אוסי209

בוביץ

New member
אוסי209../images/Emo58.gif

םרק לא משהו אבל היו בו כמה קטעים חשובים הדבירם שריאן אמר למריסה על שדירדרה אותו סוף סוף מישהו אומר למריסה את המציאות מצד שני בוסלחה בסוף מריסה צדקה כולה עבר מה חצי שנה מהפרידה שלהם והכל עובר כל כך מהר .

../images/Emo58.gif

הוא יצא ממש מניאק.. במקום להיות חבר שלה ולעזור לה לצאת מזה, הוא צועק עליה ויורד עליה. זבל. כמה מתח מיני בין אלכס למריסה :) אני מקווה שיקרה משהו. אפילו שהייתי מעדיפה סאמר לסבית :) זק ממש חמוד.. אלכס שולטת.. זה ממש מגניב שהחברה לשעבר של אלכס היא חברה :) אני אוהבת לסביות. P: הקטעים עם סנדי-קירסטין-קיילב-ג'ולי היו משעממים. לינדסי עדיין מעצבנת. חבל שהיא לא טבעה. אני ממש מתגעגעת למריסה וריאן ביחד :/

../images/Emo58.gifראיין באמת

יצא די מנייאק,ואני בכלל לא מבינה את הקטע שכולם יודעים שלמריסה יש בעיה עם אלכוהול אבל אף אחד לא עושה שום דבר בעיניין. הקטע עם אלכס ומריסה בסוף הפרק שהם התכסו בשמיכה והסתכלו אחת על השנייה פשוט הצחיק אותי, זה פשוט נראה ממש לא מציאותי,אבל זה בטח יהיה מצחיק עם יקרה בינהן משהו לראות את התגובות של ראיין וסת'.

PrincessAlina

New member
פרק לא מספיק מצחיק :(

חסר קטעים מצחיקים של סת' וסנדי... יעני זה נהיה ממש דרמה דרמה...לא כיף איזה מצחיק למרות שידעתי על הקטע שאלכס לסבית גם אני הופתעתי מאקס שלה :) וואי כל כך ריחמתי על מריסה! ריאן יצא מניאק לגמרי... ןזה ברור למה אף אחד לא עוזר למריסה עם בעיית שתיה שלה... כדי שיהיו יותר קטעים מעניינים בשביל הסדרה. לא יהיה כיף אם כולם יהיו נורמלים ובלי בעיות. פרק חלש... כבר אמרתי שאני מתגעגעת לשנינות של סת' וסנדי במטבח!?

D i l D o

New member
פרק טוב../images/Emo13.gif שאלונת קטנה יש לי...

הלהקה שהופיעה במועדון...מי אלו? ואיזה שיר הם שרו כשהבנים הגיעו? תודה

209= אהבתי ../images/Emo58.gif

היה מוזר לראות את ראיין ומריסה מדברים שוב, שמתם לב שהוא בא להתנצל והם מדברים, הוא שכח בכלל למה הוא בא כנראה שהוא עדיין אוהב אותה באיזו שהיא צורה..... היה ממש מוזר לראות אותו מדבר על התקופה הראשונה שהוא בא לניופורט והוא אפילו הזכיר את אמא שלו. אבל באמת קצת יותר מידי דרמה (כמו שמישהיא כתבה פה לפני) הגדולה של התוכנית הזו היא שראיין מספק את כל הדרמה ( טוב- רוב הזמן) וס'ת מביא אותה בקומדיה, והשבוע זה כאילו, שניהם היו בדרמה, והיה הרגשה שחסר משהו. הסיפור עם המבוגרים- במילה אחת : בורינג !!!!!!!!!! סאמר וזאק גם היו משעממים לאללה בפרק הזה, ואני דווקא אוהבת את זאק, אבל סאמר צריכה לעזוב אותו, הוא פשוט לא בשבילה, היא צריכה לחזור כבר לס'ת.

לא אמרתי שהיא לא

פשוט התרגלתי כבר לאתנחתא הקומית שמספק ס'ת (או ס'ת וסנדי) והיה מעט מידי בפרק הזה

MeronS

New member
ממממ

פרק לא משהו, למרות שגם השניים האחרונים חוץ ממנו היו קצת מעצבנים - יותר מדי קיטשיים.. איפה איפה המתח של העונה הראשונה, איפה קצת להשאיר מתח לפרקים הבאים? העונה הראשונה השאירה אותנו הרבה יותר בציפיה לפרק הבא. לגבי ריאן שצעק על מריסה - צודק. הוא קצת הגזים, אבל היא תכלס דירדרה את לינדסי. ברור שהוא עדיין אוהב את מריסה, ראו לפי איך שהוא דיבר איתה ועליה עם לינדסי קודם. לא ברור מה יקרה עם זה. הכי מצחיק היה בסוף, הייתי בטוח שנראה סוף סוף קצת אקשן עם מריסה ואלכס.. :))) ומסכים עם כולם - הפעם סנדי וקירסטן ממש משעממים היו עם ג'ולי והקרציה שלה. אני שוב אגיד שה-3 פרקים האחרונים נהיו קצת משעממים, מקווה שיוציאו את הסדרה מהבוץ.

