אוקייייי!

Ne§t£A GirL

New member
אוקייייי!../images/Emo108.gif

בשביל שכל אחת תתחיל לארגן לעצמה הסעות-המפגש בכ"ס! עכשיו, בואו אני אספר לכן למה כן...
מה רע בשיגרה של מפגשים? נכיר אחת את השנייה יותר טוב, וזה טוב! אולי אפילו נתחיל לישון אחת אצל השנייה מתישהו!
לא כל הבנות היו בעזריאלי, וזה באמת לא פייר שהן יצטרכו לחכות עד סוכות...
חלק מהבנות כבר שריינו לעצמן את התאריך הזה [אני ואלה למשל].
למה לא?!
בסוכות הרבה בנות טסות לחו"ל...ועכשיו רוב הבנות נמצאות כאן! בכל מקרה- שרשור כן/לא-
/
, ביום רביעי, מי תבוא לכ"ס?

Shani5

New member
../images/Emo31.gif

רחוק מדי... אולי אולי אולי אני יסדר משו.. אם למישהי שגרה בת"א או אפילו מקום שיותר קרוב לירושלים והיא באה למפגש אכפת אם אני יבוא אליה לפני זה או משהו כזה... אז שתגיד....

SHIRA2811

New member
../images/Emo45.gif

למרות שלא שמעתי על המפגש בכלל...
מישי מוכנה לעדכן?!
אני יכולה להגיע ומי שגרה קרוב .. אולי אני יכולה לארגן הסעה קטנננעעע
זייהו...

Shani5

New member
לירי

קודם כל לדעתי סבבה שיהיה עוד מפגש ואפילו עוד הרבה אבל זה טיפה קרוב מדי למפגש הקודם.... כאילו אני יודעת שיש בנות שלא היו וזה.. אבל זה כבר יותר מדי... וגם למה כפ"ס? זה מקום ממש מרוחק... אי אפשר שוב משהו באיזור ת"א? לא חשבנו פעם על פארק הירקון? טוב בכל מקרה רוב הסיכויים שאני לא יבוא לכפ"ס... אז תעשו מה שאתן רוצות....

SHIRA2811

New member
../images/Emo4.gifיי...

האמת שכפ"ס זה לא משו.. אבל לא אכפת לי..

Ne§t£A GirL

New member
צ´מעו...../images/Emo108.gif

גם אני לא ממש מתה על הרעיון שזה בכ"ס, זה רחוק לכולם. אבל כבר בתחילת החופש הגדול דובר על 2 מפגשים-אחד בעזריאלי, ואחד מפגשרון. המפגשרון, נקבע בכ"ס...גם אני הייתי מעדיפה איפשהוא קרוב יותר-מה נראה לכן? אם יש לכן רעיונות טובים למיקום מפגש [בשרון, אלא אם כן נוותר על רעיון השרון?]-זה פתוח להצעות...

אבל אז אין מפגש לבנות שגרות בשרון..

ושוב, הן נתקעות. זה לא הוגן לעשות עוד מפגש במרכז מבחינתן.

SHIRA2811

New member
../images/Emo123.gifניייייי... אהבתי את ה( . )( . )

נגמר לי המקווום.. התכוונתי: ( . )( . )

charmingirl

New member
המפגש בשרון תוכנן לכל הבנות

שגרות בשרון ויש די הרבה. והציעו את זה גם פה כך שאם יש בנות שיוכלו לבוא מהמרכז יהיה סנבג´ה!

sita

New member
אני....

הגעתי מהדרום!! אני הגעתי יום קודם לתל-אביביישן והתעוררתיישן(יום קודם) עוד שהיה חושךשיין!!

טוב אז ככה..

המפגש בשרון תוכנן יחד עם המפגש בעזריאלי. זה היה אמור להיות רק לבנות בשרון כי כמו שעדי אומרת - יש הרבה.. אז החלטנו לפתוח אותו לכל מי שרוצה לבוא. אז עכשיו להזיז את זה ? זה ממש ממש לא הוגן.

shiri88

New member
כפ"ס?

למה? זה מקום כזה ...לא יודעת...אני חושבת שכדאי במרכז שוב..... כי זה ממש לא נוח בכ"ס......

SkY LiMit15

New member
../images/Emo31.gif

קודם כל כפ"ס רחוק לי, וגם אני והדסית לא יכולות לבוא - הדסית חוזרת באותו יום בצהריים מהצפון, ואני אולי נוסעת עם אבא להחזיר אותה משם... אהה ו.... [URL='http:///'] מנסה עוד פעם את הכחול[/URL]

SHIRA2811

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif

מישי מוכנה להסביר לי במסרים/כאן/אניוואי על איזה יום מדובר?!

למעלה