אולי נבין את הראש הנשי כבר..

SinergiA

New member
אולי נבין את הראש הנשי כבר..../images/Emo68.gif

1.בן זוג - בן זונה או רגיש ? 2.מראה לגבר - ישראלי מצוי או אירופאי רצוי ? 3.חשוב - כסף או אושר ? 4.יותר חשוב - תכשיטים או בריאות ? 5.סקס - כמה שיותר עם כולם או כמה שיותר עם האחד ?

nerissa

New member
אהממממ...

1. בו-זונה רגיש 2. ישראלי מצוי במיטה עם גינונים אירופאיים מחוצה לה 3. אני אהייה מאושרת לאללה אם יהיה לי כסף. נשבעת. 4. בריאות! בריאות! התכשיטים היחידים שעושים לי משו זה אזיקי מתכת
5. כמה שיותר. נקודה.

אייבורי

New member
את יכולה לשדוד בנק

כסף יהיה לך הרבה המשטרה הבני זונות יתנו לך אזיקים במתנה. וסקס, נו בכלא, תמיד עושים שם רק סקס.

נשואה1

New member
ומה יצא לך אם תדע את התשובות?:

1.בן זוג - בן זונה או רגיש ? - בן זוג = שותף מלא. גם לרגישויות וגם לזנותיות. 2.מראה לגבר - ישראלי מצוי או אירופאי רצוי ? - ישראלי רצוי... 3.חשוב - כסף או אושר ? - כסף לא יביא אושר. גם אושר לא בהכרח יביא כסף. שילוב של שניהם - יועיל... 4.יותר חשוב - תכשיטים או בריאות ? - בריאות...בריאות ושוב...רק בריאות! 5.סקס - כמה שיותר עם כולם או כמה שיותר עם האחד ? - כמה? - יותר!

SinergiA

New member
בדרך אל ההגיון.....

עוד צעד קטן בדרך להבין את מוחה של האישה!

הראש המלוכלך שלי../images/Emo26.gif

1.בן זוג - בן זונה או רגיש ? עדיפות לבן זונה עם רגישות לקריזות שלי
2.מראה לגבר - ישראלי מצוי או אירופאי רצוי ? אירופאי
3.חשוב - כסף או אושר ? אושרררררר (אחרת הוא לא עשה את זה טוב) 4.יותר חשוב - תכשיטים או בריאות ? בריאות (לא מסוגלת להזדיין כשאני חולה
) 5.סקס - כמה שיותר עם כולם או כמה שיותר עם האחד ? כמה שיותר עם האחד (לאותו רגע)
עוד שאלות
(עיצה אישית- לא תצליחו בחיים להבין)

SinergiA

New member
עצה אישית ממני......../images/Emo124.gif

אבל אל תגלי לאף אחד
גם אותנו בחיים לא תביני אנחנו פשוטים כלפי חוץ אבל מסובכים לא פחות מכן כלפי פנים (שששששששששששש.....)

בלי שאף אחד שומע...

אני תמיד בוחרת מסובכים, אוהבת אותם ככה, אבל לא לגלות לאף אחד! ששששששששששש

SinergiA

New member
מי מסובך ../images/Emo35.gif

כנראה לא הסברתי את עצמי נכון ,אנחנו ממש לא מסובכים

SinergiA

New member
אני מנסח מחדש את הסקר.....

לבקשת טעמי,אני אנסה להיכנס עמוק לתוך ראשה של אישה (כמו מל גיבסון) אני ניגש להכין ארוחת צהריים... לנקות את הבית... לדפוק רכב בניסיון להיכנס לחניה... לא לראות כדורגל... להצליח בלימודים... סתם בנות אני ממש לאאאאאאאא שובניסיט ,טעמי יקריתי אולי אני צריך מישהי שתעזור לי לנסח סקר יותר ממצה.

סקסיית

New member
תשובות אמיתיות?../images/Emo8.gif

1.בן זוג - בן זונה או רגיש? מאהב/בעל - אם יהיה בן זונה - שילך לחפש את אמא שלו
2.מראה לגבר - ישראלי מצוי או אירופאי רצוי? מאהב/בעל - ישראלי אמיתי עם גינונים אירופאים. 3.חשוב - כסף או אושר? בעל - האושר ראשון - אבל לא מזלזלת בחשיבות הכסף. מאהב - שיעשה אותי מאושרת ודי. 4.יותר חשוב - תכשיטים או בריאות? מהבעל - אהבה אהבה אהבה. מהמאהב - זכור לי פרח אמנון ותמר שהמיס אותי. 5.סקס - כמה שיותר עם כולם או כמה שיותר עם האחד? הייתי רוצה עם הבעל כמה שיותר ואז לא הייתי מחפשת בחוצ.

GינGר

New member
קפצתי ...

אחרי שעקבתי, קראתי ואהבתי 1.בן זוג - בן זונה או רגיש ? רוצה רגיש אבל נמשכת לבן זונה
2.מראה לגבר - ישראלי מצוי או אירופאי רצוי ? ישראלי!! נשבר מאירופאים(יש גם אחד פרטי בבית..) 3.חשוב - כסף או אושר ? ביחד לא טוב? 4.יותר חשוב - תכשיטים או בריאות ? גם ביחד 5.סקס - כמה שיותר עם כולם או כמה שיותר עם האחד ? עם כולם זה קצת מוגזם.. אבל יותר.

SinergiA

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

את הראשונה שבאמת רושמת את האמת לדעתי לגבי השאלה הראשונה.

GינGר

New member
תודה

הבנתי את זה אחרי כמה מקרים שקרו וכן הם תמיד מקסימים

למעלה