אוףףףףףףףף

lmerav

New member
אוףףףףףףףף

02:00 בבוקר - צרחות חדות ואיומות מחדרו של התינוק שלי אני מתעוררת בבהלה. התינוק ישן. פחדתי להירדם וישבתי לידו. 04:00 בבוקר - שוב צרחות חדות ואיומות . חיבקתי אותו אך הוא בכה בכי של כאב. כאב לי גם. למה הוא חייב לעבור כל כך הרבה מחלות סה``כ במשך 8 חודשים ? הדלקת אוזניים הזו כלכך מכאיבה לי, כשאני בעבודה והאוזניים שלי מתקיפות אותי מכל הכיוונים, אני ישר מתקשרת לגן ושואלת על לירן, ותמיד אני צודקת . כואב לו כשלי כואב. מדהים. הגננת שואלת תמיד איך את יודעת ? לו היתה יודעת איך אני סובלת את כאביו בתוכי?????. למה אי אפשר לקחת את מחלתו אלי ? שאני אסבול במקומו ? כזה פיצי וכאביו כה עצומים ? נראה לי אכזרי,לא? מה הייתי עושה שלא יכאב לו? הייתי עושה הכל רק שלא יכאב לפעוט שלי!! כזה מקסים כשהוא שלו.. וכזה נינוח... למה אינו יכול להישאר נינוח ,שלו ורגוע לעד ? מירב {אמא שמחכה לשמוע ``אני אוהב אותך``}
 

אמיר.

New member
כמה נקודות.

ראשית(בטח אמרו לכם) להמנע ממיםבאזנים. שנית - את אמא טובה, ככה גם אנימרגיש כשהם חולים. שלישית - את עוד תדבקי מהם אל תדאגי :) רביעית ... עכשיו אנחנו יכולים להביןמה עבר על ההורים שלנו ולהעריך אותם יותר.
 

נקיטה...

New member
וחמישית...

הוא כן אומר לך שהוא אוהב אותך... זה שהוא נרגע כשאת מחבקת... זה אומר שהוא אוהב אותך. זה שאת מרגישה אותו כך... זה רק בגלל שהוא אוהב אותך. הוא אוהב אותךךךךךךך, הוא אוהב... גם אם הוא עדיין לא אומר. נקיטה (שמאמינה באהבה)
 

lmerav

New member
וואו

אהבתי. אמיר אתה אחלה!!! ניקיטה, את מקסימה. תודה . תודה רבה. מירב
 
למעלה