אולי יש למישהי/ו רעיונות ל....

אולי יש למישהי/ו רעיונות ל....../images/Emo13.gif

את הפסח אנחנו עושים אצל אחותי בעלה וילדון המתוק ואני רוצה לקנות להם משהו מיוחד אז לקטנטן אני אמצא משהו אבל גם רוצה לקנות להם משהו מיוחד יש למישהו רעיונות ? עדיף משהו לא מתכלה ( כלומר לא פרחים/שוקולדים/ יין וכו'...) תודה רבה!!!

אז ככה :

בני 30+ נולד להם ילד קטנטן וחמוד לפני 5 חודשים... אוהבים טיולי בטבע הבעל אוהב לבשל האמא אוהבת לאכול...
עזרתי...?

kivsa1

New member
ערכת פיקניק, אוהל, ערסל, קיצ'נייד..

גזיה. סדרת ספרים עם מפות לטיולים בארץ מגדיר צמחים מדיח כלים...

kivsa1

New member
תלושי הנחה לכניסה למקומות מעניינים

לטיולים גם לילדים כמו ספארי, גן גורו, פארק הקופים ביער בן שמן וכו'... שקי שינה, לילד, אגב, אולי אפשר לקנות איזה פעלולון לרכב-שיעסיק אותו בנסיעות... סדרת מחצלות ישיבה מתקפלות

פ א צ ה

New member
מה דעתך

על שילוב- איזה מגש יפה לעוגה עם עוגה עליו? צנצנת עם עוגיות. ספר בישול עם מעמד יפה.

פ א צ ה

New member
ועוד רעיון נחמד-

ערכת מנגל -סינר עם כלי מנגל- בתוספת של ספר ברביקיו.

etza

New member
רעיון- קניתי לבעלי ליומולדת שלו:

סדנאת בישול חד יומית (יש גם ארוכות יותר, כאלה של פעם בשבוע לתקופה ) באחת מחנויות הציוד למטבח (4שף בת"א למשל) אחלה מתנה, בעלי- כמי שאוהב לבשל- מאוד מאוד שמח. את יכולה לקנות להם סדנא זוגית או יחידה

pandy

New member
מנשא גב לטיולים לילד

וספר עם מסלולים להם או בסימן קיץ משקפי שמש ובגד ים לילד ומחצלת לים/טיולים בטבע

לחמותי קניתי בשנה שעברה

מעמד יפה למצות ( שהן עומדות ולא שוכבות ככה לא תופס מקום בשולחן ( השנה אני אקנה לעצמי כזה )

נונה74

New member
אם תל אביב רלוונטית לך,

הייתי מציעה לך לקפוץ היום לנחלת בנימין לשוק המעצבים (מתקיים בשלישי ושישי) אני תמיד מוצאת שם מתנות לכל הגילאים ולכל המינים, גם ובמיוחד כשאין לי רעיונות....

למעלה