אומנם לא בת 30...אבל מחפשת עצה....

אומנם לא בת 30...אבל מחפשת עצה....

חלקכם אפילו מכירים אותי..... ב-3 השנים האחרונות אני אינני חלק מעולם הדייטים הישראלי...(אינני חיה בישראל) + היה עלם חמודות שדי העסיק אותי ויצאתי לחלוטין מעולם הדייטים. אני כיום בת 23 , קרייריסטית והאמת מחפשת אהבה....לראשונה אני מודה. ספורטאית רוצה אהבה. הסיפור החל לפני כחצי שנה ספורטי בחו"ל והוא מתקשר כל יום....מדברים כל יום!!!! הספורטאית נחתה לפני כשבועיים....נפגשים נהנים....ולפתע הוא מספר לספורטי אני דבר ראשון מסתכל על כל אישה כזונה.... מסתבר שהגברבר נפגע בעברו מנשים ונשארו לו טראומות...דבר שהוא לא ציין לפני.... ולאחר מכן אמר לספורטי אבל את מיוחדת... (הספורטאית לא טיפשה...ואיננה בטוחה שרוצה להיכנס למיטה חולה). אבל קשה לוותר על הבחור המקסים שהכירה.... לפני כיומיים...שוכבים במיטה.... מתמזמזים והוא מפסיק.... "אני לא מתמזמז אני מזדיין".... הספורטאית... "תעשה טובה תלך הביתה יש לי אימון מחר בבוקר" אין לי שום בושה ותמיד אומר את מחשבותיי בקול רם....חתיכת אידיוט. הוא התקשר לספורטאית אתמול והספורטאית שלחה טקסט שבו היא אומרת לו שהיא צריכה לחשוב....ענה לה בטקסט" כדאי שתחשבי טוב אם הגעת למצב שבו את גומרת איתי בטקסט".....עניתי שלא אמרתי לו דבר כזה. בעצם הייתי צריכה לחשוב האם אני מוכנה לבזבז את הזמן שלי עם בחור שאני יודעת שלא יצא לי איתו כלום. היום שלחתי טקסט והוא לא ענה...מבחינתי נגמר. אבל... האם אני מחוץ לעולם הדייטים כל כך הרבה זמן שסקס כבר דרוש במהירות כה רבה?!?! או שפשוט באמת אני מנחוסה ואל נופלים עליי בחורים נורמאליים

את תמיד מדברת על עצמך בגוף שלישי ?../images/Emo12.gif

אמר לספורטאית אמרה לו ולי ..וואלה בילבלת אותי לגמרי ..אני מבולבל
אבל ממה שהצלחתי להבין ,לא שכבת איתו והוא חושב אחרת ובראיין הבין יותר ממני . הקיצר תמשיכי הלאה .

rrredshay

New member
מה אתה מבזבז זמן בפורום....

לך תבדוק אם יש בירות במקרר...

3 שרונית

New member
יפה לכם לנטוש אותי

לא נורא, אני אשב לי כאן לבד, בשקט ,בחושך........

rrredshay

New member
מאמי, תודה על הקרדיט...

אבל איך את מצפה שאני אסביר תופעה שאבותינו ואבות אבותינו לא יכלו לה....

© RoNa

New member
הכי חשוב סלט פירות ../images/Emo99.gif

טוב נו, גם פיצוחים הולך.

rrredshay

New member
ועוד יעודדו את אותה קבוצה...

בלי לזרוק סלט פירות אחד על השני...
ממש ימות המשיח

rrredshay

New member
חחחחח

אני איתך..... אבל ביננו, אתה יודע שאני(אנחנו) לא קובע כלום..

rrredshay

New member
לי היה טעים...

אבל אני אגיד לך בערב אם היה לי טעים...אני צריך לשאול...

למעלה