אוף 🐔|א-ט|

LeAnnDylan

Well-known member
איזה חבורת גרועים אתם. לא להאמין שניק היחיד שאפשר לסמוך עליו כאן|שפם|
תודה ניק|4U| נראה טעים!!|יאמי|

didalf

Well-known member
למי שיש יס לידיעה: הערב ביס 2 ישודרו ת'ור, הנוקמים סוף המשחק, ספיידרמן רחוק מהבית (ומחר אקסמן).
לא התכוונתי אבל ראיתי חצי ת'ור וכל אנדגיים|חבול|
עדיין מושלם|מאוהב|
אבל יש סצנות שעכשיו אני מתסכלת עליהן קצת אחרת.

Lion_Heart

Well-known member
חג חירות שמח וכל זה |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה|

אוקי תכננתי להעלות תמונות של טום הולנד כי לא פירטת בהתחלה למה את מתכוונת (וכי זה מצחיק, ואני גם לא הבנתי בהתחלה, כי מה הקטע וגם הבטן של שלי מלאה מידי כדי להבין דברים)
אבל אז ראיתי שממש בא לך ואחרים לא זורמים.
ומסיבה מסויימת כן צילמתי כמה תמונות מסביב לשולחן וחלק כללו גם את האוכל.
אני די בטוח שגם היה קניידלך (זכור לי שראיתי לפני הארוחה) אבל בשלב של זה אני נחתי על הספה.
אז הנה מה שכן צילמתי במקרה:
צפה בקובץ המצורף 20115

צפה בקובץ המצורף 20117

צפה בקובץ המצורף 20118

צפה בקובץ המצורף 20119
הכל נראה יאממי!

Lion_Heart

Well-known member
אם הייתי מצלמת את האוכל הסבא והסבתא הפולנים שלי היו חושבים שיש לי הפרעת אכילה, גם ככה החג לא נכנס עד שהם לא חופרים לאימא שלי במשך איזה שעה שאני רזה וחיוורת(אני פולניה מכול הצדדים ככה שזה גנטי, הם היו צריכים לחשוב על זה לפני כן).

אבל הקניידלך שלי יצאו מושלמים וחזרנו הבייתה עם טונות של אוכל, אחרי שכול האוכל שאימא הזמינה חזר איתנו כי היא קנתה יותר מידי |פנים| .

והלכתי עם עקבים בפעם הראשונה מאז שדפקתי את הברך וזה עבר חלק, אז זה אומר שאפשר לחזור להתעלל ברגליים שלי במשרה מלאה:-].
הפולניות חזקה גם אצלי... |פנים|
ולא הבנתי,הסטיראוטיפ הפולני הוא שתמיד יש יותר מדי אוכל "שלא יחסר", לא?
בבקשה אל תתעללי...במשרה מלאה\חלקית!

didalf

Well-known member
איזה סצנות? ולמה?
מה שקשור בוונדה ובסאם ובאקי בעיקר, בגלל הסדרות כמובן.

כל מה שקשור בוונדה - כשהיא באה לתאנוס "לקחת ממני הכל" אני חושבת "אין לך מושג עד כמה".
בלוויה של טוני פעם היא נראתה לי עצובה כי כולם עצובים, עכשיו הסתכלתי עליה טוב יותר ונראה שהיא קצת כועסת גם על הכבוד שטוני מקבל לעומת הכלום שויז'ן קיבל.
והשיחה האחרונה שלה עם קלינט שבה היא נראית שפויה למדי כשאנחנו יודעים שלא ממש, וגם מה שחשבתי לאורך כל הסדרה - איפה קלינט??? הוא חבר שלה!!

לגבי סאם ובאקי, ובכן כל הסצנה האחרונה עם המגן כשקאפ נותן אותו לסאם ואנחנו יודעים עכשיו שזה לא נגמר בזה ולא כזה פשוט מבחינת סאם.
וגם הפרידה של סטיב ובאקי עוד יותר שברה לי את הלב עכשיו, מי ידע שזה אפשרי.

וגם יש את הסצנה בסוף שכל המשפחות מתאחדות והכל נראה נפלא והסרט נגמר בתחושה שהנוקמים הצילו את היום וכל העולם התאחד עם אהוביו והכל טוב, והסדרות מגלות לנו שזה לא בדיוק ככה והעולם אחרי הבליפ קרוע ובעייתי ומורכב הרבה יותר.

