אוףףףף...שיגעת אותי..!

sundue

New member
אוףףףף...שיגעת אותי..!../images/Emo79.gif

נכנסת לי למוח אתה יושב לי בראש אני אוהבת אותך
כך בא לי לעולם לצעוק.. נכנסת לי ללב אתה נוגע ברגשות אני אוהבת אותך
אתה מחולל בי סערות.. נכנסת לתוכי חילחלת אל ורידיי אני אוהבת אותך
כנראה יותר מדיי.. נכנסת אל חלומותי אתה מרעיד בי עולמות אני אוהבת אותך
כמו ירח בלילות.. נכנסת לתוךעיניי כמו כוכב נוצץ אני אוהבת אותך
כמו הר געש מתפרץ.. נכנסת אל שפתיי ערפלת את חושיי אני אוהבת אותך
אתה מלהיט את יצריי.. נכנסת לי למוח
אתה עכשיו האור המאיר לי את החיים כמו זריחת החמה על הים הסוער בגאות..
אתה מצלצל בפעמונים.. ומאיר בתוכי פרפרים.. ובתוך ליבי לא מפסיק הניגון..
נכנסת לי למוח איבדתי כל זהות..
אתה עכשיו אשליה לוהטת הממלאת לי את המציאות..
|! |

לשחרר קצת?../images/Emo6.gif

עכבר מנסה לזיין פילה ביער....נופל על ראשה אגוז קוקוס והיא גונחת. שואל העכבר :" אני מכאיב לך? לשחרר קצת?
מה שברור שקמת על צד ימין...

sundue

New member
חחח...הכל בגלל הקוקוס...../images/Emo6.gif

שבת שלום לך..ולכולם שם..
יאללה מספיק עם המריבות.. ...להרגע שם...ולהתחיל להזרים אהבה בשירים
שבת נעימה חמימה ורגועה לכולנו את הסערות נשאיר לים..

sundue

New member
תחת ´כיפת´ השמיים..../images/Emo79.gif

תחת כיפת השמיים בלב המדבר פגשתי בך כשחזרת בתשובה..
לאחר שבועיים של יובש ומועקה הרוות צמאוני במיי הנהר.. על חולות לוהטים בשעת בין הערביים גיששת בידיך.. צבטת פיטמותיי שפתיך החמות טעמו את שפתיי על גופינו סערו רוחות המדבר.. השמש שקעה בין הרי המדבר נשקתי לשפתייך גלשתי על צוואר טיילתי על גופך פשקת את רגליך ליטפתי ברכות עינגתי מבושיך.. תחת כיפת השמיים נשמתי את כולך על בטני שכבתי היית לי שמיכה ליקקת צוארי לחשת לי סודות בלב המדבר רעדו האדמות....

sundue

New member
זוכר שאמרתי לך...../images/Emo13.gif

יא מכוער מתי כבר תתגלח? יא מכוער את גופי אתה שורט יא מכוער נגמר לך הכח? יא מכוער אתה גם קצת פוזל?. יא מכוער גידלת ציפורניים יא מכוער מתי אותן תגזוג? יא מכוער גם בשנות אלפיים אתה מריח ..כמו אגזוז? יא מכוער טפל כבר בשיניים יא מכוער הבט על עצמך יא מכוער סתכל לי בעיניים יא מכוער אני רוצה אותך...

../images/Emo79.gifבמידת הרחמים...../images/Emo8.gif

אביט לתוך עינייך ואת תשיבי במבט עורג. ארפרף אצבעות על שפתותייך ואת תלקקי אצבעותיי, אשר חלף כבר זמן רב מאז עשו לגופך מעשים טובים. אנשק לך על שפתותייך ואת תשאבי את לשוני אל פיך כאילו נזכרת בחסדיה של זו בעת שמטיילת בינות ערוותך. ואז אסיר ממך כל פיסת לבוש ואשטוף עיניי בגופך - מושא כל חלומותיי ומעשיי אונונותי בארץ ניכר בעת שהנסיבות אילצונו להיות רחוקים אחד מהשנייה. אפנק את גופך בנשיקותיי הרטובות- לא אפסח על אף נקודה בגופך אשר טרחת לעשות לי עימה הכרות אישית- לחייך, פיך, צווארך, שדייך, בטנך השטוחה,מפשעותייך, ערוותך וירכייך. נפצח בטנגו של שניים עם לשוני על דגדגנך אשר על פראיותו הזיתי כל הימים בהם הייתי חייב לדמיין כדי להתענג. ואז תאחזי את אברי הזקור בידייך ותבקשי להחדירו אל מעיין מיצייך, או שמא תבקשי ל´התעלל´ בו מעט בתוך פיך, מה שאת כל-כך אוהבת לעשות. כאן ועכשיו רצוי לציין בפנייך כי הפעם, בגלל אי השימוש לאורך זמן, ה´התעללות´ לא תהיה מלווה ב´השהייה´ כי יש גבול למה שתוכלי לדרוש ממני.... לא מבחינת היכולת הביצועית אלא מבחינת היכולת להתאפק. ואם ´אגמור´ רק זאת הפעם לפני שתגיעי אל אביונך, אז סליחה מראש- בלי שתגיעי לסיפוקך, הרי את יודעת שאין צ´אנס שאפקירך.

sundue

New member
ארבללללללל...רוצה מלחמת עולם..3.?

