אוקיי, אולי לא בבית? (קיטור)

ילדונט

New member
אוקיי, אולי לא בבית? (קיטור)

שבוע 34. כבר שלושה שבועות בערך היא מצג עכוז. ההמוגלובין נמוך מספיק בשביל להוות התוויית נגד ללידת בית. אוגוסט, חם לי, כבד לי. אין לי כוחות נפש אפילו להתעניין בקביעת תור להיפוך, אם יעלה הצורך. פתאום, מהמקום הכי אמוציונאלי, המחשבה על לקבוע קיסרי אלקטיבי לשבוע 38 ולדעת שזה הדד ליין, ומה הולך לקרות, נראית לי מאד מאד מפתה. כמעט מספיק בשביל להתגבר על הראש, וגם על הפחד מניתוח. אולי הגוף והעוברית מאותתים לי שהפעם מתאים אחרת? הרי כל מה שרציתי בלידת הבית הוא למנוע התעסקות. למנוע יציאה מהבית, למנוע התדיינויות עם צוות חדר לידה ותינוקיה, לא לארגן תיק, פשוט לתת לזה לקרות. אבל אם עכשיו אני צריכה לבדוק עליית המוגלובין כל שבועיים, ולהקפיד על נטילת ברזל שלוש פעמים ביום, ולקבוע תור להיפוך, ולחשוב ולהתלבט ולהתכונן, אז אולי נרד מזה ודי? (מחשבות יאוש כאלה עלו לי בהריון הקודם שבוע-שבועיים לפני הלידה. אני תוהה מה שונה הפעם).

גם לי עברה המחשבה בראש

כשהעוברית היתה בעכוז, אולי נעשה קיסרי ונגמור עם זה. אבל אז היא התהפכה ולא השאירה לי ברירה
אני מאד מבינה את ההרגשה שלך, אבל זה קצת מזכיר לי את חוסר החשק ללכת להתקלח בסוף יום מעייף במיוחד- אחרי שאת כבר מביאה את עצמך לעשות את זה, את מודה לעצמך שעשית את זה.

מי הבטיח לך שלידת בית היא נטולת התעסקויות?../images/Emo13.gif

תביאי אותו לפה
תחשבי שאת לוקחת אחריות ודואגת שהלידה שלך תהיה נפלאה, במקום הכי עוטף ושומר, במקום שמאפשר לך להיות את. אם צריך "לעבוד" קצת בשביל לקבל את זה - !SO BE IT <למרות שבהיותי חולת שליטה, בהחלט קוסם העניין הזה של לדעת מתי זה יקרה, ואני כן יכולה להבין מאיפה המחשבות האלו באות לך
>

מבינה

מבינה אותך כל כך ובכול זאת......... אין כמו ללדת בבית (אם זה אפשרי) בהצלחה בדרך

cookie1

New member
../images/Emo24.gif כבר 34?

רק להגיד שווה להתאמץ לפניח כדי לקבל את מה שרוצים
|קוקי לא ילדה בבית, אבל התאמצה מאד להשיג לידה לא התערבוית בבית חולים|

cookie1

New member
../images/Emo6.gif סיבה טובה

מה עם זונדה של ברזל או עירוי כדי להזכיר לך ממה את רוצה להמנע

אולי היא עוד תתהפך!../images/Emo70.gif

אני שבוע 36, העוברית שלי התהפכה ממש שבוע שעבר. אני חושבת על לידה פעילה (בבית חולים אמנם, לא בבית) אבל מחשבות על קיסרי עברו לי בראש בלי סוף... והנה היא התהפכה! מה עם תרגילים להיפוך עובר? ניסית אותם? הילה יוגה דולה שלחה לי לינק עם תרגילים להיפוך. אני לא יודעת אם זה מה ששכנע אותה להתהפך בסוף, אבל שווה לנסות! בכל אופן בהצלחה!

ילדונט

New member
עשיתי תרגילים

ועכשיו לא ברור לי אם היא התפהפכה חזרה או לא, ופוחדת לעודד אותה לחזור לעכוז אם במקרה היא ראש.

ב צ י

New member
לא סביר

שהיא תחזור מראש לעכוז בדרך כלל מצג ראש נוטה להתבסס ולא להתהפך חזרה.

27חומד

New member
אם זו הייתי אני, כבר מזמן היית בועטת לי בתחת

לעשות מה שצריך. זה שאין לך טלפון גיברת, זה לא סיבה!!! קודם כל ברזל. עכשיו. או, את רואה שהאנרגיות חוזרות? יופי! טלפון לקנטי. לא,לא, כפ"ס זה לא רחוק. נו? ביררת?

ילדונט

New member
'פגרת ../images/Emo25.gif

מה, שלושה כדורי ברזל ביום לא מספיק לך? ניסיתי סרפד, נשבעת. גורם לי להקיא. לקנטי מוקדם לקבוע. עוד שבוע, אם היא לא תתהפך (כן, בדקתי
). ותעני למסרים שלך. ותתקיני מסנג'ר. ובואי הביתה.

debby12

New member
מנהל
עוד בעניין ההיפוך

סדנת זימרה (אם זה לא מועיל, זה בודאי לא מזיק וזה גם מצחיק והצחוק יפה לבריאות...) וסדנת פנס [לא מפרטת יען כי את קבועה פה...] ולשבת במשרד על כדור פיזיו עם נטיית גוף קדימה באופן כללי במקום על כסא רגיל

קשתענן

New member
אני עם חומד..

(מפתיע??) קודם כל ברזל. דחוף. בכל צורה ודרך שאפשר. האנרגיות לכל השאר יגיעו עם ההמוגלובין... מה עם מוקסה? ניסית? ואם לא אז ישר לקנטי. נו הרי זה שאין לך כוח לא אומר שאת באמת רוצה קיסרי ובית חולים וחמישה ימי אישפוז וצלקת... רוצה להיפגש? (בכל מקרה כדאי לפני הלידה אז הנה סיבה מצוינת..) נדבר קצת, אולי דמיון מודרך ואם צריך אז גם בעיטה בתחת... דברי איתי - נשיקות גדולות

ילדונט

New member
בטח שאני רוצה להיפגש

עכשיו זה גם זמן טוב, כשהאיש בחופש. אנסה להתקשר אליך מאוחר יותר. הבעיה עם הברזל היא שלמרות המאמצים (כדורים בשילוב תזונה, כולל התייעצות עם טובה קראוזה בעניין), הוא לא עולה. לפחות הוא סטאטי עכשיו, ולא ממשיך בצניחה חופשית...

למעלה