אולי תוכלו לעזור ...

אולי תוכלו לעזור ...../images/Emo53.gif

לילה טוב , יש ברשותי שתי כיסאות מעץ שצבעו עליהם שכבות על גבי שכבות של צבע שמן/צבע עץ . האם ישנה דרך להוריד את הצבע ,חוץ מאשר לשפשף או לקנות מוריד צבע שמן בסכום לא קטן ? אני רוצה להחזירן לצבע הטבעי של העץ .. תודה על העזרה

DOLPHINREEF

New member
נראה לי שמחכה לך עבודת כפיים !

אבל חכי עד הבוקר תקבלי את הצעות המומחים/יות

מצטער לאכזב לא תוכלי לחזור למרקם הטבעי של העץ ללא ליטוש והורדת כל שכבות הצבע. לשם כך תצטרכי לפרק את הכסא, ומי יודע מה מחכה לך מתחת לכל שכבות הצבע. הצעתי , הוסיפי עוד שכבת צבע.....

בקר טוב ../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif../images/Emo42.gif

תודה על התשובות אני מבינה שאני לא יכולה להתחמק ! אין עבודה קלה בזה ..צריך ללטש ולשייף ... חובב ציון , אני דווקא כן מאמינה שניתן להגיע למרקם הטבעי ....עם עבודה קשה .. זה בעצם זורק אותי אל עצמנו , כאשר אנחנו רוצים להגיע אל עצמנו הטבעיים עלינו להוריד את כל השכבות והמלבושים ..ע"י עבודה קשה . יאללה לעבודה , אספר לכם איך הולך

uti

New member
יש בקובץ מאמרים הסבר מפורט על

הטכניקה הזו.

Noga222

New member
היי רותי

לי גם היו כאלה ארונות מטבח וכסאות וזה היה סיוט.... אבל! זה היה שווה את זה. השתמשתי בכמה שיטות: 1. ברנר- כזה כמו שמשתמשים להמיס סוכר בעוגות- כ- 100 ש"ח. 2. מסיר צבע- כ- 30 ש"ח לבקבוק. חומר חזק מאוד וגם די מסוכן. 3. משייפת שמרכיבים על מקדחה. נדמה כ- 60 ש"ח. לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות.... אם את רוצה הסברים מפורטים יותר, תגידי.

למעלה