אוף, אני עצבנית! כנראה שלא אעשה יותר מעקב בקופה

ענבל ח1

New member
אוף, אני עצבנית! כנראה שלא אעשה יותר מעקב בקופה

לפני יומיים הייתי במעקב לאחר 5 ימי מנופור. בר חווה חשב שהאסטרדיול גבוה יחסית לזקיקים שראו בקופה אז קראו לי למעקב אצל הטכנאית שלו. הלכתי והיא ראתה עוד שני זקיקים אבל השוס- היא אמרה שהרירית 6.8 ובקופה אמרו לי 4.5!!
היום, בחלוף יומיים, הלכתי שוב למעקב בקופה והפלא ופלא - הרירית 5.2!!! בקיצור, הן לא יודעות שם למדוד רירית אבל זה לא הכל.
יש לי שתי אנדומטריומות (אחת בכל צד) ואני יודעת שזה מקשה על ראיית הזקיקים אבל בכ"ז, מינימום מקצועיות... בודקת אותי הטכנאית היום ואז אומרת שהיא לא מצליחה לראות את הזקיקים טוב בגלל הציסטה ומנסה לבדוק על הבטן. כמובן שגם על הבטן היא לא מצליחה ואז אני עוברת לטכנאית השניה שכתבה שם כמה זקיקים גדולים ועוד כמה די קטנים אבל כבר קשה לי לסמוך עליהן, מה גם שהשנייה היא זו שכתבה שהרירית היא 5.2...
בקיצור, ביקשתי עכשיו תור דחוף לטכנאית של בר חווה. אם הנתונים הם אכן כמו שהטכנאית השניה כתבה, אז זה מבאס כי למרות שלראשונה אני עם פרוטוקול ארוך, לא ממש נראה שזה עזר לזקיקים לגדול בצורה אחידה- יש שני זקיקים בשלים של 19, עוד שניים 15 ועוד שלושה 13. מקווה שהטכנאית שלו תראה דברים אחרים ואם לא, אז שיהיו לי הפתעות טובות בשאיבה (כבר קרה לי). מה שבטוח זה שאני כבר לא סומכת על הטכנאיות בקופה ושווה כנראה לשלם קצת כסף ולהבדק אצל בר חווה...

ענתי787878

New member
הי מותק

קודם כל מקווה מאןד שנפרוטוקול הארוך ייטיב עמך. ושעוד מוקדם, איזה יום את? אני יכולה להגיד שמהנסיון שלי בבלפור רואים בדיוק מה שאורנה רואה אבל מאוד יכול להיות שלא כולן רואות אותו דבר. אם יש לך עוד זמן עד לשאיבה אז לא הייתי קובעת תור לus אלא אם בר חווה מבקש. חבל על הטרטור והכסף. לקראת השאיבה זה כמובן הכרחי. בכל מקרה חיבוק ומקוה שיהיו בשורות טובות בקרוב... אני הסתובבתי שנתיים בלי להבין למה רזרבה שחלתית הראתה 16 זקיקים (בדקו בראשון לציון ) ויש רק 7 זקיקים בשאיבות. ובר חווה עשה ספירה וראה רק 8... אם הייתי יודעת קודם אולי הייתי פחות מאשימה את הרופא ממכבי שלא הצליח לייצר יותר .

ענבל ח1

New member
תודה ממי

אבל השאיבה נקבעת לפי גודל הזקיקים וההורמונים ואני חייבת ללכת לבר חווה כי הזקיקים עפ"י הקופה כבר בשלים בחלקם ולעומת זאת הרירית דקה. זה מצריך בירור, במיוחד שבבדיקה הקודמת היה הבדל בין הקופה לבין אורנה, גם בזקיקים וגם ברירית.
מקווה לטוב. תודה מותק.

