אופטימיות זהירה (מאוד)

מיליתו

New member
אופטימיות זהירה (מאוד)

זו הכותרת של הבדיקה מהיום. העוברון גדל קצת, ועכשיו הערכת המקל היא בערך 640 גרם (לפני שבוע היה 500). הוא עדין בפיגור בגדילה, במיוחד בבטן ששם הוא עדין פיצי. הראש והרגליים דווקא גדלו קצת. עדין יש מיעוט חמור של מי שפיר, אבל יש קצת מים סביבו וגם קצת שתן בשלפוחית, אז אנחנו ממשיכים לעודד. זרימת הדם בחבל הטבור מצויינת, ולכן נראה לרופא מוזר שהוא לא גדל כמו שצריך כי נראה שהוא מקבל כמו מה שהוא צריך. כל הרופאים שמטפלים בי יארגנו פגישה משותפת להחליט על המשך פעולה (כרגע הם בקושי מצליחים לתפוס אחד את השני בטלפון, למרות שהם דווקא מנסים). לא ברור אם יש פגיעה בעובר, ומה גורם לה. כרגע ממשיכים במעקב וממשיכים לקוות לטוב. בנוסף, אם לפני שבועיים לא היה בטוח שעוברוני בכלל יחזיק מעמד יותר מכמה ימים, היום נראה שהוא כבר יותר יציב. עכשיו ממשיכים לשדר לו אנרגיות ולבקש יפה שיגדל וישתין ושלא יתן לשופ דבר להפריע לו. דרך אגב, ספירת הדם שלי יצאה טובה באופן מפתיע. בערך 3300 ליקוציטים והמוגלובין 9.9. נשמע נמוך, אבל אחרי כימוטרפיה זה נחשב ממש בשמים. תודה על האצבעות, ואני יודעת שכבר יש לכן נקעים שם, אבל אנחנו עדין צריכים אותן...

nurilu

New member
יופי נמשיך לשמור על אופטימיות

(זהירה) ולהחזיק אצבעות.

pandy

New member
מגיע לכם ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

איזו הודעה משמחת - מתפללת בשבילך שימשיך ככה !!

AY1

New member
כל הכבוד לעוברון ../images/Emo45.gif מחזיקה אצבעות

להמשך עדכונים חיוביים

נעמולה

New member
שמחה לשמוע

מחשבות חיוביות, דיבורים ואצבעות כנראה עושים משהו שם...שמחה לשמוע שספירת הדם שלך טובה, זה חשוב לשניכם ושמחה לשמוע שעוברון גדל קצת, ושזרימת הדם טובה. ממשיכה להחזיק
כל זמן שידרש

ofik

New member
האצבעות שלי וגם המחשבות שלי איתך

אופטמיות זהירה נשמע לא נורא בכלל, ואני מקוה שזה רק ישתפר. שיגדל לו בריא ושלם, ואל תשכחי גם את הבריאות שלך. המון בריאות עופיק

shira 25

New member
אני שמחה לשמוע שהדברים נראים טוב,

מחזיקה לך אצבעות להמשך אופטימי.

א י ו ש י

New member
אמנם זהירה אבל חדשות טובות../images/Emo140.gif

ולכן כשיש תקווה אפילו הקטנה ביותר (מי כמוך יודעת) ממשיכים להיות אופטימיים. שמחה בשבילך על התוצאות שלך וכל הכבוד לעוברון. ממשיכה כמו תמיד להתפלל מכל ה-

אופטימיות זהירה או שלא-העיקר שהיא

נמצאת-ואצל כולנו!!! ממשיכים להחזיק-עד להודעה מפורשת שלך לשחרר

אנחנו לא בורחות לשום מקום../images/Emo45.gif

בטח ניפגש איפה שהוא גם אחרי-בפורום הנקה אולי?

liat ליאת

New member
איזה נקעים ואיזה נעליים ../images/Emo13.gif

אנחנו כאן כדי לעודד ולהחזיק אצבעות כשצריך, וכמה שצריך! שרק תרגישו טוב ושהעוברון ידביק את הפער מהר מהר ויתן להוריו את ההרגשה שהכל שווה והסוף הטוב רק הולך ומתקרב

טלטל11

New member
../images/Emo45.gif אכן חדשות מעודדות ../images/Emo57.gif

ממשיכה להחזיק אצבעות חזק חזק

סנונית 1

New member
טוב לשמוע בשורות טובות

שימשיך העוברוני לגדול ולהיות חזק חזק וכמובן שגם את תרגישי טוב ושהלידה תהייה מושלמת וקלה ורק רק בריאות ואושר.

למעלה