אוף. (אולי טריגר)

אוף. (אולי טריגר)

אתמול עליתי על אוטובוס לבית ספר. הוא היה ממש ממש מלא אז הייתי צריכה לשבת ליד ילדים שאני לא מכירה. פתאום האוטובוס עצר בתחנה והוא עלה... זה הפריע לי. זה לא היה אמור להפריע לי, אבל זה כן. המון דברים לא היו אמורים להיות, אבל הם קרו. הוא עלה וישב באיזור מאחורי... שמעתי אנשים שם מדברים כל כך לא יפה... וזה ממש הגעיל אותי. יכול להיות שגם הוא היה ביניהם. מצאתי את עצמי יושבת באוטובוס ליד מישהי זרה, עם דמעות שעומדות לזלוג בכל רגע. ונזכרתי בזה. רציתי לחתוך אתמול ובגלל שהיו לי המון אנשים בבית לקחתי את הסכין למקלחת. היססתי ובסוף כשהחלטתי אחותי פתאום פתחה את הדלת... לא נראה לי שהיא קלטה אבל בכל זאת.
רע לי כל כךךךךך!!!
איך יוצאים מהחרא הזה?!?!
אוף.

כן גם אני בכיתי באוטובוס...

כשאנשים שישבו בספסל האחורי, מלא נערים, עם כיפות על הראש, דיברו מילים שממש נדהמתי.. והגיע רגע השבירה שלי, כשהסתכלו על זקנה מהחלון והתחילו לדבר עליה, ולהגיד מילים לא יפים... ואז הערתי להם, איך אין להם בושה, ואם הם חייבים לעשות את זה, אז לפחות שיורידו את הכיפה, זה לא נותן לא להם כבוד, לא לכיפה, וגם לא לאנשים שהם מייצגים, "הדתיים מבני עקיבא".. כל מקרה לא זה העניין. סתם הזדהתי במקרה של הדמעות, כי אני נורא בכיתי, כששמעתי את המילים האלה, אפילו שלא דיברו עליי, פשוט זה עשה כל כך רע.. לשמוע את כל זה, ועוד אחר כך גם על אשה מבוגרת, ממש נגעלתי, והרגשתי צמרמורות, אחח זה היה לפני איזה יותר מחצי שנה... מי זה ההוא הזה? ואוי למה לחתוך =\ הצלקות לא שוות את זה, באמת.. תרגישי טוב,
ובוקר טוב ...

למעלה