אופפ...אני בן אדם רע....

maayan15

New member
אופפ...אני בן אדם רע....

ואני מקווה שחברה שלי לא תראה את זה ושיהיה ברור שאני מצפה לתגובות של "לא זה בסדר" ו"את ממש לא בן אדם רע"... טוב אז ככה, מחר ההופעה של "היהודים" בת"א...אני מחכה לה כבר חודש ואמא שלי הסכימה לי ללכת.. הודעתי לחברה שלי י´ לפני כמה שבועות שאני הולכת ושאלתי אותה אם היא רוצה לבוא...היא מאוד מאוד רוצה לבוא כי היא מעריצה של היהודים אבל אמא שלה לא מרשה לה..ואני בינתיים תכננתי ללכת עם חברה אחרת (כלומר בכל מקרה אם י´ הייתה באה היינו הולכות שלושתנו...אפילו שי´ ונ´ לא ממש קשורות אין להן בעיה)... עכשיו אני ונ´ הלכנו, קנינו ביחד כרטיסים, כבר שבועיים סופרות את הימים, תכננו שאני אללך לישון אצל נ´ אחרי ההופעה..הכל בשיא הכיף כי אני ונ´ הכרנו רק השנה והתחברנו ונהיינו חברות וממש כיף ללנו ביחד (לפחות לי..) בקצור, היום, יום לפני ההופעה, חברה שלי י´ מתקשרת אליי "אמא שלי הסכימה לי לבוא" ואני בצקום להיות מאושרת התבאסתי ואני כזה שיחקתי אותה שכיף לי עם העיניין אבל דיברתי בקול חסר עיניין (גם בדיוק קמתי מהשינה) והיא כזה "לא איכפת לך שאני אבוא נכון" ואני "לא בסדר אני רק אצטרך לקבוע עם נ´ מחדש כי אמרתי לה שאני אשן אצלה" והיא כזה "בסדר אל תדברי איתה עדיין אני אודיע לך בטוח יותר מאוחר"... אני יודעת שאני אמצורה להיות שמחה מאוד שהיא באה איתי, היא החברה הכי טובה שלי והכל ואני מניחה שאם מההתחלה היא הייתה אומרת הייתי שמחה והכל אבל עכשיו שהיא הודיע היא קצת..לא יודעת..הרסה לי כי אני תכננתי לישון אצל נ´ ובכלל זו הפעם הראשונה שאני ונ´ הולכות ממש לאנשהו ביחד ואני יודעת שלנ´ לא יהיה ממש איכפת אבל אני מכירה את י´ וזה והיא בטח תדבר על כל מיני דברים שנ´ לא תכיר וזה...אז זה יהיה בעייתי, או שייקרה אותו דבר שנ´ תדבר על דברים שי´ לא תכיר וזה.... בקיצור, במקום לשמוח שהחברה הכי טובה שלי באה איתי להופעה אני מבואסת ועכשיו אני מרגישה ממש רעה מכוון שאני אמורה לשמוח או יותר מזה..אם היא תבוא אני אצטרך להיות צבועה ולהגיד שאני שמחה ולחייך וזה ממש לא הסגנון שלי אבל אני לא אפגע בה וזה...אופפפ..... אז מה אני בעצם מבקשת ממכם?...לא יודעת...סתם רציתי להתלונן ובדחיפות כי שני האנשים שאי כן מדברת איתם על דברים כאלה בדר"כ הם י´ ונ´... מעיין

אלף, זה טבעי וזה לא נורא

לרצות מדי פעם לעשות דברים לא רק עם החברה הכי טובה. בית, אני לא רואה סיבה לשנות את התכניות שהיו לך עם נ´, היות וי´ (ואלוהים יעזור לי אם שוב התבלבלתי באותיות) הצטרפה מאוחר יותר. במקום לדעת מראש מה הולך להיות בהופעה, לכי בראש פתוח, תהני, היות וחיכית להופעה הזאת המון זמן, ובסוף תמשיכי עם התכניות שהיו לך, ואני מקווה שיוד תבין שמותר לך מדי פעם גם לגוון. עכשיו תחזרי אליי ותגידי לי שבכלל ש´ היא החברה הכי טובה של יוד, וכשהיא גילתה שנון גם מצטרפת, היא נעלבה והחליטה להגיד לאמא של גימל שלא תרשה לה לבוא. נו, בואי נראה אם אפשר לסבך את זה יותר ממה שניסית.

resputin

New member
גם אני לא רואה עילה לשום טעות.

