אוף אני שונאת את הטיול השנתי!!!

I M Me

New member
אוף אני שונאת את הטיול השנתי!!!

אז ככה... יצאתי לטיול השנתי בגולן ופתא פיתאום נחשו מה הופיעה לי על שני מרפקים ובשתי כפות הידים.... פסור´ והיה לי פעם רק במרפק אחד!!!!! עכשיו יש שתי אפשרויות לסיבה... 1. האוויר ברמת הגולן נורא נורא יבש 2. החברה הכי טובה שלי לא יצאה לטיול- והבנתי שחוץ ממנה אין לי עם מי באמת לדבר בשיכבה... די נימאס לי כבר... אין לי את הקוחות להיתמודד אם זה עכשיו!!! בקושי יש לי את הכוחות להמשיך ולירצות לחיות ובטח שלא לטפל בפסור´ הדפוק הזה!!! אוף מה היא הדרך הכי מהירה ויעילה להיתמודד אם זה אה ושדורשת הכי פחות השקעה!!!! אוף ממש אבל ממש אני כבר לא רואה את הסוף לזה עכשיו כל פעם שאני אהיה סרויה בדיכאון גם זה ינחת עלי??? מה לעזזל עשיתי שזה מגיעה לי??? ואני צריכה ללכת לרופא כדי לקבר מירשם אבל אין לי כוח להיות באותה מחונית עם אמא שלי!!!! אוף נימאס לי לחלוטין!!!!!

רינת 16

New member
לא נורע!

דבר ראאשון את צריכה להודות שיש לך רק על המרפקים... גם לי היה בהתחלה על מרפק אחד ואז זה עבר לשניהם ולברכיים... תחשבי שיש אנשים החולים המחלות הרבה יותר גרועות!! ולנו יש מזל שזה מה שיש לנו! עכשיוי למה את לא רוצה לנסוע אם אמא שלך באותה מכונית??? אין סיבה ליהיות מדוכאים מזה צריך ללמוד להשלים עם זה גם לי יש קצת החרפה של פסוריאזיס בגלל הבחינות ואני מקווה שבקיץ תיהיה לי הטבה . אז פשוט תנסי לצאת מדיכאון ולהירגע! החיים יפים!

למעלה