אוף 🐔|א-ט|

dilia snake

Well-known member
השכנים לי עושים קריוקי עם שירים מזעזעים במזרחית, וכול הסימנים מראים שזה לא הולך להסתיים בקרוב.

אני מתגעגעת לשנה שעברה, אנחנו משפחה שכולה(48' אבל עדיין שכולה והבוקר היינו בבית קברות) אין אצלנו מתג "היינו עצובים, בואו נשמח שלא הרגו אותנו" ויום העצמאות יתחיל רק מחר בבוקר ואני רוצה שקט.

Lhuna3

Well-known member
השכנים לי עושים קריוקי עם שירים מזעזעים במזרחית, וכול הסימנים מראים שזה לא הולך להסתיים בקרוב.

אני מתגעגעת לשנה שעברה, אנחנו משפחה שכולה(48' אבל עדיין שכולה והבוקר היינו בבית קברות) אין אצלנו מתג "היינו עצובים, בואו נשמח שלא הרגו אותנו" ויום העצמאות יתחיל רק מחר בבוקר ואני רוצה שקט.
|נחמה||נחמה|
אוף מעצבן. והגיע הזמן שיפרידו כבר.

גם אני מאותה המקום של שכול.
בגלל זה אני לא יוצא מהבית יומיים תמימים: יום הזכרון ויום העצמאות.

keren or5

Well-known member
|נחמה| זאת באמת יכולה להיות תחושה נוראית

מילי08

Well-known member
נדמה לי שלפני כמה שנים גם כתבת עליהם :-( (או מישהי אחרת כאן שסובלת גם כן משכנים לא מתחשבים).
זה באמת בלתי נסבל, גם אם לא הייתם משפחה שכולה.

מילי08

Well-known member
האם (שוב) יש בעיות עם תפוז? לא נכנסתי כמה ימים, אבל הבוקר התקשיתי להיכנס משלושה דפדפנים שונים |שפם|.
זוועה. מה יש באתר הזה שהוא הרבה פעמים מסרב לעלות?
מזל שאני לא נשברת מהר :-P:

dilia snake

Well-known member
נדמה לי שלפני כמה שנים גם כתבת עליהם :-( (או מישהי אחרת כאן שסובלת גם כן משכנים לא מתחשבים).
זה באמת בלתי נסבל, גם אם לא הייתם משפחה שכולה.
זו אני ויש לי אוסף של שכנים ערסים, אז מימונה ושמחת תורה גם כול שנה זה זה סיוט(וסתם חפלות שהם עושים לימי הולדת או סתם כי מתחשק להם).

מילי08

Well-known member
זו אני ויש לי אוסף של שכנים ערסים, אז מימונה ושמחת תורה גם כול שנה זה זה סיוט(וסתם חפלות שהם עושים לימי הולדת או סתם כי מתחשק להם).
אוף, זה נורא. ממש מבאס. בשנים האחרונות גם כולם קנו את הבידוריות קריוקי האיומות האלה ומאז הכל הרבה יותר גרוע

dilia snake

Well-known member
אוף, זה נורא. ממש מבאס. בשנים האחרונות גם כולם קנו את הבידוריות קריוקי האיומות האלה ומאז הכל הרבה יותר גרוע
איך לנסח את זה בלי לצאת אשכנזית-גזענית-סנובית? בלי קשר לזה שהשירים נוראיים עם תחביר של כיתה ד' ביום טוב(כיתה ד' לא בשנה של קורונה או משהו...) והשכנים שלי לא יודעים לשיר בכלל ככה שגם אם זה היה קריוקי של שירי משוררים המצב היה זוועתי. מה שמציק לי באמת זה החוסר התחשבות בכול שאר השכונה, הם שרים וצועקים לפעמים עם 2-3 בלילה ועושים מנגלים ומעשנים נרגילה וכול הערב/לילה והבוקר שלמחרת הולכים לעזאזל כי אי אפשר לעשות כלום עד שהם לא מסיימים.

למעלה