אופציות

מצב
הנושא נעול.

elico77

New member
אופציות

אופציות
שלום יש לי שאלה נניח שאני מעריך שהמעוף יעלה ואי קונה אופציית קול נניכ שך 1010 קודם כל השאלה - איך אני יודע מה המחיר שאני משלם עבור כמות 1 והשאלה הכי חשובה היא אם זה המקסימום שאני אפסיד במידה והמדד ירד בסוף והאם אני נשאר עם זה עד המימוש בסוף החודש או שזה נסחר כמו כל ני"ע ואפשר למכור אותו במהלך החודש ( האם זה כדאי בכלל או שהשאלה מיותרת) אני חדש באופציות אז אם אפשר הסבר פשוט וללא מושגים שאני לא אבין תודה

tomi32

New member
מי שיענה לך הוא פושע

אופציות
שלום יש לי שאלה נניח שאני מעריך שהמעוף יעלה ואי קונה אופציית קול נניכ שך 1010 קודם כל השאלה - איך אני יודע מה המחיר שאני משלם עבור כמות 1 והשאלה הכי חשובה היא אם זה המקסימום שאני אפסיד במידה והמדד ירד בסוף והאם אני נשאר עם זה עד המימוש בסוף החודש או שזה נסחר כמו כל ני"ע ואפשר למכור אותו במהלך החודש ( האם זה כדאי בכלל או שהשאלה מיותרת) אני חדש באופציות אז אם אפשר הסבר פשוט וללא מושגים שאני לא אבין תודה
מי שיענה לך הוא פושע
אל תיעלב, אבל לפי השאלות שלך אסור אסור אסור לך להתקרב לאופציות מעו"ף. קרא ספר או אתר שמסבירים את הבסיס ואחר כך תחזור לכאן לשאול מה שלא הבנת. ברמת הידע שלך קניית האופציה דומה לקניית כרטיס לוטו. לא שזה פסול, אבל אני מניח שאתה מתכוון להשקיע קצת יותר מתקציב ההימורים החודשי שלך.

elico77

New member
היי

מי שיענה לך הוא פושע
אל תיעלב, אבל לפי השאלות שלך אסור אסור אסור לך להתקרב לאופציות מעו"ף. קרא ספר או אתר שמסבירים את הבסיס ואחר כך תחזור לכאן לשאול מה שלא הבנת. ברמת הידע שלך קניית האופציה דומה לקניית כרטיס לוטו. לא שזה פסול, אבל אני מניח שאתה מתכוון להשקיע קצת יותר מתקציב ההימורים החודשי שלך.
היי
אני לא מתכוון להתעסק בזה לפני שאני ישלוט בזה אני רק רוצה מידע ראשוני ולדעת האם ההפסד שעלול להיווצר הוא מעל הסכום שרכשתי תודה

NS101

New member
כאשר קונים אופציה

היי
אני לא מתכוון להתעסק בזה לפני שאני ישלוט בזה אני רק רוצה מידע ראשוני ולדעת האם ההפסד שעלול להיווצר הוא מעל הסכום שרכשתי תודה
כאשר קונים אופציה
ההפסד המקסימאלי הוא הקרן שאיתה קנית, כן. כאשר מוכרים אופציה (כותבים) ההפסד הפוטנציאלי בתיאוריה הוא אינסופי (לא כך בפועל, אבל עדיין הוא יכול להיות אדיר בהיקפים של מחיקת אדם).

tomi32

New member
ניר ענה לך על זה

היי
ניר ענה לך על זה
בתור התחלה, נסה להבין מה המשמעות של שם האופציה ולמה יש הבדל בין מחירי האופציות השונות. אחר כך, תבחר אופציה מסויימת ותחשוב אם היית משקיע בה, מה היו הרווחים שלך בתרחישים שונים של שער המעוף. באיזה שער היית מאבד את כל כספך, באיזה שער היית יוצא מאוזן וכמה היית מרוויח או מפסיד בשערים אחרים.

NS101

New member
תכתוב משפטים עם נקודות ופסיקים

אופציות
תכתוב משפטים עם נקודות ופסיקים
כי זה המשפט הכי ארוך שראיתי מזה זמן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה