אולי נתחיל לדבר על הפרקים?

The only Booga

New member
אולי נתחיל לדבר על הפרקים?

אוקי,הפרק האחרון שהיה באקסטרה הוט נראה לי או בערוץ 1 ביום שני שהיה... הפרק היה על הגמדים,גמד שתלה את עצמו (כמובן שתלו אותו ושזה היה רצח)... אז בסופו ראו את גריסום במקום הזה של החירשים,אני יודעת שהוא נעשה חירש...כאילו שהוא מתחרש,אבל לא הבנתי למה הוא שם..זה היה נראה כמו פרק סיום עונה או משהו...הסבר? מישהו? ספויילר מתקבל בברכה...:)

זה היה באקסרא הוט.. וזה היה של

לאס וגאס.. וראיתי ת'פרק.. פרק טוב דווקא! ובסוף הוא סתם חיקה את עצמו חירש נראה לי..

The only Booga

New member
לא נראה לי שהוא חיקה את עצמו

כי הוא כן מתחרש..כי בפרק קודם או שני פרקים קודמים שההוא בא לחקור אותם לגבי כל דבר שני שהם עושים ולבדוק מקרוב,הוא אמר שלגריסום יש בעיות שמיעה ושבעוד כמה זמן הוא בכלל לא ישמע ושאולי זה פוגם באיכויות שלו כחוקר ...

G@T

New member
../images/Emo58.gif למי שלא ראה עונה 3...

הוא באמת מתחרש
. ואני לא הכי זוכרת כי ראיתי את העונה הזאת ממזמן אבל בסוף הוא עובר איזה ניתוח וזה מסתדר.

הוד11

New member
כן נכון

יש פרק מצויין שחוקרים את כל המחלקה והערך דין מנסה להפיל את גריסום והוא אומר לכולם לדבר חלש בחקירה שהוא יגיד תשובות לא נכונות

יאפ.

אבל זה לא כדי שהוא יגיד תשובות לא נכונות, זה כדי שהוא לא ישמע את התשובה ואיכשהו יצא כל העניין שהוא בעצם מתחרש וכך יוכלו לערער על הראיות. מזל שגריסום שלנו יודע לקרוא שפתיים
.

רמז מטרים להמשך העונה../images/Emo58.gifעונה3

גריסום ילך ויתחרש עד שיעבור ניתוח..

למעלה