אופיס דיפו,ו ace קנה ובנה מרמים אותכם.

אופיס דיפו,ו ace קנה ובנה מרמים אותכם.

לא כך משמרים לקוחות מאת אלכס לוין רשת החנויות בשם ACE: קנה ובנה כמו כל רשת מכובדת יצרה לעצמה מועדון לקוחות שלהם הנפיקה כרטיסי חבר מועדון. הגדילה הרשת ואף פיתחה גוף נוסף והוא מועדון לקוחות עסקיים וקבלנים. מטרת המועדון הזה היא להעניק הנחות עד 10% ממחירו של המוצר עבור לקוחות עסקיים. כמי שמחזיק בכיסו כרטיס של מועדון מכובד כביכול זה, אני קונה מדי פעם את צרכי העבודה שלי ברשת הזאת. בדרך כלל איני בודק את החשבונות לעומקם מכיוון שאני חשבתי שאפשר לסמוך על הרשת הזאת תרצה לשמר אותי כלקוח אשר רוכש ברשת מוצרים באלפי שקלים בשנה. בקניה האחרונה התעורר בי החשד כי הרשת עושה תרגילי הונאה לכאורה בהדפסת החשבונות כי היא גובה תשלומי יתר עבור המוצרים אותם אני רוכש בחנויותיה,.בתום הרכישה החלטתי לעבור על כל פריט ופריט מסדרת הפריטים שקניתי ברשת ולבדוק האם קבלתי את ההנחה המובטחת על המוצרים שרכשתי. כמובן מוצרים שאינם במבצע כי ככל הידוע על מבצעים לא ניתנות הנחות חבר מועדון. ראה איזה פלא גיליתי כי את כל המוצרים שרכשתי ללא יוצא מן הכלל בקופות העלו להם את המחיר לגבוה יותר מהמודפס על גבי המוצר.ואז ביצעו את ההנחה המובטחת ,כך קבלתי את ההוזלה המובטחת. שאלתי את הקופאית מה קורה כאן מדוע המחירים על החשבונית גבוהים יותר בכ 10% מהרשום על המוצר והיא לא ידעה להשיב לי, על שאלתי הפנתה אותי לקופה הראשית. שאלות קשות , תשובות מדהימות: שם שאלתי את אותה השאלה, קבלתי את התשובה שפשוט הפילה אותי לקרשים. להלן התשובה. יש לציין שכל הרכישה והתשובה ניתנו בחנות של החברה באזור התעשייה החדש בראשון לציון.להלן התשובה כפי שניתנה." אם הייתי קונה ללא כרטיס המועדון הייתי מקבל את המחירים המודפסים שעל המוצר זהים להדפסה שעל החשבונית. אך מכיוון שאני קונה זאת כקבלן ועם כרטיס המועדון אז הרשת מעלה את מחיר המוצר לכל בעלי הכרטיסים בגובה ההנחה ואז מבצעת את ההנחה ,כך אני מקבל מוצר עם ההנחה המובטחת. האם הבנתם את זה ישרא בלוף." להלן שתי דוגמאות מהחשבונית. נורה שמחירה לצרכן כפי שרשום על גבי המוצר הוא 24.99 ,₪ לי נרשם על גבי החשבונית 25.99 ₪ ואז אני מקבל הנחה על הפריט הזה 1.56 ₪ , כך אני קבלתי את ההנחה והרשת לא ניזוקה. מוצר שני דבק, המחיר על המוצר 39.99 ₪ , לי הדפיסו על החשבונית מחיר של 47.99 ₪ ,ואז נתנו לי הנחה של 8 ₪, כלומר העלו לי את המחיר.ואז נתנו לי את ההנחה המובטחת , אני כביכול צריך להיות מרוצה והרשת לא ניזוקה. אם לא הייתי בודק ,הייתי חושב שהנה קבלתי הנחה יפה, בפועל הונו אותי לכאורה והכול למראית עין בלבד. יופי של שמירה על לקוחות יש לרשת ACEקנה ובנה. ממש יופי של מבצעים והנחות. החשבוניות והמוצרים נמצאים אצלי לכל מי שמעוניין לטפל בהונאה הזאת לכאורה ולשים קץ לתרמית הזאת. זאת ממש עברה על החוק. זאת הונאת לקוחות. זאת רמייה מהדרגה הגבוהה ביותר. להלן מכתב שנשלח על ידי לכל הרשויות כתלונה על ניסיון גס לחדור לפרטיות שלי. לכבוד מנכ"ל משרד מסחר ותעשיה 09.11.07 ירושלים הנדון : סחר בפרטים אישים על ידי גוף עסקי פרטי שלא כחוק. בתאריך : 06.11.07 נכנסתי לקנות מספר מוצרים ברשת החנויות של office DEPOT שבאזור התעשייה החדש במערב ראשון לציון.