אולי תדעו?

sense9

Member
מנהל
אולי תדעו?

1- אחד הלפטופים מסרב להתחבר לרשת הביתית ולאחר חקירה מאומצת ונסוי וטעייה מסתבר שזה משום שמותקנת תוכנת נורטון ישנה על המחשב שמסרבת לבצע uninstall. בוודאות כמעט מוחלטת התוכנה היא זו שחוסמת את החיבור לרשת. כשאני מנסה לבצע הסר התקנה, או שהיא מסירה לי רק קבצים חלקיים, או שמבקשת קוד שאין לי או שגיאות כאלו ואחרות. מגיגול זריז ראיתי שזו לא בעיה נדירה אם כי לא מצאתי פתרון יעיל. מערכת הפעלה ויסטה, אם משנה. איך אפשר לעקוף זאת? גם ללא קשר לבעיה הנ"ל, אני מעוניינת להסירה, סתם תוכנה כבדה ומסורבלת וממילא היא כבר מזמןןן לא מעודכנת.

2- בהגדרות הדפדפן - גם כרום אבל בעיקר FF - יש כמה אופציות של חיבור לאינטרנט: ללא שרת מתווך, זיהוי אוטומטי של שרת מתווך, השתמש בהגדרות השרת המתווך של המערכת וכו'. מה ההבדל בין האפשרויות האלו, מה מהן הכי מומלץ לגלישה מהירה ונוחה בדפדפן והאם יש הבדל בין האופציה שאני בוחרת בלפטופ לזו שאבחר במחשב הנייח שמחובר לראוטר?

sense9

Member
מנהל
לפי מה שהם מסבירים

זה מסיר את הגירסה הישנה ובמקומה מתקין חדשה. אני לא רוצה שום גירסה של נורטון במחשב שלי.

רוב הזמן נח

Well-known member
צריך לבחור שם באפשרויות המתקדמות

ואז יש רק הסרה.

הם שינו את הכלי. פעם הוא היה פועל אחרת. היה שם רק הסרה ולפני שזה היה מסיר היית צריך להקליד את הקוד שמופיע שם.

למעלה