מעיין, י´ היקרה (שיש לה כרטיס?!) נזכרה שבועיים מאוחר מכבר, אם לא יותר- ומה לעשות, העולם לא כופה על שמריו, יש לך כבר תוכניות אחרות. את יכולה להתקשר ולהתנצל על הטון חסר המעש שלך, אבל אני לא רואה סיבה שתשנו את האג´נדה. אם אני לא טועה, ההופעה היום היא במועדון התאטרון- לא.? יפה. אתן יכולות ללכת להופעה שלושתיכן, ואני די משוכנע שתמצאו נושאי שיחה משותפים, אין צורך להלחץ מראש (מקסימום, תרכלו על בנים או משהו שמשותף לנושא ´כלל נשי´). אחרי ההופעה, אתן יכולות ללכת לכיוון הים (זה לפחות מה שאני וחברים שלי עשינו בהופעה של עיברי לידר, והיו איתנו שניים מי´ שאחד הוא החבר של ידידה שלי, והשנייה סתם ידידה שלנו שלא ממש הכרנו -ומצאנו המון נושאי שיחה משותפים, ומאז אנחנו מדברים בסבבה) או למצוא תעסוקה אחרת, להיות עוד קצת זמן ביחד ואז לתפוס 66 לכיוון פ"ת (אני מניח שהן גרות שם גם), להיפרד לשלום מי´ והכל יהיה נחמד- אני לא רואה סיבה, ללמה את לא יכולה עדיין לישון אצל נ´ אח"כ.

maayan15

New member
תראה...

י´ גרה בכ"ס וזה ברור לה שהיא באה לישון אצלי אחרי ההופעה...כי אין לה איך לחזור לכ"ס... כלומר, אני לא יכולה לישון אצל נ´.. אז נלך שלושתנו ואחרי זה אבא של נ´ יקפיץ אותי ואת י´ הבייתה ואת נ´ לבית שלה וזהו... טוב, לי אין מה לעשות עם העיניין אז אני פשוט אתחיל לחייך כמו ילדה טובה

adipo

New member
למה שלא תמשיכו את הערב יחד

ונ´ גם תבוא לישון אצלך, או שאת וי´ תלכו לישון אצל נ´...?

maayan15

New member
נ´ וי´ לא ממש חברות...

אני חברה של כל אחת בנפרד והן פשוט ראו אחת את השנייה..אני לא יכולה לבקש מנ´ לתת לי´ לישון אצלה ולי אין דלת בחדר ככה שאני לא אוהבת שישנים אצלי אנשים (כלומר אין לי בעיה עם י´ כי היא ישנה אצלי מגיל שנתיים בערך אבל אנשים אחרים..)

nutmeg

New member
חוץ מזה

י´ צריכה להתחיל להבין שהעולם ממשיך לתכנן תכניות ולסגור פרטים גם אם היא לא בעסק, מתמהמהת, לא מרשים לה, או השד יודע מה. כולה מה קרה? י´ התעוררה יום לפני ההופעה, אחרי שאת כבר עם תכניות סגורות מלפני חודש, ורוצה לבוא? בסדר. שתבוא להופעה ותשבו ביחד (אם אפשר) וכולי - אבל אל התכניות שנקבעו בזמן שהיא היתה בהמתנה צריך להיות לה ברור שהיא לא מצטרפת. עם כל הכבוד, אי אפשר לצפות שאחרים יעשו שמיניות באויר וישנו את התכניות שלהם ברגע האחרון בגלל שהגברת י´ התעוררה ברגע האחרון. וזה לא משנה שזה בגלל הוריה או בגלל השפעת קרני הגמא על צפרני החתול. היא הגיע ברגע האחרון? היא זו שצריכה לעשות את ההסתגלות למצב נתון, לא אתן. אם היא חברה טובה באמת, היא אמורה להבין את זה, מעיין!

YeLLOw AnGeL

New member
כנראה שכולם מסתבכים עם היהודים

גם לי היתה בעיה עם ההופעה של היהודים שבוע שעבר אבל עבר... תראי תדברי עם י´ ותסבירי לה שאת רוצה להיות עם נ´ וקבעתם כבר לפני שבועיים והיא לא יכולה לבוא ככה פתאום ולבטל הכל. תסבירי לה שאת רוצה שהיא תבוא איתך אבל זה לא אפשרי בהופעה הזאת... אל תקלקלי לך את התוכניות והכי חשוב זה שתהני בהופעה, תשכחי מהכל בהופעה... תהני

Dor K

New member
רק שתדעי לך, שזה רק בגלל

שאת הולכת להופעה של היהודים. זה טעם זה??

אוֹסי א

New member
היי, אני מבקשת!

ליהודים יש כמה דברים ממש טובים. אם הייתה הופעה באיזור, אולי גם אני הייתי הולכת.

maayan15

New member
סליחה??

דור, מאמין מצנע שכמוך, אל תתעסק איתי... וי´ כבר אצלי ככה שאני אלך איתה ועם נ´ להופעה ואז היא תישן אצלי ואין כבר מה לעשות אבל תודה לכולם

maayan15

New member
העם דורש עוד הופעה!!

אני רשמית מטומטמת... קודם כל, ההופעה הייתה ענקיתתתת!!!!!! דבר שני, י´ ונ´ הסתדרו מצוין ולמרות קטעים שהיינו צריכים הסביר דברים הכל הלך חלק וטוב וסתם דאגתי.. ת´אמת היום בבוקר עבר עליי משהו שהרס לי הרבה וגרם לי להרגיש ממש חרא ככה שהמצה יכל רק להיתפר והוא התפר ההופעה הייתה מצויינת, אני דאגתי סתם..זהו...
))

resputin

New member
אז את אומרת,

שהייתי צריך לנצל את הקשרים שלי וכן להשיג כרטיס חינם וללכת לשם.?
לא נורא.

למעלה