אולמרט רץ?

רוני13

New member
אולמרט רץ?

טוב אולמרט החליט ללכת לפי המצע של הפלגה שלו אבל כמה נקודות לפני: 1)לאן הוא רץ? הוא עוד לא הגיע לשום הסכם. 2)איך הוא יכול לסמוך על ארגון טרור שייבנה מדינה פלסטינאית? האפשרות היחידה שיוצאת מכאן זאת מדינת טרור!!! מול מדינת ישראל... 3)לא שמעתי מאולמרט בכלל שום התייחסות לגבי נושאים אחרים שקשורים למדינה אלא רק לנושא המדיני-מה עם כל שאר הנושאים החשובים?(בריאות,כלכלה...אפילו אין לו תוכניות!)

מה זה משנה מדינת טרור או לא

העיקר הם יהפכו למדינה ונוכל להפציץ אותם וזה יהיה נחשב מדינה נגד מדינה ולא מדינה נגד פליטים לא רצויים

רוני13

New member
ובינתיים...

להרוס ליהודים אחרים את החיים...זה לא שווה את זה! לבזבז מליוני שקלים סתם? על מדינה שבכל זאת הולכת להימחק?

אהה נוו

מדינה מסכנה שתהיה תלויה בנו וכל רעש שהיא תעשה תקבל טילים ממטוסים? תרחם עליהם

תקשיב

הם יורים קאסמים שזה בעצם סתם עמוד שמתעופף ויש לו 10 אחוז לפגוע במשהו. הם בקושי פוגעים בכלל.... צה''ל בכל תקיפה הורג להם אנשים

בסדר

עדיין אנחנו יכולים לגרום לרעב בעזה והם יפסיקו לירות טילים בתוך יומיים

GreatGTM

New member
אין לי מושג על איזה מצע אתה מדבר

המצע של הסלט היה די טעים אם על זה דיברת... לקדימה אין מצע, יש לה הסכם משפטי שמחייב אותה עוד פחות ממה שבלפור חייב את הבריטים. אולמרט עושה מה שבא לו. 1) זה הטרנד היום. 2) זה כנראה הרעיון. 3) התעסקות הנושא המדיני מעלימה את העובדה הזו.

רוני13

New member
התכוונתי...

למצע המדיני! שלפי דעתי זה הדבר היחידי שאולמרט יכול לעשות חץ מלבלבל לאנשים את השכל!

לקדימה יש מצע מאוד מפורט שנוגע לכל

הדברים הללו פשוט תכנסו לאתר של קדימה במקום לדבר שטויות באויר.. (לא שאני אוהבת את המצע שלהם כן.. אבל לפחות שווה לקרוא אותו.. )

רוני13

New member
קל לכתוב...אני לא שום התייחסות

מצד אולמרט! רק למצע המדיני...

למעלה