רכשתי מספר מוצרי משרד שונים ,בין השאר רכשתי גם מכונת צילום והדפסה לייזר. כהרגלי בתום הרכישה הביאו לי את כל המוצרים לקופה שם הוצאתי את פנקס ההמחאות של החברה, חתמתי על ההמחאה.הקופאית הדפיסה את כל שאר הפרטים על גבי ההמחאה. לאחר מכן על פי הנוהל המקובל התקשרה לבנק שלי לקבל אישור על ההמחאה מכיוון שהסכום היה דיי גבוה. היא קבלה אישור לביצוע העסקה, כמו כן קבלה אישור מספר לעסקה , אני קבלתי הודעה כי הכול תקין וכי אני יכול לשלם בהמחאה ולקחת את המוצרים. רק הוסיפה הקופאית כי" עלי לחתום מאחור על אישור פרטים וכי אני ערב להמחאה" דבר שעשיתיו ברצון כפי שאני עושה כך שנים ובכול המקומות בהם אני משלם בהמחאה עסקית. אז הוסיפה אותה קופאית חותמת נוספת והתבקשתי לחתום גם שם. זאת הפעם הראשונה שאני רואה חותמת כגון זאת החלטתי לקרא על מה בדיוק אני חותם. כאשר קראתי זאת ( להלן הצילום של המסמך שעליו התבקשתי לחתום. ) הודעתי מייד כי אני לא מוכן לחתום על כך. על מה התבקשתי לחתום. להלן הציטוט המדויק " מספר אישור........אני מאשר ללאומי ציק ולאומי קארד בע"מ ( ההמחאה שלי בכלל לא שייכת ללאומי היא שייכת לבנק מרכנתיל) להשתמש במידע אודותיי. לשמור את פרטיי ופרטיי השיק במאגר מידע.לרבות במקרה בו לא כובד השיק ולהשתמש במידע לצרכיהן. חתימת הלקוח ומספר הטלפון שלי. " הדבר חמור ביותר. זה ניסיון מכוער וכן פלילי לחדור לפרטים האישיים שלי. לסחור בפרטים האישיים שלי על ידי גופים מסחריים ועוד.מכיוון שסירבתי לחתום על כך מייד השתנתה ההתייחסות אלי בחנות. מייד נאמר לי כי אין אני יכול לקחת את מכונת הצילום איתי עד אשר ההמחאה תיפדה על ידי הבנק. את כל שאר הפרטים לקחתי. כמו כן נדרשתי לתת את תעודת הזהות שלי לצילום. נאמר לי כי עלי להמתין כארבעה ימי עסקים עד אשר אוכל לקבל את מכונת הצילום. דבר שלא נדרשתי לעשותו לפני שסירבתי לחתום על אגירת פרטים עלי.כל זאת על אף שהקופאית קבלה אישור עסקה מהבנק. כמו כן קבלה אישור עסקה מהמסלקה הראשית של הרשת. כלומר אם אני לא מוכן לאפשר לרשת לעסוק במסחר בפרטים האישיים שלי אני לקוח עוין.אני מייד חשוד ועוד. אבקש לבדוק חוקיות הנושא. המשך הכתוב באתר המצורף כי בפורום לא ניתן לפרסם יותר מ6500 מילים. נלקח מ http://www.global-report.co.il/levin/?l=he&a=35254

למה אתה חושב שמגיע לך הנחה ?

ביגלל שאתה חבר מועדון . ולאזרח אחר לא מגיע הנחה . אז הוא יהייה גם חברת מועדון . האים החברות המועדון עלתה לך כסף? האים הובטח לך שתמורת תשלום של X שקלים בשנה תקבל הנחה כול החיים או לשנה . אחי אין ארוחות חינם וכול עסק ניבנה על מנת להרויח כמה שיותר

למעלה