ophir1234

New member
אצלי יש כל פעם הבדל משמעותי

בין מה שרואות הטכנאיות במכבי בלפור לבין מה שאורנה רואה. דווקא לא ברירית אבל בזקיקים, גם כמות וגם גודל.. שיהיה בהצלחה ענבל

spirt20

New member
גם אצלי הוא ראה שבע

ושאבו לי פעמיים 13 ו10 ביציות אז? כל חודש זה שונה מחודש קודם ואכן זה תלוי פרוטוקול . בכל אופן חשוב האיכות

מעקבים

אני מהצפון וכל פעם נאלצת לעשות מעקב במקום אחר (שזה סיפור בפני עצמו..)
לפעמים נראה לי שכל רופא או טכנאי ממציא לעצמו שיטת מדידה משלו ויש אחד שבאופן קבוע לא מצליח לראות אצלי את צד ימין..
אבל, מה שטוב אצל בר חוה-זה שאם הם רואים אי התאמה הם מבקשים שתבואי, או מבקשים מעקב צמוד יותר.
אם הייתי גרה קרוב יותר למרפאה אני מניחה שאולי הייתי עושה אצלם את המעקבים שקרובים לשאיבה, כדי שזה יהיה מדוייק.
מאחלת לך שתהיה שאיבה טובה ואיכותית :)

ענבל ח1

New member
תודה מותק, אמן.

האמת, שנראה לי שלפחות לגבי הרירית - כל אחד מודד במקום שונה ובגלל זה ההבדלים. אבל לא מלמדים אותם בדיוק באיזה חלק למדוד?
עוד קצת מתח לתהליך כאילו שאין מספיק... מקווה שהרירית תהיה טובה שיוכלו בכלל לעשות לי החזרה. לא הגיוני לי שהיא דקה עם זקיקים כאלו גדולים. זה מעולם לא קרה לי בעבר. נקווה לטוב. תודה

היא בטח עוד תגדל

עם זקיקים כאלה גם האסטרדיול יעלה ותהיה לך רירית יפה ושמנמנה :)

נועה312

New member
שיהיה בהצלחה!

הזקיקים שהיום הם 15 ו-13 יכולים לגדול מספיק עד השאיבה ואני מקווה שבכולם יהיו לך ביציות בשלות והפריות יפות.

נונו2014

New member
הן עשו ממני זקנה בת 70
.מזל שברחוה לא סומך עליהן.

דרוש עידכון .
הזוי ברמות בנות.

ענבל ח1

New member
יצאתי מהטכנאית של בר חווה ולא תאמינו...

אז ככה, רק תיקון קטן. בבוקר בקופה דיברו איתי על זקיקים של 19, 19, 20, 15, 15, 13, 13.
ורירית: 5.2.
ועכשיו מה אורנה הטכנאית ראתה:
רירית 7.1.
זקיקים:
ימין
10 כפול 3
שמאל
13
10
16
13
13.
12
10
איך אתן מסבירות את זה מעבר לפיגור של הטכנאיות בקופה?? סליחה על הביטוי.
אחרי שאורנה סיימה, עימתתי אותה עם מה שהן מצאו והיא אמרה שאין בכלל משהו בכיוון של זקיקים כאלה גדולים וגם לרירית לא מוצאת הסבר.
בקיצור, מזל מזל שבדקתי אצלה. ראו הוזהרתן מטכנאיות לא מיומנות. זה ממש יכול לחבל בטיפול...
עכשיו אבל אני רגועה ומבסוטית מהתוצאות.
בשורות טובות לכולנו בקרוב. אמן

אפשר לשאול איפה עשית את המעקב?

חייבת להגיד שאני ממש מופתעת מהפערים בממצאים! ממש מדאיג... אני עושה מעקב בבלפור, יש לי סיבה לחשש? אולי כדאי שאעבור לאסותא?

tzvia140

New member
עשיתי בבלפור

ואז לפני שאיבה אצל אורנה של בר חוה, לא זכור לי פערים גדולים, כן היו פערים קטנים בגודל הזקיקים, לא היה הבדל ברירית

למעלה