווירטל המנוח

והאהוב שלנו שיזכה למצוות... אני תמיד אתגעגע אליו...

The Genius

New member
דיברתי על פוקימוני אש... 8-(

דרך אגב, זאת ההודעה המאה שלי. אני יודע שזה לא הרבה בשביל כל אלה עם החמש מאות אבל לי יש מאה! 8-p

למעלה