אופניי כביש

אופניי כביש

קניתי אופניים כביש יד שנייה של חברת bmk גדם super mistral הם עלו לי 750 ש"ח אני רוצה לדעת אם היה שווה לי מצורפת תמונה

saararni

New member
אופניים ישנים קשה לתמחר. תרכב ותהנה

אמורה להיות שילדה לא רעה. לא יודע לגבי המכלולים אבל אני מעריך שהם בני באיזור ה-15 שנה, אז זה לא ממש משנה איך קוראים להם, העיקר שהם עובדים.

dudutal

New member
אופני mbk

האופניים שקנית הם של חברת mbk הצרפתית. זה mbk ולא bmk. זו חברה טובה ובעלת מוניטין ורוכבי קבוצת confidis מהטור דה פראנס רוכבים באופניים אלו, ובהם רוכבים כו סטיוארט או'גריידי ואחרים. מהתמונה אי אפשר להבין מהי מערכת ההילוכים. אני יודע ש mbk משתמשים במערכות campagnolo. כתוב לי מהו הדגם ונראה הלאה. למה אתה מצפה מהאופניים? זה שונה אם אתה נוסע לאוניברסיטה בבוקר או נוסע לצובה דרך צומת אשתאול. קשה להאמין ש 750 ש"ח יספיקו לביצוע המסלול השני.

MrRoadRunner

New member
מה פיתום קמפי? אולי יש שם סנטור

+שימנו. לעצם השאלה - קנית כבר אז זה לא ישנה שום דבר. בפעם הבאה רצוי להתיעץ בפורום.

dudutal

New member
אופני mbk

האופניים שקנית הם של חברת mbk הצרפתית. זה mbk ולא bmk. זו חברה טובה ובעלת מוניטין ורוכבי קבוצת confidis מהטור דה פראנס רוכבים באופניים אלו, ובהם רוכבים כו סטיוארט או'גריידי ואחרים. מהתמונה אי אפשר להבין מהי מערכת ההילוכים. אני יודע ש mbk משתמשים במערכות campagnolo. כתוב לי מהו הדגם ונראה הלאה. למה אתה מצפה מהאופניים? זה שונה אם אתה נוסע לאוניברסיטה בבוקר או נוסע לצובה דרך צומת אשתאול. קשה להאמין ש 750 ש"ח יספיקו לביצוע המסלול השני.

ido mazor

New member
קופידיס רוכבים על וויליר ולא על MBK

קבוצת קופידיס רוכבת על אופני וויליר-טריסטינה, ולא על MBK.

ido mazor

New member
קבוצת RAGT רוכבים בטור על MBK

קבוצת R.A.G.T Semences אינה בדרג הראשון ("פרו-טור") בענף האופניים אלא בדרג השני (Professional Continental Teams), אך עדיין הם משתתפים בטור דה פראנס השנה, עם אופני MBK.

למעלה