אופה לחם

mikilk

Active member
אופה לחם

אני רוצה לקנות אופה לחם. הסתכלתי בהודעות שכתבתם בנושא זה בעבר, ולא ראיתי התלהבות עצומה, האם שווה את ההשקעה, או שזה יהיה עוד אחד מהכלים שאשמח להפטר מהם כי הם תופסים המון מקום שאין לי? האם עושים בזה גם לחמים מיוחדים עם ירקות, פירות יבשים וכו? האם יש אפשרות ל"פשלות" או שהכל יוצא טוב?

lula

New member
לי אישית יש אופה

ואחרי התלהבות של חודש הוא נכנס למזווה...... אני הייתי מכינה לחמים עם עגבניות יבשות, גרעיני חמנייה, בצל, זיתים.... יוצא מעולה אבל בסופו של דבר נמאס... לשיקולך

adigreen

New member
אנחנו התמדנו שלושה חודשים עד

שהוא הפך "לקולב בגדים" אלעד

cloei

New member
אני קניתי אופה לחם

לפני 4 שנים ... אפשר לספור ב 2 ידים כמה פעמים השתמשנו בו. השימוש היחיד שלו עכשיו הוא כרהיט חביב על גבי השיש. זה שיקול שלך אם את באמת צריכה את זה.וכמה תשתמשי בו.

קשיו

New member
לי יש אופה לחם שקיבלתי במתנה, אישית

אני לא בטוחה שהייתי קונה לעצמי, אבל אחרי שקיבלתי אני לא באה בתלונות..
. בחודשיים האחרונים לא ממש היה לי כוח להתעסק, אבל כעקרון אני השתמשתי בו די הרבה. הלחמים יוצאים מאוד מאוד רכים ואוויריריים. אפשר להשתמש באופה לחם רק ללישה + התפחה (עיצוב הצורה, ללחמים עגולים/ לחמניוצת וכו'- ידנית, והאפיה בתנור רגיל), ועדיין אני יכולה להגיד שיש הבדל בתוצאה שמתקבלת!

KTL

New member
אופה לחם שלא מפסיק לעבוד

אתלי בבית יש של מרפי ריצ'רדס, כבר שנתיים והוא לא מפסיק לעבוד. אני אוהבת לחם חיטה מלאה ובעלי את הצרפתי הלבן, כל יומיים מכינים אחד, הלחם טרי וללא חומרים משמרים, ממש נהדר. שלא לדבר על הריח שבבית... אז הנה לך דיעה שונה.

גם לי יש אופה לחם של מארפי ריצארד

שלא מפסיק לעבוד, יש לי את האופה קצת יותר משנה ואני מאוד נהנת ממנו זה תמיד נחמד להכין לחם חם לארוחת בוקר או ערב. ותמיד יפה להביא לארוחה לחם. אני אוהבת לחם אגוזים ולחם דבש. חוץ מהלחם אני מכינה בצק לפיצה שיוצא מעולה.

ששק

New member
אצלנו סיפור האהבה שונה....

קנינו אופה לחם לפני כשנה וחצי בחודשיים הראשונים שקנינו שימש כעציץ.... ובגלל שהמטבח שלנו קטנטן...נאלצנו לשים על השיש של חמותי.... ואז בעלי התחיל לאפות לחמים.... בהתחלה אפינו באופה ולא אהבנו את הלחמים שיצאו מהאופה כי יש להם מן טעם לוואי חמצמץ....ואז הוא התחיל להשתמש באופה ללישה ומאז פתחנו "מאפיה בבית"... אי אפשר לתאר את כמות המאפים והלחמים (אם זה פיתות, לחמים, פיצות, בייגלס) שנאפים כאן....
באופה הלחם יש תוכניות של לישה.... בנוסף ללישת לחמים (שזה החלק של בעלי), אני משתמשת בו ללוש בצקים דביקים של עוגיות- ממש עושה את החיים קלים. השתמשנו באופה גם להכנת ריבות.
היום למרות שמטבחנו קטנטן, לאופה לחם יש את מקום הכבוד שלו על הדלפק. ואני לא מקנאת במי שינסה להוציאו משם...
בקיצור אני ממליצה בחום!

mikilk

Active member
תודה לכולם - הזמנתי..

ועכשיו להסברים, מתכונים וכו'. אני עוד לא מכירה את המכשיר אבל אני יודעת שהוא אוטומטי למשקל 900 גר. הכוונה היתה, בתור מכורת לפחממות שהחליטה להוריד את מסת הקמח הלבן שנכנס לגוף, ובתור מי שגרה קצת רחוק מציויליזציה הכוללת מאפיות, להתחיל להכין לחמי בריאות - זקוקה להדרכה!!!

למעלה