לא נכון ../images/Emo58.gif

היא לא דרדרה אותה לשומדבר. ביג דיל-אז הילדה השתכרה!! אז מה?!?! אתם יודעים כמה פעמים אני השתכרתי? 4! חחחחח וזה לא הרבה ואני לא אלכוהוליסטית ואני בסדר גמור, מותר להנות מדי פעם אתם יודעים.. אז היא כל הזמן ילדה טובה אז הגיע הזמן גם קצת להנות.. מי ישמע מריסה נתנה לה סמים.. לקחה מנת יתר.. כולה השתכרה!

Aviad1987

New member
זה באמת לא הרבה.

אנשים שאני מכיר משתכרים פעם, פעמיים בשבוע סתם בשביל הכיף...

אבל אי אפשר להשוות בכלל

כי כמו שאמרת האנשים שאתה מכיר משתכרים פעם פעמיים בשביל הכיף אבל יש אנשים, כמו אמא של ראיין שמתמכרים לאלכוהול ואז הם שותים כל יום כל היום. ובדרך הורסים לעצמם ולסובבים אותם את החיים. זו לדעתי הסיבה שראיין לקח את זה קשה, כי הוא עבר את זה על בשרו קודם עם אמא שלו ואחר כך עם מריסה.

MeronS

New member
היא לא דרדרה אותה??? ../images/Emo58.gif

לילדה יש בעיות נפשיות קשות. אמנם היא הכי יפה שם, והיית מצפה שיהיה לה פול ביטחון עצמי ותמלוך שם ביד רמה, אבל יש לה בעיות עם ההורים ומאז שריאן עזב אותה היא עוד יותר מדוכדכת ובטוח שהיא שותה יותר ממה שמראים שם. זה לא העניין משתכרת או לא, ביג דיל, להשתכר. היא שותה (זה לפחות הרושם שנותנים לך) כמויות של משקאות יותר מדי חריפים בתדירות יומיומית. השתכרת 4 פעמים בחיים שלך? גם אני וגם אחרים השתכרנו יותר. עדיין אין לנו בקבוק כמו שיש לה בשידת האיפור, נכון? ;) אני מניח שאת גם לא לוקחת איתך בתיק כל פעם איזה דרינק קטן ומערבבת עם קפה או עם מה שבא, ככה, שיהיה. זה בדיוק הקטע איתה שהסידרה מנסה להעביר. היא (הדמות שלה) ילדה מסכנה שההורים שלה התגרשו וכל אחד נטש אותה, שונאת את אמא שלה ולא מסתדרת עם אף אחד בבית שלה (חוץ מאחותה, שהראו אותה פעם-פעמיים בעונה הקודמת ומבחינתי היא לא קיימת יותר.. :) ). מעבר לזה החבר שלה (ריאן) זרק אותה, גם עם די ג'יי זה נגמר, אז זה כל הקטע - להראות שהיא לא מסוגלת להתמודד טוב עם כל הדברים האלה והיא בורחת לשתיה. אם את עדיין צריכה הוכחה לזה שזה לא נורמלי כמויות השתיה שלה, תחזרי למה שכתבתי קודם על הבקבוק שלה בתיק. שלא נדבר על זה שגם כשריאן היה איתה בהתחלה היא עוד היתה שותה עד שהוא שטף אותה כמו שצריך, וגם אח"כ היא המשיכה בקטנה. בקיצור, מה שרציתי להגיד, היא לא משתכרת 4 פעמים בחודש או בחיים (כמוך), אלא 4 פעמים ביומיים אולי. זה מוגזם. וזה מראה על בעיה. היא דרדרה את לינדסי. כשהם היו אצלה היא הציעה לה לשתות. גם אח"כ היא סחבה איתה את הבקבוק ונתנה ללינדסי. עם הכמויות והחוזק שמריסה שותה, היא ידעה יפה מאוד מה יקרה ללינדסי, והיא יכלה לעצור את זה (כן, גם היא שתתה אבל כשמרגילים את הגוף לכאלה כמויות לוקח יותר זמן להשתכר). זהו. השקעתי פה יותר מדי זמן בתגובה, אבל הייתי חייב להבהיר את הנקודה, חשבתי שאנשים יראו את זה... וסליחה אם זה היה תוקפני מדי. :)

IDOffryn

New member
מסכים איתך../images/Emo58.gif

אבל אני עדין לא חושב שמריסה היא זו שדרדרה את לינדסי. היא סך הכל נתנה לה לשתות כי היא רצה לשבור את הקרח איתה וסך הכל לא קרה כלום היא השתכרה נרדמה היא תתעורר מחר עם כאב ראש וזהו. גם ריאן הבין שזה לא רק האשמה של מריסה, חוץ מזה לינדסי היא זאת שהחליטה לשתות אז אם להאשים מישהו אז זה את לינדסי עצמה.

אתה מדבר על מריסה ../images/Emo58.gif

אני דיברתי על לינדסי. היא לא דרדרה את לינדסי לשומדבר. לינדסי לא אלכוהוליסטית כמו מריסה, היא כולה השתכרה פעם אחת.

עוד קצת ../images/Emo58.gif

אני בטוחה שללינדסי יש שיקול דעת משלה, וגם אם מריסה תכננה להפוך אותה לאלכוהוליסטית כמוה-זה עוד לא קרה. הילדה השתכרה פעם אחת, וגם אם מריסה תכננה לדרדר אותה-היא עוד לא עשתה את זה.

MeronS

New member
דוגרי.

צודקת, לא שמתי לב שדיברת על מריסה. הייתי משולהב, עדיין יצאה תגובה יפה לי :) מתי, מתי מריסה תשקה את אלכס? ;)

למעלה