מילי08

Well-known member
2 דברים שאני חייבת להגיד בלי קשר לכלום:
1. מזמן לא התלוננתי על האתר הדרעק הזה, אז הנה. הדפים עולים לאט, בגלל הפרסומות הפנימיות של תפוז. אני נכנסת לשרשור ורוצה ללחוץ למשל על הדף הבא, אבל בדיוק ברגע שאני לוחצת עולה הפרסומות לפורומים של המומחים ויוצא שאני לוחצת על זה. כ-ל פ-ע-ם |שפם|
2. נמאס לי מהחורף |בוכה| . הדירה שלי קפואה וקר לי בכל רגע נתון ולא כיף לי :-(

Lion_Heart

Well-known member
2 דברים שאני חייבת להגיד בלי קשר לכלום:
1. מזמן לא התלוננתי על האתר הדרעק הזה, אז הנה. הדפים עולים לאט, בגלל הפרסומות הפנימיות של תפוז. אני נכנסת לשרשור ורוצה ללחוץ למשל על הדף הבא, אבל בדיוק ברגע שאני לוחצת עולה הפרסומות לפורומים של המומחים ויוצא שאני לוחצת על זה. כ-ל פ-ע-ם |שפם|
כמה לא נעים! תתכסי בשמיכה או משהו,תלבשי משהו חם אולי?, ותשתי תה\קפה\שוקו\מרק חם
ואת צודקת...אכן דרעק!

מילי08

Well-known member
תתכסי בשמיכה או משהו,תלבשי משהו חם אולי?
3 שכבות עליונות (חולצה עבה, סריג ועוד קפוצ'ון) ושני זוגות מכנסיים (טייץ ועליו טרנינג).
בשיא החורף בשלב מסוים הסתובבתי בבית עם כובע גרב.
אני אלך להכין באמת עוד כוס תה

dilia snake

Well-known member
הפולניות חזקה גם אצלי... |פנים|
ולא הבנתי,הסטיראוטיפ הפולני הוא שתמיד יש יותר מדי אוכל "שלא יחסר", לא?
בבקשה אל תתעללי...במשרה מלאה\חלקית!
כן.

אל תדאג, אני בד"כ ביום-יום הולכת עם נעלי ספורט/שטוח. רק לעבודה ואירועים עם נעלי עקב (ולעבודה זה בגובה של 5 ס"מ ולא רחוק הבית), אני לא עד כדי כך חסרת אחריות|4U|.

Lion_Heart

Well-known member
3 שכבות עליונות (חולצה עבה, סריג ועוד קפוצ'ון) ושני זוגות מכנסיים (טייץ ועליו טרנינג).
בשיא החורף בשלב מסוים הסתובבתי בבית עם כובע גרב.
אני אלך להכין באמת עוד כוס תה
מה באמת עם מפזר חום? אחד בטוח כמובן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מניח שאת מכירה אד בלוקר.
אצלי אין שום פרסומת.
(תגובתי הרשמית כמנהל תפוז היא כמובן שהפרסומות הן דבר מעולה)
איפה את גרה בדיוק?
אצלי כבר 7 בערב ואני יושב מול המחשב בלי חולצה.
(בחוץ באמת נעשה כבר קריר, אבל הבית שלי שומר את החום מזה שהרדיאטור פעל כל הלילה)
אל תדאג, אני בד"כ ביום-יום הולכת עם נעלי ספורט/שטוח. רק לעבודה ואירועים עם נעלי עקב (ולעבודה זה בגובה של 5 ס"מ ולא רחוק הבית), אני לא עד כדי כך חסרת אחריות
השיחה על נעלי עקב לא הייתה בשרשור האחר?

מילי08

Well-known member
אני מניח שאת מכירה אד בלוקר.
אצלי אין שום פרסומת.
אני זוכרת שתפוז היו מתחננים שנבטל את חוסמי הפרסומות כי זו הפרנסה שלהם והילדים שלהם אחר כך בוהים במקרר ריק וכו', אז ביטלתי אותו
(תגובתי הרשמית כמנהל תפוז היא כמובן שהפרסומות הן דבר מעולה)
ברור
איפה את גרה בדיוק?
בחיפה. וזה שילוב של עיר גבוהה, עם דירה ישנה ולא אטומה כראוי והעובדה שיש לי נוף מהמם (כלומר אין בתים שיחסמו את הקור)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עולמות התחיל!!!
שיט היית צריך להזכיר לי מוקדם יותר. הייתה ב18:00 הרצאה על בשורות טובות שרציתי לראות.
אני זוכרת שתפוז היו מתחננים שנבטל את חוסמי הפרסומות כי זו הפרנסה שלהם והילדים שלהם אחר כך בוהים במקרר ריק וכו', אז ביטלתי אותו
אני לא זוכר משהו כזה.
עכשיו אני מרגיש רע על כל השנים שהילדים האלו סבלו מרעב בגללי.
בחיפה. וזה שילוב של עיר גבוהה, עם דירה ישנה ולא אטומה כראוי והעובדה שיש לי נוף מהמם (כלומר אין בתים שיחסמו את הקור)
לפחות את לא גרה בירושלים

Lion_Heart

Well-known member
שיט היית צריך להזכיר לי מוקדם יותר. הייתה ב18:00 הרצאה על בשורות טובות שרציתי לראות.

אני לא זוכר משהו כזה.
עכשיו אני מרגיש רע על כל השנים שהילדים האלו סבלו מרעב בגללי.

לפחות את לא גרה בירושלים
אני דיי בטוח שיהיה אפשר לראות את ההרצאות גם אחר כך באתר עולמות

למעלה