אוף כבר נימאס לי מזה..

312455

New member
מכפת לך?!?!?!?!

ממה שהבנתי הגותים זה שאריות של איזה שבט קניבלי שקראו לעצמם גותים לכי תביני ומצד שני יש גם בנייה גוטית. לגוווובבבהה (אבל לא מאוזן. רק מאונך. תהפכו בראש) עם ט' או ההפך אממ וכמו שההוא אמר רוצה בתחת? יש לי מבחר דילדואים וויברטורים מכל הסוגים שיכנסו לך לתחת ויקרעו לך שם את כל הרקמות עד שתצעקי חזק מתוך כאב "אני מפגרת שכותבת עם הרבה סמיילים!!!" בחייאת סתמי חמודה. לילה טוב.

Nadel666

New member
חמודה צר לי אבל

חמודה צר לי אבל שום דבר בך הוא לא פאנק ומה שאת שומעת זה לא פאנק זה פופ פאנק ויש אנשים שיוסיפו את המילה מעפן לאחר המילים פופ פאנק ומה זה אומר עלייך?... זה אומר שאת סתם פריקית מצויה אני חושב...לא גותית ולא פאנקיסטית ולא מטאליסטית ולא טרנסנדנטליסטית ... פאנק אמתי לא הפך לאופנה פופ פאנק לעומת זאת הפך קצת לאופנה אם זה רע או לא, לא אכפת לי כי אני לא שומע את הסיגנון הזה....

Princess Grace

New member
אל אחותי הדתיה.

יקירתי. אל תשימי לב לג'ניה הוא צריך לשחרר קיטור לפעמים. בתכלס הוא צודק. אני פשוט לא מבינה למה את שומעת את החרא התעשייתי הזה שנקרא מרילין מנסון. דבר ראשון- אל תכניסי את עצמך לקטיגוריה. את לא פאנקיסטית ואת לא גותית ואת לא פריקית. כולנו אנשים. זוהי ההגדרה הכוללנית היחידה שאולי אפשר לתת לנו (כמובן שבכל כלל יש יוצא מן הכלל אהם אהם הדס). דבר שני. את נועלת אולסטאר, לא לובשת. דבר שלישי. את אף אחד פה (ולמען האמת גם בכל מקום אחר) לא מעניין מה ללבוש או מה לא ללבוש. כאילו יאללה שימי זין אני לובשת את הפיג'מה לבי"ס כשלא בא לי להתלבש. בגדים זה בערך הדבר הכי זניח שיש. בוטום ליין- "כל הנושא הזה מאוד מבלבל אותי.. אני אוהבת לישמוע להקות כו גרין דיי, סאם 41, בלינק 182 וסימפל פלאן אבל במערכת שלי מיסתובבים גם דיסקים של מרילין מנסון פי.או.די ומטאליקה.. מה זה אומר עלי?" אוי אוי אוי. שמעי קצת ביקיני קיל ותהיי אישה. מה זה כל הלהקות גברים האלה? נ.ב נמאס לי מהניק הזה אני מחליפה למיה ואלס.

revolt

New member
חיחיחי....

"אוי אוי אוי. שמעי קצת ביקיני קיל ותהיי אישה. מה זה כל הלהקות גברים האלה?" איזה גדולה!

Tzetzek

New member
אני אהרוג אותך

תפסיקי עם התגובות האלה...באמת, או שאני אקמבן משהו עם הבוסים.

The Clash

New member
לפחות משקיעים אצלכם

הגדרות וכל זה "גותית" "פאנקיסטית"... אצלנו זה פשוט פריקים, ככה הם גם לא מתבלבלים כמוך.

Queen Alice

New member
שמעת נכון...

גות'ים התפתחו בשנות השמונים, זאת אומרת אחריי שנות השבעים בערך- בה הפאנקיסטים נהפכו כבר ל"אופנה". לאנשים כבר נמאס מכל כך הרבה פאנקיסטים שהחליטו להיות משהו ייחודי, וכך נוצרו הגות'ים. אז בקיצור גות'ים אלה סתם פאנקיסטים שרוצים להיות מיוחדים. אני בכלל לא מבינה למה את צריכה שייתיגו אותך, תגידי אני- אני וזה מה שאני.

SunShine666

New member
אני שונאת את זה!

למה שופטים אנשים לפי הלבוש??? כל הקטע של ה-פאנק- זה להיות מיוחד, ושונה מהחברה, ולמרוד במוסכמות, לא? אז למה כל הפאנקים מתלבשים אותו דבר??? וגם, אם מישהו הולך עם אולסטאר או בוטס או ניטים, מה זה משנה? אני אוהבת פאנק, אבל אני לובשת מה שנוח לי, ומה שאני אוהבת... תראי- תתלבשי איך שבא לך, ותשמעי מה שבא לך! אל תתני לאנשים לשפוט אותך...

Muznach

New member
מה את שואלת אנשים בפורום

איך להגדיר את עצמך??? חוצמזה אנשים אל תנסו להטיף לה מוסר, היא תתבגר יעני יעבור לה כל הקטע של אני פריקית מאאאאגניבה. יומטוב

Hooshash

New member
זה אומר שאת סטייליסטית

וכן.. מה לעשות.. פאנק נהפך לאופנה

למעלה