חלף זמן רב מאז עשו לגופי מעשים טובים,
לשונך מטיילת על ערוותי ועושה לי חסדים..
אני אוהבת מאד להתעלל באיברך בפי ..
ואתה ,ברכות מופלאה מתעלל בדגדגני הפראי..
אין גבול למה שאוכל לדרוש ממך, יש לך יופי של ביצועים..
בעונג רב אתה גורם לי להגיע לאביוני ..
סליחה מראש על ש´גמרתי´ לך בפה בפעם הרביעית
אנשק לך בשפתיים
שוב תשאב את לשוני, תמלא את ההיכל באושר עילאי
הרי אתה יודע שאין לך צ´אנס למלא את פי בזרעונים....
אל תשכח מחר על הבוקר לאכול את כל הגרעינים..
כדי שהלילה אוכל שוב להגיע לאביוני
..... אהבתי את המילים שלך... פשוט תענוג...

../images/Emo12.gifלמה מלח"ע? ואיפה שפתך הצחה?

לא סיכמנו שהוא הולך היום עם הילדים ואני בא לעשות ´בייבי- סיטר´ על האמא
ככה השתחררו חרצובות פיך בהעדר הפייטנים?
יהיה טוף , מתוקה

sundue

New member
סתם כזה..נגמרו לי המילים..../images/Emo13.gif

יותר מדי מלחמות...אז עוד אחת על הדרך... תמיד יהיה טוב...חייב להיות טוב..! אמרתי לך פעם : אני ואתה נשנה את העולם?..
אוףף...מתי אתה בא..?.. חייבת לשחרר על מישהו את חצובות פי....חחחחחח

../images/Emo79.gif אני באאאאאאאאא.....

היי עלמה, כבדיני בכוסית- גם אני רוצה עימך להפליג אל מחוזות אחרים, אל ירכייך, לחפש אוצרותייך,לנבור במכמנייך עד שתשמע אנקת הצהלה של גבר המפליג עם אהובה. אז בואי וכבדיני בחיבוק עגלגל כדי שאיברי לא ישאר מדולדל, אקיש בו על גבעת הערווה ושפתותייה יפתחו כמו דלתות מסבאה, איברי יחליק לו פנימה, בין אור לדממה ינוע קדימה, ירוקן תאוותיו לכבודך ישאב מיצייך מגופך... אז בואי ותהיי כבר מעשית- בואי ונלגום מהכוסית.

sundue

New member
יין,בירה ,אוזו,וויסקי,או טקילה?..|ת

יין, בירה ,אוזו ,וויסקי,ערק וטקילה.. עוד סיבוב של משקאות אלגום ממך אח"כ ניסע רחוק, הביתה לא נגיע יחד נגלה את העולם.. שם נביט על הזריחה המתעוררת ברקיע ולחוף נרד בשקט חבוקים חול זהוב אט יהפוך לכבודינו לשטיח מעלינו ירחפו שחפים.. רחש הגלים ילווה את תשוקתינו הסופה תשיר שירה לים מנגינת כינור תערפל את כל חושינו נזמזם בשקט שיר ישן...

../images/Emo79.gifברחש הגלים של הזריחה

מן השחר הנימפה תעלה, אתייצב אל מולה ואתפעם עם תקווה שבלב- תקווה חדשה אל מציאות רעננה והומה. פעימה תחסר, פעימה תיסער, ידיים מושטות, ידיים מגששות, ידיים מלטפות, ידיים בוערות. שיכרון החושים ינסוק למרומים, ואני איתה אמצה תומה... לא אדע אם רגעים, שעות, ימים או חודשים, אך אמצה היופי הנפלא של אותה תחושה שכל עצב מדחיקה, את הלב ממלאת רננה, בפה צחוק נפלא- חיוך מחליף צביטה....

sundue

New member
חיוך של מלאכים..../images/Emo79.gif

חיוך של מלאכים ישורטט בין שפתיך כשאלטף אותך ברוך מול הגלים לאט לאט יעצמו להם עיניך את גופך אצרוב בשושנים.. חום שפתיי יבער על לחייך את לשונך אשאב בתאווה כמו ציפור קטנה ארחף על נחליך ואחוש באש הלהבה.. אט ארקוד ריקוד של עונג מעליך ובלב תסער הפעימה כנימפה אצלול אל מצולות חייך מול רחש הגלים והזריחה..

../images/Emo79.gifמו"מ הנשמות

מקום שם אל מול הים ישבנו שנינו,איש ואהובה. דבוקים היינו בידינו בדבק עז וקרני עיניינו נשתזרו כחוט דק. כמו גורל של קרב תלוי- עומד וכל צבא עמדתו משפר, כך גם נשמותינו יצאו החוצה לשפר מצבן,לחדור פנימה. ובעוד הנשמות נושאות ונותנות הפסקנו לדבר ולתהות, והחלנו במחול התשוקות. לזו האהבה שעל הבדידות גברה הביאתני לזירמי שפיכה בכוח החושים החשקניים, שהפכו הערגה לאהבת בשרים. כי סוד האהבה הוא הנשמות אך ספר האהבה נרשם ע``י גופות, ואין תקווה לנשמות טהורות מבלי ירידה אל התשוקות!!

sundue

New member
ספר האהבה..../images/Emo79.gif

אור הכוכבים בהק בעיניים מחול הנשמות הסעיר את השמיים מעיל הבדידות הוסר בינתיים הלכנו לאיבוד ריחפנו על מיים.. חשופים מכל בגד דבוקים בגוף אש התשוקה שרפה בטירוף סוד האהבה בלחישה וליטוף בפינו נגענו בפרי האסור.. מעבר לקשת נכתבו המילים מעבר למילים נגנו הצלילים מעבר לצלילים סערו הרוחות את ספר האהבה כתבו הלבבות..

למעלה